Scénář:
Seong-yeol YooHudba:
Hye-Seung NamEpizody(16)
-
Episode 1 (E01)
-
Episode 2 (E02)
-
Episode 3 (E03)
-
Episode 4 (E04)
-
Episode 5 (E05)
-
Episode 6 (E06)
-
Episode 7 (E07)
-
Episode 8 (E08)
-
Episode 9 (E09)
-
Episode 10 (E10)
-
Episode 11 (E11)
-
Episode 12 (E12)
-
Episode 13 (E13)
-
Episode 14 (E14)
-
Episode 15 (E15)
-
Episode 16 (E16)
Obsahy(1)
Kim Do Hyeong je bankovní úředník, který si žije svůj obyčejný život a chystá se oženit se svojí snoubenkou Yoon Joo Yeong, jež z celého srdce miluje. Když však Joo Yeong z ničeho nic zmizí a policie nevypadá, že by byla příliš nápomocná, rozhodne se Do Hyeong svoji snoubenku najít na vlastní pěst a nic ho při tom nemůže zastavit. Postupně mu začne pomáhat policistka Cha Yoon Mi, která má podezření, že zmizení Joo Yeong souvisí s nelegální lichvou a obchodem s lidmi. (Moiraine)
(více)Hrají
Moo-yeol Kim
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Spravedlnost pro mladistvé (2022) (seriál)
Iljimae (2008) (seriál)
Nappeun nyeoseokdeul (2014) (seriál)
Si-yeong Lee
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Radši kluci než kytky (2009) (seriál)
Pasukkun (2017) (seriál)
Jangnanseureon kiseu (2010) (seriál)
Sung-hee Ko
USA
Nejlepší seriály:
Madeo (2018) (seriál)
Dangsini jamdeun (2017) (seriál)
Moje Holo láska (2020) (seriál)
Seung-soo Ryoo
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Komapseumnida (2007) (seriál)
Deo paekiji (2017) (seriál)
Gyeoul yeonga (2002) (seriál)
Hae-jun Park
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Bubueui segye (2020) (seriál)
Arthdalská kronika (2019) (seriál)
Siljongneuwaleu M (2015) (seriál)
Jae-yong Lee
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Dong Yi (2010) (seriál)
Ki hwanghoo (2013) (seriál)
Bimileui seob (2017) (seriál)
Seung-yeon Lee
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Areumdawoon naui shinboo (2015) (seriál)
Han-cheol Jo
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Madeo (2018) (seriál)
Yakhanyeongung (2022) (seriál)
Hojič (2014) (seriál)
Bo-yeon Kim
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Syopingwang Lui (2016) (seriál)
Areumdawoon naui shinboo (2015) (seriál)
Yeppeun namja (2013) (seriál)
El I
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Sseulsseulhago charanhasindoggaebi (2016) (seriál)
Hwaiteu keuriseumaseu (2011) (seriál)
Gongjooeui namja (2011) (seriál)
Byeong-mo Choi
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Dalui yeonin : bobogyungsim ryeo (2016) (seriál)
Bimileui seob (2017) (seriál)
Jsi taky člověk? (2018) (seriál)
Jong-hak Son
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Seutobeuligeu (2019) (seriál)
Misaeng (2014) (seriál)
Zlatá lžíce (2022) (seriál)
Ye-ryeong Kim
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Ki hwanghoo (2013) (seriál)
Slunce a Měsíc (2012) (seriál)
Angkeumhan dolsingnyeo (2014) (seriál)
Soo-young Park
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Moojungdoshi (2013) (seriál)
Pinokio (2014) (seriál)
Objímej mě (2018) (seriál)
Hyun-soo Shin
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Segajisaek pantaji - woojooeui byeoli (2017) (seriál)
Gunju : gamyeoneui juin (2017) (seriál)
Dvacítka na krku (2016) (seriál)
Brian
USA
Nejlepší seriály:
Choegoui sarang (2011) (seriál)
Areumdawoon naui shinboo (2015) (seriál)
Min-sang Kim
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Tunel (2017) (seriál)
Kimgwajang (2017) (seriál)
Nově psané dějiny (2019) (seriál)
Kyu-bok Lee
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Madeo (2018) (seriál)
Jeppangwang Kim Tak Goo (2010) (seriál)
Moojungdoshi (2013) (seriál)
Mo Jin
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Tajemná zahrada (2010) (seriál)
Siljongneuwaleu M (2015) (seriál)
Areumdawoon naui shinboo (2015) (seriál)