Tokio se nemůže dostat z kuchyně a v dešti kulek vzpomíná na svoji první lásku a setkání s Profesorem. (Netflix)

draxxi

To jsou komentare.... Uz od zacatku dostava logika v tomhle serialu na zadek..., ale no a co? To neni dokument, tady jde o cirou zabavu, napeti, dojeti.... A ja se bavim kralovsky... U Bondovek taky neresim, ze jeden chlapik likviduje cely armady uz 50 let... Pristoupim na jejich hru, uziju si tu jizdu a bavim se... Za me super a tesim se na prosinec :) ()

AdamVes

Tak co napisat.. Striela sa, striela sa, striela sa. A vsetci po zasahu gulkami funguju pomaly ako nic, obviazeme a ideme dalej. Tokio dostane 5 guliek a za par sekund striela z gulometu ako o zivot. Nasledne ju rozstrielaju ako reseto (zahadne ju ani jedna gulka netrafi do hlavy) a ona este stihne odistit 4 granaty, ktore maju casovac vybuchu asi pol minuty, kym si Gandia uvedomi ze su odistene. Suma sumarum, hlavny gang nam pomaly ale isto vymiera, z povodnej 8cky uz nam ostalo da sa povedat necelych 3 ks, kedze Helsinki to asi bude mat za par coskoro. Takze chvalabohu serial snad uz skonci touto seriou a nebudu vymyslat nic dalsie. Kedze kvalitativne ideme velmi hlboko. Uvidime teda este ako sa pokusia orepasovat to zlato. Snaha zachranit to flashbackmi u mna celkom fungovala predchadzajuce 2 serie, teraz uz ma to dost otravuje. Kedze ocividne aj scenaristi nevedeli ako natiahnut dej na 10 casti, nakolko situacia v banke je uz viacmenej v prdeli, tak polovicu casu travime v minulosti. Nuz dufajme, ze zakoncenie serie a asi aj serialu bude dostojne, ako by sa na Money heist patrilo. PS: Monike siblo, ked sa uprostred najvacsej prestrelky zdroguje? Normalne fandim viac Denverovi a tej jeho trans neviem co to je vlastne. Je celkom symposka. ()

Časové pásmo bylo změněno