Dobrá znamení - Série 2 (2023) (série)

Kapitola 3: Vím, kam mířím (S02E03)

(epizoda)
  • Velká Británie Chapter 3: I Know Where I’m Going Featuring the Minisode the Resurrectionists (více)

Nebe posílá anděla v přestrojení, Muriel, aby špehovala Azirafala s Crowleym. Azirafal odjíždí do Edinburghu, kam ho vede jeho stopa, a zjišťuje spoustu zbytečností. Když byl v roce 1827 v Edinburghu s Crowleym naposled, setkali se s vykradači hrobů, měli co dělat s ampulkou s jedem a viděli jednu sochu. V současnosti se Crowley stará o knihkupectví a je zklamán lidskými bytostmi a počasím. (Prime Video)

Necrotongue

Třetí epizoda v podstatě neposunula děj kupředu, což by mě mělo štvát, protože se tady vlastně jen vatilo, jenže mě ta vata až překvapivě bavila. Hlavně retrospektivní pasáže se mi postaraly o dobrou náladu nejen hřbitovním humorem ale i příjemně nepříjemnou poeovskou atmosférou. Bez mučení ale uznávám, že dějová linie zasazená do současnosti už pro mě trochu drhla / nudila. / Poučení: Pokrok nezastavíš, i kdyby se pro něj měly vyprázdnit hřbitovy. 4*- ()

hatifnat

"This is a human police officer who's just popped in to have a quick look at a cup of tea." Tohleto prostě nejde nemilovat. ()