poster

Můj syn

 • Francie

  Mon garçon

 • anglický

  My Son

 • Slovensko

  Môj syn

Drama

Francie, 2017, 87 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Matty
  **

  Nechtěně vtipný brak s pochybnou morálkou, maskovaný za psychologické drama. Postavy na pokraji nervového zhroucení se projevují pouze brečením, ječením nebo tím, že chtějí někoho zabít. Když potřebujete nějakou informaci, použijte brutální násilí. Když chcete získat zpět milovanou osobu (nebo dvě), zabijte pár lidí. Libovolný díl 96 hodin je zábavnější a upřímnější. Druhá hvězdička za jednu (poslední) scénu, ve které Mélanie Laurent není hysterická a za Caneta maniakálně křičícího „Upeču ti nohu!“ 35%(23.11.2017)

 • Thomick
  *

  Naprostá příšernost. Ponížení Mélanie na uječenou bejvalku beze špetky osobnosti a navěky věků tiše našlapující tvrdohlavej taťka Canet, co tak pohotově, ba chladnokrevně využívá veškerý rekvizity, který mu scénárista ochotně klade do cesty, aby se tak nevědomky zasadil o jediný pozitivum filmu - krátkou stopáž. Jak mužné, jak rozkošné! --- Původně jsem chtěl českýmu distributorovi (pokolikátý už) vytknout nepřesnej překlad názvu z francouzštiny, ale vzhledem k pozoruhodně nicotný roli otčíma je nakonec úplně fuk, jestli je to můj kluk nebo můj syn. [20. Festival francouzského filmu](23.11.2017)

 • kolemjdouc
  *****

  zoufalý otec,který věděl že bojuje s časem.Že by už syna nemusel vůbec vidět.Kriminálka bez zbytečných záběrů bez vláčení diváka jakoby na nějakou stopu a vzápětí smýknutí s ním na stopu jinou - udržovat tak napětí.I bez tohohle ho bylo v příběhu poměrně dost.Chvílemi mi mravenčilo v zátylku.Caneta jsem už v několika filmech viděla ale tam spíš kladli důraz na jeho pěknou tvář ale tady dostal do těla.Pokud jsem dobře zaregistrovala tak film i produkoval.Film naprosto vybočuje z typicky francouzské okecávačky.Kdy scénář nažene všechny klíčové herce do jedné místnosti nebo k jednomu stolu stolu a žvaní a žvaní.....(14.7.2019)

 • - Guillaume Canet v mnoha scénách improvizoval, protože neznal scénář a nevěděl, jak se bude příběh dál vyvíjet. (Stoka)

 • - Celosvětová premiéra proběhla 23. srpna 2017 na filmovém festivalu Angoulême ve Francii. (Stoka)