Nenasytná Tiffany

• angličtina The Greedy Tiffany

Pepa (Leoš Noha) tráví většinu času vysedáváním po hospodách. Aby si vydělal na skromné živobytí, vykrádá chaty a ukradené předměty prodává v zastavárně. Při jednom ze svých lupičských výpadů je málem chycen při činu a během následného útěku náhodou objeví starou videokameru. Ta skrývá záznam, který odhaluje cestu k netušenému pokladu. Pepa je ohromen a okamžitě po něm zatouží. Brzy však pochopí, že aby ho získal celý, nebude muset podstoupit jen dlouhé hodiny kopání. Cena bude mnohonásobně vyšší... (A-Company CZ)

JerryPilsen

Na naše poměry originální dílo.Horor to snad ani není ikdyž napětí je slušně dávkováno.Ani žádné sáhodlouhé vysvětlování se nekoná,což je ku prospěchu.Konec vše kazí,ale co s tím asi šlo udělat jinýho? ()

Drkolnov odpad!

jako součást povídkového rádoby scifi-mystery filmu nebo nějakého seriálu o stopáži cca 20 minut by to bylo koukatelné, takhle natahované s mizernou kamerou a hodně nízkým rozpočtem to působí utahaně i přes snahu některých herců a hezky zobrazenou sociální vrstvu. Jinak ubytý čas - manželku jsem musel křísit. ()

space weaver

Řekněme si to takto. Češi prostě horory neumí a v tomto řípadě, přes okázalou nízkorozpočtovost si Tiffany dvě hvězdy vyprosila. To hlavně díky hodně černohumornému závěru. Ta hra na nízkou sociální nótu mě v české tvorbě už vyloženě otravuje. ()

lineker

Tak nevím, ale mne to fakt bavilo. Životní etudy zlodějíčka Pepy, (který u mne byl hned od začátku na pořádnou přes držku) a jeho každodenní boj o přežití, dostane nečekaný impuls v podobě naděje na rychle a hlavně téměř bezpracné zbohatnutí. Má to však jeden nemalý háček v podobě novodobé Adély, která nechce pouze večeřet, ale i obědvat a snídat. Reálně vykreslené homelessacké prvky, do černa zbarvený humor, vychcanost, trochu té krve a v každém druhém záběru láhev tuzemáku. Prostě reklama na Český film. ()

Ragnarocek

Podla komentarov som od filmu cakal viac... Velmi jednoduchy scenar, nezaujimave postavy a teda okolo hororu to asi ani len neutekalo... Rozpoleny Pepa bol asi najlepsi efekt celeho filmu... Inak celkovo nuda.. ()

m62

Ako sociálny dokument by to ušlo, ale hororová komédia bez kúska vtipu a bez štipky hrôzostrašnosti? ()

erdeguan33

Film, který nenudí, pobaví a udrží diváka v napětí po celou dobu. Výborný herecký výkon Leoše Nohy, kterého milujeme. Absurdní humor, skvělé hlášky, zajímavý, trochu šokující námět a návštěva u českých bezdomovců a "socek".  Všechno tohle dohromady vytvoří koktejl, kterému nemůžeme dát méně než 5 hvězdiček. Film se trefil do našeho gusta a chceme více takových českých filmů. ()

Lasenice

Tenhle film mne překvapil - pozitivně. Svéráz Noha asi nemusel moc hrát, prostě čerpal ze svého života. Vizuální efekty na úrovni, humor, bavil jsem se. ()

Polednice vchází do dveří

Polednice vchází do dveří

10.08.2015

V červenci řadu lidí potěšil český horor Nenasytná Tiffany a už tu máme další nadějnou domácí žánrovku. Tentokrát nás vyděsí Polednice, film debutujícího režiséra Jiřího Sádka, který se inspiroval… (více)