Reklama

Reklama

Obchodní dům

(studentský film)
  • USA The Last Prior
Krátkometrážní
Česko, 2017, 21 min

Obsahy(1)

Poslední Prior, který ještě neprošel rekonstrukcí, je v srdci Zlína. Jací lidé pracují v místě, kde se zastavil čas, a jaký bude jejich osud po uzavření budovy? (Zlín Film Festival)

Recenze (5)

sudkova 

všechny recenze uživatele

koupila jsem si tu svůj první notebook a o té jídelně jsem si dlouho myslela, že je jednou z mých falešných vzpomínek. znovu se mi vybavil ten divný strach, dík. ()

Reklama

PoprockCZ 

všechny recenze uživatele

Pěkně zachycení zajímavých osudů postav, které prožily většinu svého pracovního života v komunistickém obchodním domě. Zejména paní uklízečka by vydala na samostatný dokument. Shoduji se však s místním názorem, že dokument by nás měl trochu uvést do kontextu doby / místa / okolností atd. ()

MFloyd 

všechny recenze uživatele

Ten pan vejtahák tam ty fóry sází :DJinak dost depresivně komický zážitek... na jednu stranu chápu, někteří hold nechtějí změnu, nostalgie je občas dost silná, ale i tak se divím, že něco takového ještě existuje.Jinak k filmu, pro mě až moc krátké. Film Vás nechá přivonět k béžovo-šedému rudému retro-socialismu, ale už nejde dál. Dobré 3* ale chybí mě tam více dialogů, klidně bych prokreslil více postavy a jejich názory. Tvůrci pouze naťukli velmi zajímavou látku. ()

patrikus 

všechny recenze uživatele

Je to velmi dobré, ovšem do plného počtu hodnocení něco chybí. Zajímalo by mě něco více, než jen pozorování a posmívání se lidem ve stylu Klusákovské "dokumoderny". Dokument není zasazen do kontextu doby ani místa - je to pouze panoptikum, přesto velmi dobré, místy až bolestivě vtipné. ()

Galerie (5)

Reklama

Reklama