Pes zabiják

• Bulharsko Bullet Head (více)

Tři profesionální zločinci se ocitnou uvězněni ve starém skladišti. Venku je policie a uvnitř čeká ještě horší hrozba - téměř nezastavitelný zabijácký pes... Tři zloději se po částečně zpackané loupeži schovávají ve skladišti, jehož jediným dalším žijícím obyvatelem je zlý, nesmiřitelný kanárský mastif. Pes byl vycvičen k boji a ke krutosti zločineckým bossem jménem Blue (Antonio Banderas). Blue právě uklidil v ringu po psích zápasech a brzy se vrátí. Všichni tři lupiči – Stacy (Adrien Brody), Walker (John Malkovich) a Gage (Rory Culkin) mají vzpomínky na domácí mazlíčky, bojový pes je ale otevřená hrozba smrti… (JOJ Cinema)

Mamlas

Komorní drama o 3 zlodějích, kteří uvíznou v nějaké budově. Tam si hodinu a půl vykládají o věcech, které nikoho nezajímají. Jediným zpestřením je pes, který jim tam škodí. Takový film by bylo možné natočit i zdarma v šatně některé základní školy. ()

mikexcbig

2* v podstate iba za Brodyho herecký výkon. Film, ktorý sa snažia udržať pokope tri (nudné)(natiahnuté) monológy o zážitku so psom. A nasraný Banderas. Nah. ()

teplic

Super taškařica natočená z pohľadu prvej osoby, či vlastne prvého psa haha. Dosť zlé dialógy, srdceryvná muzička a príbehy, ktoré chytia za penis a uronia slzičku. Cecky nanešťastie neboli, ale osudová žena áno, dokonca v peknom záverčeku, nechceme predsa, aby bol divák príliš smutný! Keby sa režisér odhodlal urobiť hermeticky uzavretú, zadychčanú a od napätia gulervúcu -- rozumej žiadne bočné príbehy, ktoré majú byť akože poľudšťujúce -- boli by to možno aj tri hviezdičky. bork bork bad hoomin ()

Kushina

Skvělý film, který nám ukazuje, že zvířata jsou mnohdy více lidmi než samotné lidé. Emoce, lidskost láska, která se odehrává během pěkné mely ve skladišti. Ne vždy se podaří věci tak jak plánujete a určitě byste neřekli, že vám život zachrání někdo, kdo vám ho chtěl vzít. 60% ()

vrbi.s odpad!

Proboha proč ? pes, který ztratil čich, zrak i sluch to jsem ještě neviděl. A ty tři herecké taháky ve finále nepředvedli nic. Zbytečných 90 minut ()

Googooplexer

Bulgarsky sklad, nejaké psy, zaujímavé príbehy. V poslednej dobe som videl toľko úbohých sračiek s hodnotením 65%+ a všetky upadli u mňa do zabutnutia. Tento film si budem pamatať navždy, samozrejme kvoli De Nirovi :) a hlavne kvoli Culkinovmu príbehu. Konečne film, u kterého som za celú nemusel rozmýšľať: čo to zas prebohakurva je? A áno - aj ja mám psa. ()

Montmorency

Já vím - jasný B, možná dokonce C-čkový film...ale mě ta partička 3 zlodějíčků (a jejich povídání na téma Pes a já:-), zloduch Antonio a milý pejsek docela bavila ()