poster

Chamraď (festivalový název)

 • USA

  Lowlife

 • Slovensko

  Chamraď

  (festivalový název)

Drama / Horor

USA, 2017, 96 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Morholt
  **

  El Santo prošel úplně mimo mě, takže jsem tak půlku filmu moc nechápal, na co se to vlastně dívám. V tomto ohledu se následně sice nic moc nezměnilo, ale s nástupem hakenkreuzu se začalo aspoň něco dít a dostavil se i jakýs takýs vtip. Nicméně na grindhouse mi to přišlo málo přepálené i krvavé, ačkoliv musím uznat, že pokud na gore dojde, je to fajn. Čekal jsem ale víc. 40%(7.5.2018)

 • Cinematrix
  *

  První půlka byla naprosto příšerná, pak se to o dost zlepšilo, takže už to bylo jenom příšerný. V hlavní roli neatraktivní afromichiganka, cikán v masce a další nesympatická chamraď. Všechno je to natočený za pár šupů jen asi ve dvou zaprášených ulicích. Akce veskrze žádná a černý humor aby jeden taky pohledal. Jediný, co je tam černý, to je půlka castingu v hlavní roli. Jednu hvězdičku dávám za koncept (kterej vymyslel v minulém století Tarantino), ale podruhý už bych si to nepustil ani za brambůrky...(6.5.2018)

 • *CARNIFEX*
  **

  Keď sa k tomuto snímku dostane viacero “kukačov”, jeho preferencie budú rovnako na ústupe, ako tie “smerákov”. Čo sa týka komediálnej stránky, rozhodne som sa za brucho nechytal, čo sa týka horor žánru, pár gore scén sa nájde, no obdobné sú k vzhliadnutiu v seriáli “Kosti”, čiže nie priame násilie (až na záverečnú), ale v stave, keď je už po všetkom. Ako “otrhlinu” mimo realitu, ktorá sa všemožne snaží zaujať originálne odľahčeným spôsobom spracovania, to niekto možno ocení, no ja som dúfal vo väčšiu zábavu, ktorá sa bohužiaľ nedostavila. Možno sa tretia pýta (a aj hu časom dám), no toto je zas klasická “dvojka”, kedy snímok plný potenciálu, ani z ďaleka nedosiahol svoju úroveň. Škoda ..(11.4.2018)

 • anderson
  ****

  V prvom rade, nejedná sa o horor. Zaujímalo by ma, kto sem tento žáner priradil. Predpokladám, že ten človek nebol v tej chvíli pri zmysloch. Ide o variáciu na epizodický paralineárny film ala AMORES PERROS. Ale aj napriek námetu a drsným scénam to na mňa pôsobilo ako chcená paródia o modernej skurvenosti súčasného chudobného predmestia svetových metropol. A keďže som sa bavil a zároveň bol pohoršený, tak za minimum nudy, maximálne dobré hodnotenie. (3.6.2018)(3.6.2018)

 • Tft
  ***

  Ryan Prows vystřihl prvotinu jako víno. Vzal příběhovou strukturu alá Pulp Fiction, osolil černý humor na 120% a pustil se do práce. Film táhne především velmi chytře vystavěný scénář, který diváka nechává v tušení a chytře mu poodhaluje střípky příběhu až do samotného konce. Toho Prows docílil především díky rozkouskování děje do několika menších sekvencí, které na sebe postupně navazují a otevírají divákovi jedny příběhové dveře za druhými. Proč film působí tak dobře, je především díky tomu, že tahle celá příběhová struktura vypadá velmi lehce sestavena a je divácky lehko stravitelná, ale po bližším ohledání je jasné, že tohle vymyslet muselo dát pekelně zabrat. Na prvotinu je Lowlife velmi slušně natočen a je jasné, že Prows rozumí tomu co dělá nebo se alespoň snaží jak nejlépe může. Je z toho cítit chuť a drive pro filmařinu což hned přidává závan svěžího vzduchu. Někdy sice herci úplně nepodrží, některé scény jsou trochu vachrlaté, ale jinak je to velmi slušně odvedená práce. Velké plus za kvalitní gore efekty a soundtrack. 69%(3.5.2018)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace