poster

Curse of the Witch's Doll

 • Velká Británie

  Conjuring the Witch’s Doll

 • Velká Británie

  The Witch's Doll

  (pracovní název)

Horor

Velká Británie, 2018, 99 min

Režie:

Lawrence Fowler

Scénář:

Lawrence Fowler

Hrají:

Helen Crevel

Komentáře uživatelů k filmu (12)

 • ricci.s
  *

  Matka s dcérou sa počas vojny ukryjú v obrovskom sídle, kde však straší duch čarodejnice prevtelený do bábiky. Lacný, nekvalitný horor s tragickým hereckým výkonom nesympatickej hlavnej predstaviteľky a mizernými maskami. Režisér sa síce snažil v priebehu deja prekvapiť nejakým zvratom, lenže ten mi bol jasný ešte počas prvej 20-minútovky, takže má jediné šťastie, že si to nenechával na koniec. Čo sa týka samotnej bábiky, jej ksicht bol síce odpudivý, čo by sa dalo brať za malé plus, ale okrem toho, že pár krát vstala alebo otočila hlavou, neurobila vôbec nič. Dialógy hlúpe a naivné, takže celkovo bol pre mňa film len veľmi ťažko sledovateľný. Briti by si mohli konečne dať od týchto nízkorozpočtových duchárskych nezmyslov pauzu. Na hranici odpadu.(6.2.2018)

 • SOLOM.
  *

  Letos jsem se trošku víc „odvázal“ než u mě bývá dobrým zvykem a hned z kraje roku jsem upřel svou pozornost i na několik hororových novinek. Většinou je totiž nechávám pěkně uležet a nevěnuji jim zvýšenou pozornost. Bohužel v tomto případě jsem udělal chybu a podíval se na tento kousek. Režisérské ucho Lawrence Fowler se tak svou prvotinou stal žhavým aspirantem na nejhorší film tohoto roku. A to i přes svou zjevnou snahu divákům nabídnout sice nepříliš originální zápletku, ale za to obsahující hned několik dějových zvratů. Jen jestli jich v tomto případě nebylo až moc. Přitom to zpočátku nevypadalo až tak zle. Pominuli jednu z nejhnusnějších panenek, které jsem dosud viděl, příchod hlavní hrdinky a její dcery sebou přinesl i jistou dávku docela snesitelné atmosféry. Interiér domu byl sice nic moc a ani kvalita kamery neodpovídala mým představám, ale byl jsem ochoten přistoupit na onu hru s duchem čarodějnice, zmizelou holčičkou a zoufalou matkou, která se jí snaží najít a hlavně zachránit. Jenže zhruba po třičtvrtěhodince přišel první zvrat v ději. Ukáže se, že vše není, jak by mělo být, což ovšem moc lidí nepřekvapí, pokud jsou tedy alespoň trochu pozorní diváci. I to by se však dalo ještě překousnout, protože i potom následuje jakžtakž zajímavá pointa v ústavu. Jenže zde už se začaly nelogické situace načítat a přibylo i herecké přehrávání. Jenže to režisérovi zjevně nestačilo a tak těsně před koncem nastává další zvrat (posun v čase) a tím to už zabil úplně. Tak zbytečně překombinovaný a navíc nepříliš dobře provedený film jsem už dlouho neviděl. Lawrence Fowler se vlastně pohřbil sám. Tedy hlavně svoje dílo. Opravdu zajímavých momentů tu bylo poskromnu. Curse of the Witch's Doll tak doplatilo hlavně na nevyzrálost svého tvůrce. 20%(13.4.2018)

 • Morholt
  *

  Matka s dcerou přijíždějí do odlehlého sídla na anglickém venkově, aby se ukryly před bombardováním. Jenže v domě straší čarodějnice ze 17.století, toho času převlečená za srandovní panenku a tak se krátce poté, co několikrát zavrže podlaha, dcera ztratí. Vzápětí se ukáže, že ne všechno je tak, jak vypadá. Sice jsem si zpočátku říkal, že to nebude tak hrozné, protože vizuál na mě nepůsobil až tak lacině, jenže pak to rozbalila neskutečně netalentovaná hlavní hrdinka, nastoupily "masky" i "triky" a film se celkem záhy propadl do podprůměru. Celé to ještě podpořil zvrat, který dal prostor pro dalšího neherce a Fowler se pustil i do dialogů, které byly krásnou ukázkou toho, jak se to také nemá dělat. A to vlastně platí pro celý film. 5%(18.2.2018)

 • Rodriguez
  odpad!

