Reklama

Reklama

VOD (1)

Obsahy(1)

Keď bola Noelle Kringle (Anna Kendrick) malé dievčatko, jej otec sa každú vianočnú noc vracal na severný pól, aby šťastne oslávil Vianoce zo svojou rodinou, ale Noelinin starší brat Nick (Bill Hader) sa musí pripraviť na prevzatie otcovej roly, keď bude starší. Neskôr Nick cez víkend odíde preč, aby mohol relaxovať pred veľkým dňom. Noelle sa vyberie hľadať Nicka, lebo jej každý vyčíta, že ho poslala na dovolenku. Ktovie ako toto hľadanie skončí a či sa Santa Claus vráti? (Emanuela)

(více)

Recenze (26)

Djoker 

všechny recenze uživatele

Střídání stráží na severním pólu s sebou přináší mnohé peripetie a může ovlivnit dodací lhůty dárků pod naše stromečky. Lawrence navíc využil šance rozbít stereotyp a přihřál polívčičku genderové vyváženosti. Vánoční atmosféra však z filmu přímo sálá. Hader nedostal tolik prostorou, ale Kendrick je zlatíčko a její Noelle rozdává pozitivní náladu na potkání. ()

Tony.cs 

všechny recenze uživatele

Vcelku příjemně pohádkový look severního pólu nevyváží zápory. Nejdřív velký klad. Tím je jistě půvabná Anna Kendrick. Ale tím končíme. Moderní zasazení je naprd. Tradiční pohádkové pojetí mám raději. Ta moderní hudba a rádoby cool vyjadřování některých postav je k opravdu škodlivé. Nehledě na to, že film je obrovská reklama na jógu a Apple iPod. Až příliš okatě. A pak ta rovnoprávnost. Víte, vůbec by mě netočilo, že Santa bude holka, kdyby to v samotném filmu tak okatě a s nátlakem neřešili. Noelle měla pravdu, některé nové tradice jsou děsivé... A taky úplně mimo. Jako tato čistě komerční přereklamovaná "pohádka" na které je úžasný snad jen ten bílý sob. ()

Reklama

sedm.1 

všechny recenze uživatele

Noelle není špatný vánoční film, naopak, veškerý ten pestrobarevný vizuál, ta atmosféra, to doslova až dech beroucí vánoční pojetí, to vše dělá z tohoto filmu pro toto období snad až nakažlivý příjemný vánoční zážitek, jen se ale nemohu prostě zbavit pocitu, že celá tato podívaná je určená vyloženě jen pro americký trh, kde všemi těmi serepetičkami kolem Santy, sobů, elfů, a já nevím čeho všeho ještě, totiž opravdu žijí a nejsem si tak úplně jistý, zdali tuto podívanou tak dokážou docenit i diváci právě mimo toto území. To je každopádně ale spíš už na každém jednotlivci zvlášť, pravdou je, že já osobně se u toho bavil dostatečně, s veškerou tou naivitou, infantilností a především všude přítomnou kýčovitostí jsem neměl sebemenší problém, a to hlavně díky tomu, že jsem prostě přistoupil na pravidla tohoto filmu, která chtěla zkrátka jen rozdávat radost a potěšení z tohoto svátečního času a za mě se to povedlo opravdu efektně a funkčně. A když k tomu pak připočtu ještě i pár dalších plusů, jako sem tam vtipné pasáže, neiritující postavy a hlavně opravdu příjemné obsazení, samozřejmě na čele s ultra miloučkou Annou Kendrick, tak myslím, že se u tohoto snímku nebude tetelit snad jen ten největší depťák na světě. Za mě zkrátka velmi milá a příjemná kýčovitá atmosférická vánoční záležitost. ()

nash. 

všechny recenze uživatele

Špatné. A to nemyslím jen kvůli té křiklavě korektní emancipační a multikulturní rovině. Pokud už se k nějakému vánočnímu filmu upíší známější tváře, v tomto případě Anna Kendrick a Shirley McLaine, čekal bych určitou úroveň. Jenže jsem se jí nedočkal. Scénář musel drhnout už na papíře a zfilmování to moc neuhladilo. Spíš než vánočně milé nebo zábavné, to bylo otravné, nudné a plné nesympatických postav, byť tomu vzácně, tu a tam, nechyběl nějaký ten vydařený moment. Spíš než Santovu dceru si dám příště raději znovu Santova bráchu. ()

Aljak 

všechny recenze uživatele

Úprimne, pozrel som si to predovšetkým kvôli Anne Kendrick, a keby niet jej, tak tento vianočný film by bol v mojich očiach určite o kus nižšie. Ale uznávam, že pre Annu mám slabosť, a tie jej vianočné outfity boli fakt roztomilé :) Ale pome k filmu. Nečakal som žiadne zázraky, ale napokon musím uznať, že to bola celkom fajn oddychovka s jemným humorom (občas až príliš nevýrazným) a čo je dôležité - bolo tu aj to dôležité vianočné čaro. K tomu malý závan originality, teda v rámci možností, ktoré sa naskytli. Každopádne, vďaka Anne je to aspoň na tie 3*. ()

Galerie (17)

Reklama

Reklama