• Austrálie

• Nový Zéland

Akční / Thriller

Indie, 2018, 144 min

Rozpočet INR 590miliónov ($9miliónov)Tržby USA $1,319,579Tržby Celosvetovo $33,135,000▐ Tak ako sklamalo pokračovanie Tiger Zinda Hai, nápodobne zle dopadá aj toto pokračovanie v celku slušného prvého dielu. Tu akoby dostali asi všetci po gebene a hrajú ako v tranze, pod vplyvom, doslova zle. Dejovo nesúrodé, odbité, záverečná štvrtina to ale úplne dostane do kolien, keď sa tu mixne Komado s Rambom a super Ronny vo veľkom štýle zlikviduje celú armádu vojakov, náboje okolo neho len lietajú, dokonca aj z rotačného guľometu, doslova tu rozkope vrtuľníky, fakt céčko ako vyšité, dosť to dojebkali. Nuž a teraz sa môžeme po tejto rozcvičke pripraviť na Tiger Shroffa ako každému rozkope riť ako Rambo. /35%/(25.6.2018)

Tak špatné hodnocení, které se tu zatím vyskytuje, si tento film určitě nezaslouží a nechápu ho. Tedy dle mého skromného názoru. Mladý vojenský důstojník (Tiger Shroff), plní své povinnosti v Kašmíru, když mu náhle do života zasáhne jeho láska z vysoké, která od něj potřebuje pomoc. Před krátkým časem ji byla unesena dcera a ona se nemůže domoci spravedlnosti ve svém okolí. Tiger si tedy bere na týden dovolenou, ve které se bude snažit malou holčičku nalézt a přitom, aniž by si toho byl vědom, je zatažen do velmi spletitých sítí intrik, ve kterých jde všem o to nejcennější, a to přímo o život... Oproti Bhaaghi je to mírné zklamání, to přiznávám, ale řekněme, že je to prostě jiné a s původním filmem to vůbec nijak nesouvisí. Tiger Shroff se mi opravdu film od filmu líbí více a více. Nevím, jak nacpat do mé TOPky herců všechny, které mám rád, protože Tiger si o ni říká s čím dál tím větším důrazem. Je dle mého velká škoda, že točí takřka ve stejném schématu: co rok, to jeden film. Musím přiznat, že mě to opravdu štve, protože ho chci vidět mnohem častěji. Je to totiž velmi pohybově zdatný herec (pro tanec, či pro boj) a je navíc prostě jiný, což mu přidává charisma. Vrátím-li se k filmu, tak musím ocenit drobnosti, jako je například plačtivý policista, či detektiv, který vypadá jako Charles Manson. Dále akční scény, které vypadají jako z Ramba, či Komanda. Písně jsou zde žel průměrné, navíc jedna je převzatá ze starých dobrých časů, kdy hrála prim Madhuri Dixit ( Ek Do Teen - Tezaab), zde v pojetí J. Fernandez. Jiné to tedy určitě bylo, to ano, mírné zklamání ano, ale rozhodně vůbec žádný propadák. Se svým hodnocením čtyř hvězd jdu hrdě před ostatní, protože to tak cítím. Zklamání se dostavilo jen malé, jinak..., kde je problém...? Mé soukromé díky patří Tuaxovi za titulky, protože na tento film jsem se opravdu moc těšil. Koneckonců mé díky patří Všem, kteří si dají tu práci a dělají pro nás všechny překlady. Bez Vás by to prostě nešlo. Díky Všem (alespoň prostřednictvím tohoto komentáře)!!!(25.6.2018)

Tu sa mi tá šablóna bolly produkcie páčila podstatne menej ako v druhom Salmanovom Tigrovi. Zase všetko z pôvodného filmu na druhú. Z ong-baka sa stal Rambo. S miliardou spomaľovačiek, podivne sa skrúcajúceho deja a zo Schroffovej premeny na polonáckovské prižmúrené vemeno. Ale okej, fandil som mu, priznávam (zhruba do doby, kým sa mu po tretí krát vo víre boja náhodou roztrhalo tričko). Rovnako aj Serpicovi, super postavičku si chalaň Hooda strihol. Menej megalománie a bola by to tupá zábava. Takto to bola v zásade tiež, ale - hlavne! - neprimerane dlhá, naťahovaná a vďaka tomu oveľa menej zábava.(2.7.2018)

• rikitiki

Můj třetí Tiger a první, kterému dávám víc než jednu hvězdičku. Ale měl to o fous. Užijete si hodně řvaní, hodně skákání (to Tiger umí) a bezpočtu zpřelámaných hnátů. Víc než roztrhaná trika a pohled na slušný pekáč buchet Tiger herecky nepředvede. Ten by dobře zahrál snad jen "Vařila myšička kašičku", a to protože umí jen čučet jak vyoraná myš. _____ Akce je zběsilá a silně nadsazená. Což by mi u indického filmu nevadilo, kdyby nebylo těch bitek tolik, až to začalo být stereotypní. A ještě je furt zpomalovali! _____ Tigerova postava je typický hrdinný vojáček se zlomeným srdcem, další odstíny jeho charakter nenabídne. Zprvu je snímek nepříjemně nacionalistický, ale to naštěstí vyšumí jednou z úvodních bitek na policejní stanici, která je pojatá vtipně, protože hrdinný voják se nechce neuctivě dotknout národních symbolů, takže při ranách a kopech do policajtů, se vyhýbá na jejich uniformách odznáčků s vlajkou nebo státním znakem. Hlavní hrdinka mi vyloženě lezla na nervy, jak furt bulela, a hlavně furt něco tajila a ty důležité věci nikdy neřekla. ___ Policie je tradičně ukázaná jako banda úplatných a násilnických blbů, která zatčeného vždycky nejprve zmlátí a pak teprve možná začne vyšetřovat. Jediný, kdo z toho vyšel dobře, byl Randeep Hooda, protože coby šéf protidrogového vypadal jako největší smažka v okolí. A byl vtipný. I ten se jako policista choval děsně. SHRNUTÍ: Už jsem to sem psala několikrát - na indickou policii fakt bacha!(25.12.2018)

"Není důležité to říkat, důležité je to cítit." - když už nic, alespoň tohle moudro by mnohým lidem mohlo něco říci. Ten příběh je hrozně kýčovitý, hloupatý a poplatný tomu, co chtěli tvůrci ukázat, ale prostě to funguje. Tohle vás vydojí jako výstavní dojnici. Ani horší ani lepší než jednička, prostě jiné. Ne tak veselé, spíše smutnější, ale stejně koukatelné.(16.7.2018)