A Country Wedding (TV film)

Sealed with a Kiss

Scénografie:

Joanna Dunn

Kostýmy:

Valerie Halverson

Sériový prvoplánový, nekonečně se táhnoucí romantický film. Nebyl špatný, ale ani výjimečný. Prostě další z mnoha. Ale na jedno skouknutí to šlo. A alespoň skončil happyendem.(25.10.2018)

• Ephemeris

Na filmoch podľa takejto šablóny mám najradšej ten okamih prozreteľnosti, kedy hlavný hrdina (v iných prípadoch hrdinka) zrazu precitne, zahodí svoj predošlý život a všetko obráti naruby. Jeho doterajšiu partnerku mal síce denno-denne na očiach a jej zvyky poznal do detailov, no absolútne mu nedochádzalo, že spolu nebudú šťastní. Na toto musí prísť až nejaká kamarátka z detstva / milovníčka mačiek / zasnená romantička (nehodiace škrtnúť), aby to pochopil.(18.2.2017)

Líbivé prostředí amerického venkova, a trocha té country, to bude asi tak všechno, co stojí za zmínku. Jinak je to Rosa-munde hadr. Radši nebudu moc uvažovat nad tím, proč tam vlastně mám ty tři *. Že by za tu stodolu??(22.7.2018)

Príbeh je to predvídateľný a miestami až moc moralizuje, ale vizuálne je príjemný a má veľmi dobrú hudbu.(18.9.2016)

• Aljak

Typická šablóna s prvoplánovou zápletkou a dokonale predvídateľným dejom á la stará láska nehrdzavie. Mňa by v prvom rade zaujímalo, čo vôbec takého pohoďáka Bradleyho mohlo vlastne zaujať na takej rozmaznanej a povrchnej paničke ako bola Catharine Mannová. Každému muselo byť asi vopred jasné ako sa toto celé skončí. Ten koniec bol presladený, snáď viac ako trištvrtina rozprávok. Jediné čo sa mi na tomto filme v konečnom dôsledku páčilo, tak asi jediné to vidiecke prostredie. Nič viac...(17.9.2016)