Kill Switch

• Německo Kill Switch - Two Worlds Collide (více)

Lidstvo stojí před spuštěním světového objevu, který zajistí energii celému světu, a Will Porter se svou sestrou a jejím traumatizovaným synem jsou u toho. Jenže ne vše běží podle plánu a na Willovi bude, aby věci, které se společnosti vymkly z rukou, napravil. (honajz)

honajz

Nu, kdyby se vykašlali na 1st person, kdyby se vykašlali na skoky v časových liniích příběhu a vyprávěli jej lineárně, líbilo by se mi to víc. Problém by tedy asi byl se stopáží, protože to na 90 minut nemá ani náhodou, slabých 70 by stačilo. Triky slušné, atmosféra v kopii hutná, ale všechny ty kecičky o sestře, traumatizovaném dítěti, s tím jděte k šípku, protože je to tam jen na emoce a citečky. Osobně bych víc pracoval s tajemnem a neodhaloval bych hned, oč jde, protože tady si věci domyslíme docela rychle. Ale jako jo, není to špatné, některé scény výborné, ale celkově to prostě nedrží a ke konci už je to nuda. ()

herr_carter

Fakt vtipné, Holanďani...originální myšlenka možná, ale způsob, jakým je to natočené, je katastrofální....jak říkají mnozí pánové učení, "first person shooter" tématiky je na současném filmovém poli jako šafránu, nicméně asi to má svoje opodstatnění. Hardcore Jindru jsem neviděl, ale rozhodně to bude kvalitní oproti této sračce. To už si fakt můžu zahrát třeba Half-life a bude tam více zábavy než tady..Aspoň tam nebude pobíhat banda tupých neherců v čele s hnusnou pornoherečkou...............moje hodnocení = 2 z 10. ()

mzss1

|73%| A mě to docela bavilo. Nebylo to nic převratného, žádná velká extra bomba, ale v rámci možnosti to snad nemohlo dopadnout lépe. Nízkorozpočtové sci-fi, které ždímalo, co mohlo a ono se to vydařilo. Herci ok, hlavní hrdina byl takový trochu chladný, ale větší problém jsem s ním neměl. Akčních scén bylo dost, točeny byly vcelku realisticky. Dost se povedla i hudba. Finále už bylo takové urychlené, trochu to postrádalo napětí, ale to jsou detaily, víc se toto béčko ani kritizovat nedá. Film byl proveden dvěma směry. První byli flashbacky a druhý současnost a hlavní hrdina byl představen z pohledu diváka, což mi vůbec nevadilo, naopak mi to přišlo zajímavý. Trochu to připomíná loňský snímek Hardcore Henry. Samozřejmě, vylepšovat by se toho dalo dost, potenciál nebyl naplno využit, ale přesto se jedná o nadprůměr jak vyšitý. Při správné náladě si ho ještě někdy pustím. ()

terunka003

Herní, sci-fi x zmatené, divoké, pointa. Natočeno podobně jako počítačové hry, což je originální myšlenka. Ale nějak jsem nepochopila pointu. Dva světy. Dvě dimenze. Každopádně to bylo akční, žádné hluché místo. ..jiné náhradní zdroje energie budou stále aktuální..ale tohle? Já ti nevím.. ()

Redi

"First person shooter" filmů zatím moc není, tak není moc s čím srovnávat, tak nebudu moc náročný. Z těch velkých tu máme snad jen Hardcore Henryho, který strká Kill Switch do kapsy. Casting je na tomto filmu asi to nejhorší, obzvlášť u tý "pornoherečky" jsem fakt trpěl. Nechápej mě špatně, nevadilo by, že tak vypadá, ale nejhorší je, že přesně tak hraje (asi jako když si vzpomenete na hrané videa/reklamy série Command & Conquer), a aby toho nebylo málo, tak když začne mluvit, tak musíš kontrolovat její ohryzek, jestli je s "ní" vše tak, jak na první pohled vypadá. Nicméně by to měla být povinnost každého FPS políbeného (ex)hráče, obzvlášť když to nedá si nejednou nostalgicky nevzpomenout na legendu Half-Life. ()