Svět podle Putina

• USA The Putin Interviews
TV spot 4

Nahlédněte do světa i mysli kontroverzního ruského prezidenta Vladimíra Putina očima oceňovaného filmaře Olivera Stonea... (TV Prima)

Juratt

Velice zajímavý počin, nikdy rozhodně není na škodu poslechnout si i názor druhé strany a ne omezit se jen na slova: ,,Za to může to bolševické Rusko". Ve spoustě názorů člověk musí s Putinem prostě souhlasit ( situace na blízkém východě - puče, terorismus, nutnost spolupráce mezi velmocemi, zbytečnost zbrojení, démonizace Ruska ), ale samozhřejmě člověk musí mít nadhled, protože vše co Putin říká, nemusí taky tak myslet a nemusí to být 100% pravda, nicméně názory a obhájení na spoustu událostí dost slušné... ()

slavikzbojni

Nedá mi,aby som nepoukázal na US-ácku svorku v osobe Gemini a Matty,( a ďalších proyankeeovských aktivistov, ktorí samhttps://img.csfd.cz/assets/b196/modules/web/modules/film/images/star.gifozrejme "musia? veľkého režiséra kritizovať, lebo si dovolil"dotknúť" sa pravdy o USA a najmä o značnej časti "elity" USA,ktorí by neváhal, keby jej to dovolili, zhltnúť celý svet-mám na mysli clintonovskú, bushovskú a aj kennedyovská mafiu( Vedeli ste, že Kennedy- ho otec a dedo podporovali nacistov?)Putin odpovedá úplne prirodzene a je radosť ho počúvať- netvári sa "božsky" ani nadnesene, a bežný človek mu iste dobre rozumie. Hoci Stone aj Putin sú inteligentní,nerobia zo seba "haurov"- ako mnohé tu v komentároch. Stone je predstaviteľom tej časti svetovej skutočnej elity, ktorá na rozdiel od tých, čo vidia iba svoje vačky a svoju pozíciu, vidí aj problémy tohoto sveta- ako je ekologická, politická, finančná a iné krízové javy. Takže dávam 5***** ()

Sa.sa

5 hvězd a 100% jinak se to hodnotit nedá... a ano Pražská kavárna a sluníčkáři se mohou posrat... Vladimir Vladimirovič Putin dovedl Rusko na vrchol a je pravým synem Ruska ! ()

Smells

Pukněte Havloidi. Chci slyšet argumety proti Putinovi ! Ten Vám to tak natřel, že to budete rozdýchávat hodně dlouho. Odcházení 52% - Svět podle Putina 79% ()

lineker

Bodově nelze hodnotit z důvodu úhlu pohledu, který jako měřítko dokumentu použijete. Za mne snad jen: "Tohle snad jako konfrontační dokument nemůže nikdo brát vážně". Stejná vypovídající hodnota, jako hlavní zprávy na státním kanále Russija one. ()

trulda

The Putin Interviews aneb strýček Vladimir Vladimirovič vypravuje, radí, informuje. S odpadovým hodnocením ale počkám až po shlédnutí posledního dílu. ()

Majestic

Tak jsem to viděl konečně celé.......Je mi jasné, jak "pražská náplavka" bude hýřit odporem k tak odporně propagandistickému dokumentu, který Stone natočil. Nejsem příznivcem politiky "všudepřítomnosti a vměšování" USA, ale ani příznivcem potírání demokratických hodnot, které jsou v Rusku potírány. Rád jsem si ale vyslechl názory člověka, který to v Rusku přeci jen ještě nějakou tu dobu povede. Říkat, že názor, dle mého nejmocnějšího člověka na světě (není omezen mocí Kongresu, jako u prezidenta USA), není důležitý, je jako tvrdit, že až přistane UFO, bude to problém země, kde aktuálně přistanou a ostatních se to týkat nebude :-). Některé otázky mohly být adresnější, resp. mohlo být ze strany Olivera Stonea více oponovány. Hodnotit dokument po shlédnutí jednoho dílu, je tak trochu idiocie, protože je dokument natočen v delším časovém období, tudíž se časem mění i postoje, názory, ale i vyvracení svých vlastních tvrzeních (viz. Velký bratr v Rusku). Osvětlil jsem si něco v otázce Ukrajiny, potvrdilo to mé obavy v oblasti kybernetické války. Tento dokument ukazuje, že hrození atomovými bombami je už dávno pasé a jsou tady daleko závažnější, sofistikovanější a efektivnější zbraně a prostředky, než jsou atomové bomby. ()

