Čtyři případy, čtyři lidské osudy. Reální policisté, případy ukazující skutečný život a volání o pomoc. Televize Prima přináší na obrazovky novou sérii příběhů z každodenní policejní praxe. Život nám přináší různé situace a jsou i takové, které nedokážeme vyřešit sami a potřebujeme pomoc mužů a žen zákona. Policisté v pořadu řeší drobné delikty a přestupky, ale i konflikty mezi manžely a podezření z trestných činů . Některé případy mohou sloužit jako varovaní, jak se nenechat podvést a okrást. Jiné příběhy vyvolávají úsměv, končí dobře či nápravou. A jsou i případy, kde není jiná možnost než pachatele zatknout a odvést na služebnu. (TV Prima)

The Graduate odpad!

Jednoznačný odpad! Nahraná šaškárna, která říká občanům asi tohle: policie má vždycky pravdu a kdo si dovoluje se nějakým způsobem bránit, je horší zločinec než Hitler. Koho by přece zajímala nějaká základní práva, domovní svoboda, právo nevypovídat, atd., že. :) Absolutní hnus, jednak naprosto amatérským provedením a směšnými zápletkami, ale hlavně sdělením, které se touhle slátaninou táhne jako červená nit. Svým vyzněním by se "Policie v akci" perfektně hodila do 50. let a krásně by zapadla k propagandistickým filmům o zlých imperialistech. ()

ACDCKL odpad!

Tuhle s.ačku vyloženě překonají jen pořady Jaromíra Soukupa. Dělat tohle ČT, tak je z toho humbuk až na půdu, tady u Primy se to z nějakého důvodu odpouští. Hrůza hrůz, totální odpad. ()

VlastaFlaksa odpad!

Nechápu, že se na tohle může někdo koukat...podobně jako na jiné perly, jako je Výměna manželek, Nebezpečné vztahy, Soudce Alexander a pod.........pořady postrádající jakoukoliv úroveň. ()

Rayen1 odpad!

Pokud si Policii v akci zapnete bez nějakého toho promile v krvi, asi budete litovat ztraceného času a co záběr se budete chytat za hlavu... pokud ale tenhle pořad sledujete přiopilí po návratu z hospody ve značně veselé náladě, těsně před tím, než oblečení usnete na posteli a ráno vás probere pekelná kocovina, garantuju vám, že se budete zatraceně dobře bavit! Tohle překoná všechny komedie Hollywoodu! Odpad dávám střízlivý, kdybych byl namol, dám hvězdy čtyři :D ()

hynn3k odpad!

Ne úplně dobrovolně jsem viděl dva díly a umřelo mi během toho tolik mozkových buněk, že se z toho ještě doteď vzpamatovávám. ()

ZHODNOTITEL odpad!

Když už se do něčeho takového televize pustí, tak to chtělo alespoň opravdové, reálné situace, reálné sledování policejního dne, nebo týdne, a ne rekonstrukční scénky. ()

ESNYR odpad!

Ty kráso. Myslel jsem že už jsem viděl hodně špatných věcí. Tohle to hravě všechny strčilo do kapsy. Neuvěřitelné. ()

Madhuri

Hvězdičku za to že mě při náhodném shlédnutí stále dokáže překvapovat další a další šibalskou dávkou originality a humoru. ()

sodomex

Nahrané, slabé herecké výkony. 2 hvězdy za to, že se na to vlastně z nudy dá dívat. Člověk se i pobaví, takže zase tolik mě to neirituje. ()

MT_Y

Tento seriál beru tak jako normální seriál, co si budeme ono i ostatní seriály a filmy kde je policie v roli, taky nepostupují uplně reálné apod. Navíc baví mě to z pohledu prostě seriálu jakoby, naopak kolikrát to pobaví, člověk u toho může uklízet, vařit, prostě cokoliv a tak by se to dle mě mělo brát, ne hned jak je to hrozný apod. Jediné co mi vadí, je ta paní policistka Doudová, i na "oběti" kolikrát je arogantní, povýšená... Kolikrát mi přijde že nemá city jak se občas chová, dále jen mysli si že na všechny může hučet a ječet a nadávat (to by opravdu úplně neprošlo), nikdy nikoho nechytá, nic aktivně nedělá jen ječí (bez rozdílu mezi "obětí a zločincem") a ještě téměř dva policisté už nevím jména, ale taky na mě působí jako by je právě absolutně nebavila, jakoby jim bylo proti srsti pomoct, nedokážou se pousmat a být rádi za menší trouble, že nemusí řešit nic katastrofické... Kvůli těmto třem strhávam dva body, jinak ostatní jsou super a kolikrát příjemné zavtipkujou, soucitní atd... Například pan Raif, ta blondýnka její kolega, atd... ☺️ Hvězd 3 (kvůli třem aktérům) a tudíž jen 64% bohužel... ()