Dong Hyun (Jinyoung) je středoškolský student a Pan Soo (Seong-woong Park) je členem zločinecké organizace. Při nešťastné nehodě Dong Hyun sklouzne ze střechy a spadne přímo na Pan Soa. Když se oba muži probudí v nemocnici, zjistí, že jejich těla byla vyměněna. Budou schopni pokračovat ve svém každodenním životě, když jsou uvězněni v cizích tělech? (Jardismo)

Hollohlaway

Zajímavá směska komedie, akce, romantiky...Zápletka je klasická, ale zajímavé jsou oběti výměny těl. Korejský obtloustlý středoškolák a šéf mafie? To byl super nápad. Ve školním prostředí mě to taky bavilo nejvíc, melodramatická rodinná linka byla trochu vláčnější, ale dalo se to. Navíc plno akce a celkem solidní. ()

Lacike

Klasická komédia s rozprávkovým námetom o zámene tiel dvoch ľudí. Tentokrát sa po nehode prevtelí drsný mafián do tučného šikanovaného stredoškoláka. Zatiaľčo staré telo mafiána väčšinu filmu predrichme, ale keď sa objaví na scéne s dušou mladíka, tak je to rovnaká sranda ako u hlavného hrdinu. Obidvaja predstavitelia odviedli skvelú robotu. Jinyoung namaskovaný ako tučko mi celý čas pripomínal Donnieho Yena z filmu Enter The Fat Dragon. Fakt vyzerall jak jeho mladšie dvojča. Humor nie je nijak trápne silený, ako to občas zvykne byť u Kórejcov zvykom. Po úvodnom zmätku sa hlavný hrdina rýchlo zorientuje a začne sa správať zmysluplne. Humor vyplýva z dobre napísaných situácií do ktorých sa neraz dostane. Páčilo sa mi jak sú osudy všetkých hlavných postáv popreplietané a vedľajšie komické figúrky ma tiež bavili. Samozrejme, že sa mafián na konci polepší a dočkáme sa dokonalého happyendu. Je to ten film ku ktorému to patrí a divák si o vychutná aj po miliónty krát. Dočkáme sa aj niekoľkých solídnych bitiek. Je to komédia, takže to nie je nič brutálne, ale sú dobre natočené a často vyznejú komicky. Takže celkovo som nadšený. Dopredu som nevidel ani trailer a nemal som šajnu, čo mám očakávať a dostal som perfektnú komédiu. 8/10. ()

Pethushka

Filmu jsem příliš nevěřila ale nakonec s klidným svědomím můžu prohlásit, že to byla docela sranda. Nebylo to úplně bez nápadu, nechyběla akce, zábava a ani láska. Herecky zvládnuté, myslím, v pohodě. Ne vždycky toužím po silném mega filmu, který mě roztrhá na cucky. Na tohle možná časem zapomenu, ale celé dvě hodiny jsem se bavila. 3,5* ()

Lavellan

Park Sung-woong je fantastický jako gangster v těle teenagera. Jeho přerod z tvrdého chlápka na nesmělého středoškoláka je nejen uvěřitelný, ale i neuvěřitelně zábavný. Jin Young jeho výkon jako teenagera s gangsterskými manýry byl skvělý. Film je plný vtipných momentů a několikrát jsem se skutečně nahlas zasmál. Zábavná a příjemná komedie, která diváky pobaví a rozesměje. Pokud hledáte lehký film, který kombinuje humor s trochou romantiky a dramatu, rozhodně doporučuji. ()

Anet21

⚪Takto. Celkom neklasicky a nekórejsky má film vymenené tempo - to jest, že prvá polovica sa dosť zbytočne vlečie a práve tá druhá je dynamickejšia, čo sa v kórejských filmoch často, alebo skoro vôbec nevidí, no aj tak je tá 2-hodinová stopáž trošku moc.⚪Vtipu nie je veľa, ale nájdu sa momenty, kedy sa dá úprimne zasmiať, skôr je fascinujúce, že títo Aziati vedia aj do ,,komédie" nasypať sociálnu drámu a nepôsobí to nejak nepatrične a nasilu, i keď zase, to, či je to aj dobre spracované je otázka.⚪Pretože áno, to, že veľa ázijských filmov pre mladých rieši problém šikany je veľmi dobré, aj to, že v istom zmysle ukazujú, ako ju riešiť, no v tomto filme je to všetko skôr na úkor komédie, všetko sa vyrieši tak nejak jednou fackou a jedným kopancom, skrátka v nejakom hlbšom odkaze to neobstojí, vlastne, ako aj iné motívy.⚪Celý námet je veľmi známy a stereotypný, čiže scenárista ,,ide na istotu," a je jasné, ako to celé skončí, ale aj napriek tomu ma ako diváka nemrzelo, že som pri tom strávila dve hodiny.⚪ A to, čo ma zaujalo najviac, sú, paradoxne, bojové scény, aj keď dosť úsporné a komorné, ale veľmi prehľadne nakrútené, dosť fyzické a kontaktné, a aj tak stále ako divák viete, čo sa na place deje, aj keď je kamera pohyblivá. Toto docieliť je aj v akčných filmoch problém, čiže v tomto milo prekvapili. Inak herecky je to taký kórejský priemer, takisto výprava klasicky kórejsky dobrá, ale spočítané, podčiarknuté - na viac ako tri hviezdy to nemá.⚪ ()

Časové pásmo bylo změněno