Napínavý snímek od "krále hororu" Jasona Bluma pojednává o nebezpečích digitálního věku a rizicích, která podstupujeme, když své životy zveřejňujeme na internetu. Děj se točí kolem úspěšného youtubera Garretta (Keiynan Lonsdale) a jeho posedlé fanynky, z níž se stane fanatická stalkerka (Ema Horvathová), která se nezastaví před ničím, aby se ke Garettovi přiblížila. (HBO Europe)

Lisabellla odpad!

Velmi nezdařený film. Dokoukala jsem ho do konce v sebezapření. Pošahaná pipka (od začátku filmu je jasné, o koho jde) stolkuje mladíka, co žije na youtubu (černoch s blond přelivem - fuj!), umře pár (dva) lidí (jen tak jakoby mimochodem) a zbytek jsou divné řeči puberťáka. Odjedou na chalupu, tam je pipka najde a film je u konce. Tedy poslední minuta mě pobavila - jen ta jedna minuta zachránila stav od "na zvracení" a pozvedla ho na "odpad". Ztráta času. Špatně natočeno. Špatně zahráno. A ani hudbu to nemá pěknou. Nekoukejte se na to. ()

19Lenka

Proč jsem se u toho smála víc, než u jakékoliv komedie za posledních 10 let? :D │PS: Jo jůtůber, ten tvrdej chleba má. ()

Hanys_

Po většinu času nudný thriller o sexy stalkerce a trapném jutuberovi. V posledních minutách to nabere spád, ikdyž notně nepravděpodobný, takže to na tu hvězdu ze soucitu vyšplhá. ()

xxxvodnikxxx

Sdílíte? A co všechno? Dokážete se odřiznout tak, abyste byli nevystopovatelní v momentě, kdy je to potřeba? Ne? A co když to vážně bude potřeba ? ()

BOURQUE

Pozor na žáner! Nejedná sa o horor avšak o thriller oveľa viac. Klasická schéma v modernom kostýme bez akýchkoľvek prekvapení. Osobné hodnotenie: 60% (**) ()

Greya

Díky prostým možnostem se jednotvárně musíme ohlížet napříč žánry, které nejsou vždy specifikem dané kinematografie. Proto si koleduje Like.Share.Follow o úpadek hodnocení, neboť streamovací život a jeho dopady nesplní úlohu horroru pro nikoho, kteří nedecidovali o zaměstnání v domovině s chtěně nenarušenými bariérami a pravidly onoho virtuálního světa, ale každý jeden tvůrce se patrně skrývá před narušiteli tam venku. Pudově skeptický výraz: „I thought that you mind run a mental hospital for a teenagers“ napříč Garretovým vysílacím úspěchům s tisící člennou komunitou z domu není tedy automatizován jako psychotický horror i přes vydírání a vraždy pro nijak nepostihnuté charaktery. Staré dobré scary časy vyděračného, zastrašujícího, umělého hovna po mých internetových odmítnutích. Emu Horvath bych v mužské formě nerozdýchala. ()

janahorova

Hlavní postavy se chovají hloupě, ale to je záměr. I nevzdělaní, naivní a vyšinutí lidé si mohou pořídit připojení k internetu. A to je na tom ten horror. ()

Aywes

Hnojový scénář občasně rozzáří pouze roztomilá herečka. Nesympatický hlavní hrdina se chová jako totální kretén. A těma srancema by na youtubu zapadl. Vrcholem všeho je filozoficko-rétorická pasáž, kdy se hlavní postava vyjadřuje ke vztahu technologií a sociálních problémů na úrovni pana Roznera. Z filmu si chci uchovat pouze milý úsměv Emy Horvath. Bez toho ale vydržíte. Tohle můžete s naprostým klidem vynechat. ()

honzic

Thriller jo, ale horor určitě ne, té holky by se nikdo nebál a divím se, že ji takhle nechali. Každopádně na jedno podívání to šlo, druhé už bych nemusel přežít. Hodnocení: 50 % ()

Azalix

Dosť nuda, milý záver 😉 zaujímavé, že v roku 2016/17 robili reklamu na v podstate mŕtvu platformu Windows mobile/ phone. ()