Zavin

Kavárníci bijí na poplach a euroatlantičtí hujeři se vztekají jak malí usoplení fakani. Dobroserové všech zemí vyližte si prdel, já se bavil. ()

mejlos

To se nám to tady v komentářích pěkně rozděluje - no holt politika. Myslím že jsme pořád krmeni propagandou západu, takže tento seriálový počin alespoň trošku přispívá k malému nahlédnutí k názorům druhé strany a ejhle ono to dává smysl. Kdo nechce věřit, bude na to plivat, kdo má svou pravdu bude si za ní stát a ostatním to možná trochu rozšíří obzory a uvědomí si že když mainstream tvrdí že ta bílá koule je černý čtverec, nemusí to být vždy pravda. Za mě super a nechápu že někdo může hodnotit jako odpad, nebo nudu.Bylo by zajímavé udělat podobný počin ještě s Obamou a porovnat to, ideálně konfrontovat, ale toho se asi nedočkáme. ()

Franky

nemyslím si, že ide o propagandu, ale jednoducho Oliver Stone nemohol byť príliš útočný, preto, že by sa mu tento dokument nepodarilo nakrútiť. Putin pôsobí celkom uvolnene a rozpráva rozumne. Treba vydieť aj pohlad z druhej strany mi tu na Slovensku vidíme od roku 1998 len ritolezectvo našich politikov do západných rití, pri tom jazykovo aj kultúrne sme stále bližšie k Rusku ako k USA aj keď veci sa menia a Rusom sa pomaly vzdialujeme. Pravdu mal Putin podla mna v tom,že je nemožné zrovnávať demokraciu v Usa,Francúzsku, alebo Nemecku s demokraciou v Rusku preto,že v kým na západe je to už zabehnutý systém v Rusku sa stále ešte len buduje a keby Rusko nemalo Putina,ale Jelcina a jemu podobných tak by to bola obrovská hladová dolina. A čo sa týka Ukrajiny bol to obyčajný puč zvrhnutie demokraticky zvoleného Janukoviča navyše tento puč otvorene podporovali západný-Americký politici,vystupovali na meetingoch na Majdane a rozprávali aby sa Rusko do toho nestaralo ved to je az také absurdné, že človek nevie či sa má smiať,alebo plakať.tak isto v Sýrii ako by sme sa nepoučili,že keď sa zvrhne diktátor ako kaddáfí, Husajn, tak nastane ešte horšia situácia úplný chaoz ten Asad to ako tak drží pokope keď padne tak je tam minimálne 10 rôznych skupín ktoré chcú moc vrátane ISIL.neviem si predstavit ako sa dohodnú. A obviňovať Ruských hackerov pomaly aj z toho,že prší je smiešne dnes už môže hocikto od hocikade hácknuť hocičo a ešte to urobiť tak mazane,že hodí falošnú stopu na koho bude chcieť. Myslím si,že Putin nie je ten ktorí chce živiť studenú vojnu,ale ani ustupovať je to patová situácia... ()

Napalm.Death

Třikrát sláva!!! Konečně dokument o ruském prezidentovi, který není zatížen západní (a hlavně pak americkou) antiruskou propagandou! Je to od Olivera Stonea skutečně velmi odvážný počin, přestože si byl určitě moc dobře vědom toho, že ho za to doma čeká odveta ve formě štvanice. A rozhodně se nemýlil. O to větší dík Oliverovi patří! Je to prostě borec! Stejně jako Vladimir Putin. Třikrát bravo!!! ()

premeny

Už veta ..... do sveta a mysli kontroverzního ruského prezidenta...... Myslím že v súčasnom svete je to presne taký prezident akého potrebuje Rusko a myslím , že nielen ono. Od Olivera Stonea som videl prakticky všetko. Jednoznačne - talent , rozhľad , riadna dávka odvahy . ()

Krastom

Zkouknul jsem pár dílů a musím konstatovat, že je Putin velice pozoruhodná osobnost. Rozhodně mu nevěřím vše co tvrdí, ale nemohu se zbavit dojmu, že vytváří mocenskou rovnováhu pro tento svět. V seriálu rozhovorů se zmínil o jedné myšlence, která mi uvízla v paměti.. Podívejte se na americké prezidenty, jak se mění. Všimli jste si, že jejich politika zůstává stejná? Krásně mi tím rozkličoval rozdíl mezi USA a Ruskem. Ptám se sám sebe.. proč je jejich politika stejná? Zřejmě pouze zastupují zájmy institucí, které je převyšují. ()

Rosmarine

S odstupem dvou let se můžeme na Stoneovo dílo podívat novým pohledem a to i s ohledem na změny v politice celého světa. U prezidenta Putina jednoznačně hodnotím vizi do budoucna, nekonečnou chladnokrevnost s schopnost nenechat se vyprovokovat a i pevnost v názorech. To mnoha politikům (včetně a hlavně našim) chybí. Dokument je, dle mého názoru, velmi vypovídající a ráda jsem se na něj znovu podívala. Mnohé se naplnilo, a musím říct, bohužel. ()