Keď bola Noelle Kringle (Anna Kendrick) malé dievčatko, jej otec sa každú vianočnú noc vracal na severný pól, aby šťastne oslávil Vianoce zo svojou rodinou, ale Noelinin starší brat Nick (Bill Hader) sa musí pripraviť na prevzatie otcovej roly, keď bude starší. Neskôr Nick cez víkend odíde preč, aby mohol relaxovať pred veľkým dňom. Noelle sa vyberie hľadať Nicka, lebo jej každý vyčíta, že ho poslala na dovolenku. Ktovie ako toto hľadanie skončí a či sa Santa Claus vráti? (Emanuela)

Teachman

Námět a zápletka: 6/10 ... Vizuální stránka: 6/10 ... Soundtrack: 6/10 ... Didaktický potenciál: 5/10 ... Celkový dojem: 5/10. ()

dragon'88

Mila situacna komika hlavnej hrdinky, ktorej nevinna naivna postava sadla, to taha hore. Taky pokus o modernu G-rated komediu. Trochu sa to tahalo a zaverecny pokus o zmykanie emocii uz bol len taka odflaknuta povinna jazda. Na Disneyho viac naughty nez som cakal, ale Arizona je Arizona. ()

marshmallow1

Těm, kterým se líbí vánoční filmy, pohádky, se bude tento film líbit. I když se jedná defecto o slátaninu, líbilo se mi zařazení moderních prvků dnešní doby do tradičního příběhu Santy ze severního pólu. A taky má na tom podíl hlavní představitelka, že se na to dalo dívat :) ()

princeznaaur

Anna at se drzi radeji tanecnich veci, ty ji jdou nejlip.toto bylo fakt prehravane a nelibi se mi,jak se scenare zacinaji uchylovat k propagaci slunickarskych idei a blaznivych napadu. ()

ZuziBoss

Nám se to líbilo moc. Mělo to jiskru, bylo to vtipné a nebylo to trapné. A vanocni spirit byl zachovan. Vetsina americkych vanocnich komedií jsou slátaniny. Tohle byl po dlouhé době hezký rodinný film :) její poslední řeč na konci ohledně Vánoc mě opravdu dojala. Za mě 5 hvezdicek 👏 ()

StandikK

Anna Kendrick jako santa claus? Proč ne, v Americe je všechno možné. Já však nejsem Američan, proto pro tento nesmysl nemám pochopení. ()