Michalsafr

Docela dobrá sonda do dnešní doby, kdy se každý za peníze potřebuje ukazovat a dělat ze sebe něco jako hvězdu. Jenže jak ukazuje tenhle film, nikdy nevíte, kdo vás zrovna sleduje. ()

Hannynko

Čo ja viem videl som oveľa viac, oveľa večších s*ačiek. Rozhodne to nie je horor ale je to naozaj celkom dobrý thriller. Môže to byť aj celkom poučné pre veľké množstvo mladých ľudí. Do toho samostnatná zápletka je dosť uveriteľná a nevšimol som si žiadne vážne nedostatky ani nelogické nereálne blúdy ako to väčšinov býva. Pacing bol tiež fajn jediné čo chýbalo je viac napätia. Neboli tam ani žiadne zbytočné zvraty ktorý by mali vyvolať "WOOOW really??!" Mám pocit že tie nízke hodnotenia a hlavne odpady plynú z nasledovného: Za A. Rasizmus Za B. Nepochápavosť dnešného sveta resp. Názor typu - nechápem ako sa niekto môže pozerať na niekoho ako hrá hru alebo podobne a sám pri tom trávy zbytočné hodiny a hodiny pri TV a vymýva si mozog p***nami. Chápem, že niektorý ľudia to ani nikdy nepochopia, ale napr. pri Live streame to je aj o tom že máte interakciu s množstvom ľudí z rôznych kútov sveta a niekto napríklad nemá čas hrať tie hry alebo na to nemá stroj a tak si aspoň pozrie ako tú hru hrá niekto iný a do toho má možnosť sa socializovať s inými ľudmi a komunikovať aj so samostatným hráčom. Do toho ako Streamer môžem povedať, že aj pre druhú stranu je to super spoznávať množstvo nových ľudí a analyzovať ich názory na rôzne veci a podobne.... Za mňa v pohode počin a že to tu má taký hejt som ochotný dať tomu 4* inak by som dal 3* . ()

NikiVai

Kdybych měla vyjádřit dojem z tohoto filmu jedním slovem, to slovo by bylo .. povrchní. Nemyslím tím problematiku, kterou se zabývá, naopak život na internetu a s ním spojená rizika je téma aktuální a určitě prospěšné se jím zabývat. Ale to jak byl film zpracovaný mi fakt přišlo tak nějak jako brouzdání jen lehce pod povrchem a hodně tlačené na drama a napětí. Jenže ani to nefungovalo. Celé to nakonec vyznělo naprázdno a nedá se říct, že bych si z něho odnášela nějaké hluboké dojmy. ()

Lew.Ashby

Kdybych byl Slovák, tak bych to zhodnotil asi nějak takhle: "Chorá píčovina s totálně jebnutým koncem." Ale především je to hodina a půl NUDY. ()

EllieRay97

Abych byla upřímná, tak jsem očekávala trochu víc. Nejvíc zklamaná jsem byla koncem - to, že YouTuber zabil holku, která ho chtěla zabít, protože se nemohla smířit s tím, že o ní nemá zájem bylo ve výsledku úplně zbytečné, protože ho přijela "zachránit" další taková vyšinutá blbka, která ho odmítla odvézt do nemocnice s tím, že se o něj postará sama. Proč nemohl mít film nějaký hlubší konec, jako například že Garrett natáčí poslední video, kde oficiálně oznamuje konec své "kariéry"? Chyběl tady ten moment uvědomění. A ještě by mě zajímalo, kdo je tak blbej a posedlej internetem, že natáčí videa i v momentě, kdy se schovává před holkou, která mu jde po krku? A vlastně kdo je v dnešní době tak blbej, že o sobě na internetu řekne úplně všechno? ()

Seriálový Pán prstenů vítá další posilu

Seriálový Pán prstenů vítá další posilu

11.12.2019

Jen pár dní zbývá do premiéry dalšího velkého fantasy seriálu Zaklínač od Netflixu. Tím však souboj o „novou Hru o trůny“ zdaleka nekončí. V rámci pár let totiž dorazí hned dva velké konkurenční… (více)