Scénář:
Rudy LinkaÚčinkují:
Rudy Linka (moderátor), Tomáš Linka, Matěj Ruppert, Felix Slováček, Roman Holý, Michal David, Miroslav Vitouš, Pat Metheny, John Scofield, Pjér la Šé'z, Martina Bárta, Jaroslav Hutka, Karel Šíp (více)Obsahy(1)
Jedinečná setkání jazzového kytaristy Rudyho Linky a jeho českých i zahraničních hostů v srdci šumavské krajiny. Rozhovory o životních příbězích, názorech i zkušenostech a společný jam na závěr! Nejen jako hudebník a moderátor, ale také jako hostitel se ve svém pořadu představuje jazzový kytarista Rudy Linka, který na své malebné šumavské chalupě postupně přivítá řadu jedinečných hostů. (Česká televize)
(více)Účinkují
Bill Frisell
USA
Lenka Dusilová
Československo
Nejlepší filmy:
Forever Král: Koncertní pocta Ivanu Královi (2021) (koncert)
Lucie - Černý kočky mokrý žáby (2024) (koncert)
Národ sobě - kultura tobě (2021) (koncert)
Michal Prokop
Československo
Nejlepší filmy:
Bílá paní (1965)
Olympic 60...vlak, co nikde nestaví (2022) (koncert)
Národ sobě - kultura tobě (2021) (koncert)
Michal Pavlíček
Československo
Nejlepší filmy:
Olympic 60...vlak, co nikde nestaví (2022) (koncert)
Oběti (1999) (seriál)
10 let s ČT art (2023) (koncert)
Jiří Macháček
Československo
Nejlepší filmy:
Oblomov (2002) (divadelní záznam)
Samotáři (2000)
Občanský průkaz (2010)
Petr Janda
Protektorát Čechy a Morava
Nejlepší filmy:
Dvacet let Olympicu (1983) (koncert)
Olympic: Trilogy Tour (2006) (video kompilace)
Olympic 60...vlak, co nikde nestaví (2022) (koncert)
Jiří Suchý
Československo
Nejlepší filmy:
Semafor - Největší hity (2005) (video kompilace)
Jiří Suchý: Recitál 1964/2019 (2019) (koncert)
Forever Král: Koncertní pocta Ivanu Královi (2021) (koncert)
Jiří Stivín
Protektorát Čechy a Morava
Nejlepší filmy:
Údolí včel (1967)
Noční host (1961)
Škola hříšníků (1965)
Terezie Kovalová
Československo
Nejlepší filmy:
Les Ballets Bubeníček - Orfeus (2016) (divadelní záznam)
Vladivojna La Chia: 8 hlav šílenství (2019) (koncert)
Oktopus (2023) (seriál)
Václav Neckář
Protektorát Čechy a Morava
Nejlepší filmy:
Skřivánci na niti (1969)
Šíleně smutná princezna (1968)
Ostře sledované vlaky (1966)
Vladimír Guma Kulhánek
Protektorát Čechy a Morava
Nejlepší filmy:
Čas je mý Kuře v hodinkách (2019) (koncert)
Lenka Filipová
Československo
Nejlepší filmy:
V slepých uličkách (2015) (koncert)
Lýra 50 (2016) (koncert)
Třicet panen a Pythagoras (1973)
Vojtěch Dyk
Československo
Nejlepší filmy:
Koncert pro Martu (2022) (koncert)
Vojtěch Dyk & B-Side Band (2018) (koncert)
Anděl Páně 2 (2016)
Dan Bárta
Československo
Nejlepší filmy:
Jesus Christ Superstar (2005) (divadelní záznam)
Kytice (2000)
Národ sobě - kultura tobě (2021) (koncert)
Debbi
Německo
Nejlepší filmy:
Forever Král: Koncertní pocta Ivanu Královi (2021) (koncert)
Vladimír Merta
Československo
Nejlepší filmy:
Vážení přátelé, ano (1989)
Marta Kubišová 1990 (1990) (koncert)
Pražákům, těm je hej (1990)
Ivan Mládek
Protektorát Čechy a Morava
Nejlepší filmy:
Trhák (1980)
Kronika žhavého léta (1972)
Ještě větší blbec, než jsme doufali (1994)
Pavel Šporcl
Československo
Nejlepší filmy:
Národ sobě - kultura tobě (2021) (koncert)
Setkání s hvězdou (2011) (seriál)
Peter Lipa
Slovenský stát
Nejlepší filmy:
V slepých uličkách (2015) (koncert)
Miliónový chlap (1987) (TV film)
Evanjelium o Márii (1992) (divadelní záznam)
Marie Rottrová
Protektorát Čechy a Morava
Nejlepší filmy:
Dvacet let Olympicu (1983) (koncert)
Věra Špinarová... a pořád Vás mám ráda! (2018) (koncert)
Vánoční koncert Karla Gotta (1986) (koncert)