poster

Můj syn

 • Francie

  Mon garçon

 • angličtina

  My Son

 • Slovensko

  Môj syn

Drama / Krimi / Thriller

Francie, 2017, 87 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • angel74
  ***

  Musím se přiznat, že občas jsem napětím téměř nedýchala, když hlavní hrdina bezhlavě pátral po svém synovi. Horší už bylo, že jsem se s jeho úporností a stupňovanou agresivitou během hledání dítěte, nedokázala moc ztotožnit. Škoda, že nedošlo k vysvětlení důvodu únosu, takto to celé působilo, jako by scénáristé nevěděli kudy kam. A skoro až happyendový závěr mě také dvakrát nenadchnul. (60%)(13.6.2020)

 • Matty
  **

  Nechtěně vtipný brak s pochybnou morálkou, maskovaný za psychologické drama. Postavy na pokraji nervového zhroucení se projevují pouze brečením, ječením nebo tím, že chtějí někoho zabít. Když potřebujete nějakou informaci, použijte brutální násilí. Když chcete získat zpět milovanou osobu (nebo dvě), zabijte pár lidí. Libovolný díl 96 hodin je zábavnější a upřímnější. Druhá hvězdička za jednu (poslední) scénu, ve které Mélanie Laurent není hysterická a za Caneta maniakálně křičícího „Upeču ti nohu!“ 35%(23.11.2017)

 • Thomick
  *

  Naprostá příšernost. Ponížení Mélanie na uječenou bejvalku beze špetky osobnosti a navěky věků tiše našlapující tvrdohlavej taťka Canet, co tak pohotově, ba chladnokrevně využívá veškerý rekvizity, který mu scénárista ochotně klade do cesty, aby se tak nevědomky zasadil o jediný pozitivum filmu - krátkou stopáž. Jak mužné, jak rozkošné! --- Původně jsem chtěl českýmu distributorovi (pokolikátý už) vytknout nepřesnej překlad názvu z francouzštiny, ale vzhledem k pozoruhodně nicotný roli otčíma je nakonec úplně fuk, jestli je to můj kluk nebo můj syn. [20. Festival francouzského filmu](23.11.2017)

 • claudel
  ****

  Filmová výzva v karanténě - oblíbené herečky, Mélanie Laurent. Jde především o strhující a zoufalý boj s časem Guillauma Caneta. Mélanie Laurent mu však ve vedlejší roli zdatně sekunduje. Každý rodič musí jednání Guillaumovy postavy pochopit a věřím, že by jednal úplně stejně. Když jde o ztracené dítě, nelze hledět na nic jiného než na záchranu. Thriller s dobrým tempem a kratší stopáží, poslední třetina trochu pokulhává, ale výsledný dojem pozitivní.(15.10.2020)

 • kolemjdouc
  *****

  zoufalý otec,který věděl že bojuje s časem.Že by už syna nemusel vůbec vidět.Kriminálka bez zbytečných záběrů bez vláčení diváka jakoby na nějakou stopu a vzápětí smýknutí s ním na stopu jinou - udržovat tak napětí.I bez tohohle ho bylo v příběhu poměrně dost.Chvílemi mi mravenčilo v zátylku.Caneta jsem už v několika filmech viděla ale tam spíš kladli důraz na jeho pěknou tvář ale tady dostal do těla.Pokud jsem dobře zaregistrovala tak film i produkoval.Film naprosto vybočuje z typicky francouzské okecávačky.Kdy scénář nažene všechny klíčové herce do jedné místnosti nebo k jednomu stolu stolu a žvaní a žvaní.....(14.7.2019)

 • - Celosvětová premiéra proběhla 23. srpna 2017 na filmovém festivalu Angoulême ve Francii. (Stoka)

 • - Guillaume Canet v mnoha scénách improvizoval, protože neznal scénář a nevěděl, jak se bude příběh dál vyvíjet. (Stoka)