poster

Kahogo no Kahoko (TV seriál)

 • Japonsko

  過保護のカホコ

 • anglický

  Overprotected Kahoko

Drama / Komedie

Japonsko, 2017, 10x54 min

Komentáře uživatelů k TV seriálu (2)

 • Zíza
  ****

  Jestli máte chuť na něco roztomilého, myslím, že Kahoko by tohle přání mohla splnit. Herečka Takahata Micuki zahrála naivní Kahoko tak skvěle, že okamžitě stoupla v mých očích. Výborně pojala naivitu a laskavost osoby tak chráněné rodinou, že nikdy nepoznala žádné příkoří, a tak když na ni konečně život začal doléhat, je z toho celá zmatená. Může to tedy vypadat, že Kahoko je jen jednou z dalších hloupých ženských postav, ale já bych se tomu označení bránila. Během celého seriálu můžeme vidět, jak Kahoko dospívá a jak se jí otevírají její vykulené oči. Navíc její chemie s Takeuči Rjómou je výborná. Velmi povedený odpočinkový seriál narážející na téma přílišné ochrany dětí ze strany rodičů, ve kterém zároveň kvete mladá láska a oba dva herci ji skvěle zobrazí. Seriál mi přišel velmi dobře napsaný i zahraný. A rozhodně budu sledovat Micuki i nadále. Pěkné, vřelé, naivní. Člověk má ze sledování dobrý pocit. A to v openingu s Kahočinýma šatama... geniální!(28.9.2017)

 • Jirka_Šč
  ****

  Laskavé 4* laskavému seriálu. Bohužel jsem věděl, co Micuki Takahata (Kahoko) jako herečka dokáže, takže pro mě byly nové už jen komediální okamžiky. Ano, určitě se na to kvůli ní vyplatí podívat. Taky postava babičky byla nadstardardní. Vše ostatní na japonské poměry průměr (přestože postavičkám a charakterům, není obecně co vytknout). Momenty, kdy si otec Kahoko něco představuje, ale neudělá, mě po určitém čase začaly iritovat. Na konci se šíleně rozkecávali, některé prvky byly typicky japonsky přehnané. Samotná Kahoko se mi ale líbila, hlavně díky svému vývoji. Vnímal jsem ji jako určitý katalyzátor děje. ■ MV :) https://m.youtube.com/watch?v=k7RzpWzoGow(2.10.2017)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace