Epizoda 6 (S02E06) (epizoda)

Drama / Krimi / Thriller / Komedie / Dobrodružný / Romantický

Velká Británie, 2019, 19 min

Předloha:

Charles S. Forsman (komiks)

Charlie Covell

Graham Coxon

Jenny Frayn

Kostýmy:

Emma Rees

Uvědomění si osobitých chyb na pozadí rozhraní gradujícího děje - neber to.(11.11.2019)

Moc se mi líbí jak mají epizody pokaždé na konci cliffhanger.. Navnadí vás to teda brutálně.. Napětí se stupňuje a v tom nejlepším to skončí.. Tak to má být !(15.5.2020)

Už to vypadá trochu zajímavějc, ale pořád se nic moc neděje, každej jezdí sem a tam a při tom má pár flashbacků. James teda zjistí, že Bonnie asi nebude úplně v pohodě a Alyssa se rozvede s manželem. No konec každopádně zajímavej a doufám, že příští epizoda bude dobrá jak sviň. Hodnocení: 6/10(6.4.2020)

Paradoxne až opätovné rozdelenie Jamesa a Allyson seriálu vrátilo šťavu a záver tejto epizódy ma prinútil ihneď si zapnúť nasledujúcu, avšak to neznamená že týmto dali autori zabudnúť na nezvládnutý úvod série.(6.11.2019)

Podobně jako v předchozí epizodě jsem nebyl s děje v tomto dílu dvakrát nadšený, přesto jsem lehce přidal na hodnocení, protože jsem se přece jen o něco víc bavil. Určitě to bylo dáno i prostorem, který dostali po svém rozchodu obě hlavní postavy. 4*-(28.1.2020)