  Nudný film a super nudná stopáž! Opravdu děkuji za ten skvostný zážitek, ale opravdu už nikdy více! Celou dobu se nic neděje a ta amatérská maska, která se tváří jako zlověstná válka, taky nezabrala. Sorry... 0%(14.7.2018)

 • Marze
  *

  Panenka je v podezření, že má duši pomstychtivé čarodějnice. Horor se snaží strašit především budovanou atmosférou. Je to ale umělé napětí. Ve srovnání s podobnými filmy neobstojí. hlavní problém je protahování scén.(16.4.2018)

 • grizly007
  odpad!

  Mrdací Barbie vypnuta za 15minut. Bylo to úžasný, děkuji.(25.2.2018)

 • Miseet
  odpad!

  Na tomto filmu není opravdu nic, co by diváka zaujalo. Přijde mi jakoby tento film byl směsice všeho možného z jiných filmů. Směšná, ani ne strašidelná, panenka, která v sobě skrývá ducha čarodějnice staré několik set let, se snaží tyranizovat matku s dcerou. Pak přijde jakási zápletka, která diváka zase akorát zmate, a utvrdí ho v tom, že na tomto filmu není opravdu nic zajímavého. Výběr hereckého obsazení tomu grády taky zrovna nepřidal. Na celém filmu je obstojných akorát 10 posledních minut.(9.3.2018)

 • oveckaoa
  *

  Pokud je na celém filmu nejlepších zhruba posledních 10 minut z 99 tak je někde asi chyba. Ono celý film působí dojmem jako by do něj dávaly vše možné z jiných hororů máme tady vraždící panenku psychiatrický ústav a čarodějnici. 5 procent za ten konec kdyby byl celý takový film dal bych i 3 hvězdy. P.s. s hororem to moc společného nemá 3/4 filmu jsou jen kecy ve stylu kdy jedna říká Já něco vidím a druhý jí odpovídá nevidíš není to skutečné. A ta panenka se tam objeví zhruba ani ne 15 minut.(24.2.2018)

 • helraiser
  **

  Nápad s pomstychtivou čarodějnicí jejíž duch je v jisté panence je docela zajímavý, i když ne zrovna originální, ale vem to čert. Problém není v nápadu, ale bohužel v provedení a řekněme si na rovinu to zrovna není šťastné. Příběh začíná v opuštěném sídle, po tři čtvrtě hodině se nečekaně přenese do psychiatrické léčebny, aby se na posledních patnáct minut přenesl do doby kdy už je ústav zavřený. Pojítko je vždy panenka, ale je to tak strašně špatně pospojováno, že jednomu nad tím zůstává opravdu rozum stát. Kdyby se celý film odehrával jen v sídle tak se mohlo jednat o solidní duchařský příběh, ale takhle to opravdu moc neladí a nezachrání to ani pomalu budovaná atmosféra v první části filmu. O přemrštěné stopáži ani nemluvím. Škoda no,ale zase úplný Zlo to zas nebylo. Jo a hnusnější panenku jsem snad ještě v žádným filmu neviděl.(29.11.2018)

 • JardoLe
  **

  No na to,ze to je horor z roku 2018,tak je to na slabsej urovni s nesympatickou hlavnou postavou,pohlad na babiku bol odstrasujuci,skoda,ze to nebolo viac akcne a krvave...:-)(15.3.2018)

 • brasek
  odpad!

  Myslel som si, že je to americká záležitosť točiť amatérske debilné kvázi horory, ale ako vidno Briti sa s tým nemaznali a natočili niečo podobne blbé. Ťažko sa baviť o niečom ako je atmosféra... škoda času. Absolútne zlé, špatné a ešte horšie! Totálne nechápem zmyslu natáčať takéto kraviny.(1.3.2018)

 • Shanen29
  *

  Je to zcela zbytečný film,ve kterém není opravdu nic ,co by udrželo pozornost alespon na chvílku.Trikově je to odfláknutý,smrdí to nízkým rozpočtem,nebo samotným rejžou a herecky ani nemluvě.Pryč s tím.(8.10.2018)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace