Epizody(6)

Když z vesnice poblíž lesů v Ardenách zmizí dospívající dívka, místní policie začne spolu se starostlivou učitelkou odkrývat síť znepokojujících tajemství. (Netflix)

Recenze uživatele VLADEK k tomuto seriálu (3)

Hvozd (2017)

Nechal jsem se zlákat hodnocením, komentáři a „evropskou tvorbou“, ale ze seriálu se vyklubalo to nejhorší, co jsem v letošním roce viděl, a do toho počítám i českou tvorbu. Musím opravit hodnocení u jednoho z dílů – je to MNOHEM horší než velká část česká televizních „krimi“ seriálů. Drolí se všechno, jak scénář, tak doslova ubohý televizní střih, tak příšerné herecké výkony všech. Francouzi prostě asi museli za každou cenu nacpat do Netflixu vlastní tvorbu. Tajemný les žádnou zásadní roli v seriálu obrazově nehraje, opakují se nějaké závěry z lesa a pak recyklované záběry z dronů. Klišé stříkají ze všech stran jako průjem. Zaměňovat pomatenost za záhadnost je myslím znakem dnešní doby. A to, že tím hlavním úchylem je ŘEDITEL ŠKOLY je okatě naznačeno několika záběry už v prvním díle. A bohužel i amatérské české titulky od „Jethra“ jsou nepovedené. Tomuhle se doporučuji obloukem vyhnout. ()

Epizoda 2 (2017) (E02)

Katastrofální vyprávění příběhu a střih, na úrovni českého krimi seriálu z Primy. ()

Epizoda 4 (2017) (E04)

A trapnost nám přechází do komedie. ()