Nenasytná Tiffany

Andy Fehu

Andy Fehu

Jakub Ševčík

Michal Böhm

Na amatérský kousek to obstálo na jedničku a ani mi nevadilo, jak snímek působí levně. Po rozpačitém úvodu bylo pěkně sledovat život zevláka, který díky chamtivosti nechá zlikvidovat veškerý alkoholiky v ulici. Člověk zavzpomínal na horor Chvění a i když to nedokázalo navodit napínavou podívanou, tak díky délce to celé dobře uteklo......6/10(20.10.2016)

Za málo peněz dobře a citlivě ukuchtěná žánrová míchanice. Ten skutečnej děs je obsaženej v rovině sociálního dramatu a horor paradoxně tuhle tíhu zdravě odlehčuje. Herci a neherci se dobře smísili, přičemž všemu šéfuje Leoš Noha, kterému role sedla jako prdel na hrnec. Vždycky jsem rád za film, kterej mě přinutí tu zlomenou hůl nad českou kinematografií zase lepit dohromady. Andy Fehu by měl dostat nějaký medaile a šanci točit za víc peněz, třebas na úkor zasloužilejch, kdysi dobrejch režisérů.(29.10.2015)

Film byl evidentně levný, ale výborně jsem se u něj pobavil a jeho atmosféru mu může většina světových hororů tiše závidět. Leoš Noha zahrál fantasticky, jeho Pepu jsem mu věřil do poslední střevní kličky. Tato postava navíc prochází na nízkorozpočtový film zajímavým vývojem, z mizerného vykradače chat a alkoholika až v bezskrupulózního zmetka, který mi připomínal hlavní zápornou postavu z epizody Bestie v seriálu Třicet případů majora Zemana. Tiffany byla dnes třetím filmem, který jsem viděl, Král Artuš: Legenda o meči, ani Logan mě nezaujaly tak jako tento nenápadný a nesrovnatelně levnější český počin.(31.8.2017)

Nenasytná Tiffany možná není úplně divácky vstřícná, ale je to sebevědomý debut, který ví, co a jak chce říct a taky to udělá. Sice úsporně, ale naprosto přesvědčivě a bez výkyvů. Nevím, co bych měl filmu vyčítat. Protože prostě jde o hororovou indie, která je v rámci svého žánru naprosto světově vyhovující. Nevtíravý humor, malinko gore, found-footage prvky a zcela uvěřitelná sociální vrstva, která je pravdivější než u většiny domácích psychologických dramat. Dobrá práce, chceme druhý film a více Čtvrtníčka na plátnech.(3.8.2015)

Leoš Noha má neskutočnú charizmu (to nie je vtip!). Moje sympatie si plne získal v seriáli "Okresní přebor", a tak ma skutočne zaujímalo ako zvládne úlohu v českom Lesnom Duchovi, ktorý povahovo pripomína mnohých ministrov financií. No já teda neviem. Až na záverečnú (pomerne vymakanú) gore pasáž, ktorú by dokonale vystihlo jedno zo slovenských prísloví: "kto druhému jamu kope, ... " ma naozaj nenapadá žiadny dôvod, prečo tento film tunajší našinci vyšklbali na úroveň 65%. Byť to "kraťas", je to pecka!!! U mňa teda s odretými ušami za - pajdu a piet kaček %(1.3.2017)

• - Natáčelo se v obci Horní Jiřetín a u nedalekého zámku Jezeří na Mostecku. (Lajty)

• - Film, který sleduje Pepa (Leoš Noha), který z něho zřejmě odkoukal vrhací techniku, je V zajetí kanibalů (1988). (Chřástal)