Reklama

Reklama

Můj syn

Trailer 4

Obsahy(1)

Julien je celkom pohltený svojou prácou, ktorá ho núti často cestovať. Neustále odchody zapríčinili pred niekoľkými rokmi rozpad jeho manželstva. Raz, keď je znovu na chvíľu doma, nájde na odkazovači správu od svojej bývalej ženy - s plačom mu oznamuje, že sa im počas školského výletu v horách stratil jediný syn. Julien začne po ňom pátrať, nič ho nemôže zastaviť... (Film Europe)

(více)

Videa (5)

Trailer 4

Recenze (9)

kolemjdouc 

všechny recenze uživatele

zoufalý otec,který věděl že bojuje s časem.Že by už syna nemusel vůbec vidět.Kriminálka bez zbytečných záběrů bez vláčení diváka jakoby na nějakou stopu a vzápětí smýknutí s ním na stopu jinou - udržovat tak napětí.I bez tohohle ho bylo v příběhu poměrně dost.Chvílemi mi mravenčilo v zátylku.Caneta jsem už v několika filmech viděla ale tam spíš kladli důraz na jeho pěknou tvář ale tady dostal do těla.Pokud jsem dobře zaregistrovala tak film i produkoval.Film naprosto vybočuje z typicky francouzské okecávačky.Kdy scénář nažene všechny klíčové herce do jedné místnosti nebo k jednomu stolu stolu a žvaní a žvaní..... ()

claudel 

všechny recenze uživatele

Filmová výzva v karanténě - oblíbené herečky, Mélanie Laurent. Jde především o strhující a zoufalý boj s časem Guillauma Caneta. Mélanie Laurent mu však ve vedlejší roli zdatně sekunduje. Každý rodič musí jednání Guillaumovy postavy pochopit a věřím, že by jednal úplně stejně. Když jde o ztracené dítě, nelze hledět na nic jiného než na záchranu. Thriller s dobrým tempem a kratší stopáží, poslední třetina trochu pokulhává, ale výsledný dojem pozitivní. ()

Reklama

DonBraso 

všechny recenze uživatele

Mohla být z toho mnohem lepší podívaná,než poslední běh do kopce za synem v lese.Film se trochu motá,než konečně řekne,Juliene jdi.Postava Grégoire je úplně o ničem.Celé je to dost špatně napsané a postavy jsou ploché,který jen vyzařují v oné scéně.Policie je opět na odpis,ale přesto Vám dá mnoho informací k tomu.To vždycky žasnu,když si potřebují zjistit vše o Vás,ale dítě bůhví kde.V tomhle malinko reálný základ tedy je rozhodně.Pak Mélanie Laurent bohužel nebaví,ale on scénář nedává fakt žádnou jinou naději,než zahrát naprosto nezajímavý trojúhelník se kterým se film zbytečně pere skoro do půlky.Pak když konečně Julien zjistí hlavní info,tak film se netají tím,že tady už to začne a není to žádná slepá ulička.Kriminálka žádná hitparáda,protože Vás vede za ručičku a až uvidíte samotný konec,tak si říkáte,že tohle je lechce průměrný thriller se zbytečnýma dramatickáma úvodama.Konec rozpačitý a divák si má domyslet,že se jednalo o prodej dětí či je to vlastně jedno.55% ()

Matty 

všechny recenze uživatele

Nechtěně vtipný brak s pochybnou morálkou, maskovaný za psychologické drama. Postavy na pokraji nervového zhroucení se projevují pouze brečením, ječením nebo tím, že chtějí někoho zabít. Když potřebujete nějakou informaci, použijte brutální násilí. Když chcete získat zpět milovanou osobu (nebo dvě), zabijte pár lidí. Libovolný díl 96 hodin je zábavnější a upřímnější. Druhá hvězdička za jednu (poslední) scénu, ve které Mélanie Laurent není hysterická a za Caneta maniakálně křičícího „Upeču ti nohu!“ 35% ()

Arsenal83 

všechny recenze uživatele

Namiesto thrilleru sme videli viac slzy Mélanie Laurent. Namiesto akcie vykecávanie sa Guillauma Caneta. A to bojuje s časom! Tak prečo je taký spomalený? Veď len zatvoriť jedno viečko mu trvá tak dlho, že som nevedel, či sa mi to prehliadač zasekol alebo som omylom klikol na prehrávanie rýchlosťou 0,25x. Aspoň že po lese behal trochu rýchlejšie v poslednej polhodinke, ale aj tak som čakal omnoho viac. ()

Galerie (19)

Zajímavosti (3)

  • Celosvětová premiéra proběhla 23. srpna 2017 na filmovém festivalu Angoulême ve Francii. (ČSFD)
  • Guillaume Canet v mnoha scénách improvizoval, protože neznal scénář a nevěděl, jak se bude příběh dál vyvíjet. (ČSFD)

Reklama

Reklama