Nenasytná Tiffany

Andy Fehu

Andy Fehu

Jakub Ševčík
  • eagle-eye

Moc na novodobé české filmy nekoukám, ale nechal jsem se zviklat zdejším hodnocením a režisérem podepsaným pod Monte Carlem...Chyba, velká chyba...Něco tak špatného jsem už dlouho neviděl...Amatérsky zpracované i natočené, námět by vymyslela i moje šestiletá dcera lepší...Fehu, radši zůstaň u MC, btw.i tam ta úroveň už upadá...(20.12.2016)

• Pepinec

Podle názvu péčko, zpracováním ale maximálně céčko. Zase mám jednou pocit, že jsem oproti vám místo na plátno čučel na vyúčtování telefonu, protože dát dokupy tolik hovadin zvládne snad jen T-Mobile... Víc než filmu samotnému ale nerozumím tomu, jak se dostal do multikina? Ono se na noc nezamyká nebo co?(10.8.2015)

• pornogrind

Tiffany se možná zasytila, ale já zůstal stále hladovej a toužící po nějakým obstojným českým filmu. No tenhle to rozhodně není. Tvorbu Andyho Fehu neznám,ale jak jsem tak koukal tak pár kraťasů má už za sebou. Rozhodně se jich měl držet, protože ukočírovat celej film rozhodně nezvládl. Pro mě to bylo opravdu dlouhých 80 minut, který mě vůbec o nic neobohatily. Celý to na mě působí hodně amatérsky, neoriginálně a celkovej vizuál není taky moc povedenej. Nebýt Leoše Nohy a šteku Petra Čtvrtníčka,šel bych z hodnocením ještě níž. Protože jediný co se na tomhle 'filmu' povedlo bylo pár dobrejch hlášek a zachycení české povahy. Jinak 80 minut těžké nudy. Slabší 2 hvězdy.(1.11.2015)

• Hwaelos

V podstatě fuknční spojení grind hororu s komedií, ale filmu by slušelo přitlačit na pilu oběma pólům a mohl vzniknout dobře zapamatovatelný český snímek, který by na hlavu porazil i pozapomenutý Choking Hazard. Navíc je trochu smutný, když komparzisti-homlessáci působí přirozeněji v hereckém projevu než skuteční herci. Za vidění to ale stojí.(2.8.2015)

Konečně první venkovní promítajda letní sezony a to se vším všudy. Blejskalo nám do toho, pršelo, foukalo a tak o 4D bylo postaráno. A jako tahle hororová komedie má něco do sebe , vůbec to nebylo hrozivý béčko jak jsem čekal. Zasmáli jsme se, popili a v jednu ráno mezi kapkami deště tančili kolem hřbitovní stěny dom. Takže start povedené :-) A jak se tu zmiňuje, jako sonda do určité sociální skupiny lepší než lecjaký fundovaný dokument! LETNÍ KINO 2018(3.5.2018)

• - Natáčelo se v obci Horní Jiřetín a u nedalekého zámku Jezeří na Mostecku. (Lajty)

• - Film, který sleduje Pepa (Leoš Noha), který z něho zřejmě odkoukal vrhací techniku, je V zajetí kanibalů (1988). (Chřástal)