Poté, co ztratil své rodiče, cestuje zdrcený kněz do Číny, kde získá nečekanou schopnost – dokáže se proměnit v dinosaura. Jakkoli je zpočátku svou novou silou zaskočen, prostitutka ho přesvědčí, aby vše využil v boji se zločinem. (Balt Cinema)

JASON_X

Už malou chvíli po začátku ("car on fire") je jasné, že tenhle film se bude snažit učinit z extrémně nízkého rozpočtu přednost a na svém brutálním amatérismu založit svůj imidž. A jde mu to dobře, většinu času jsem se usmíval, jednou se dokonce od srdce rozchechtal (závěrečná bitka nindžů a transformovaného velocipastora), scénář je báječně švihlý, muzika příjemně punkrocková, hříšnice Carol lepá a herecké výkony všech zúčastněných na amatérský nízkorozpočťák více než slušné. Ale po zkouknutí mi přece jenom došlo, že tuhle roztomilůstku si už nejspíš podruhé nikdy pouštět nebudu a že se z ní opravdu těžko stane kult, jako třeba z mnohem promakanějšího Kung Fury, nebo mnohem rafinovanějších Birdemiců. ()

Kingjiri

Chápu, že mělo jít o parodii na těžce béčkový filmy, ale hranice mezi parodií a trapností byla tak tenká, že často skončila na tý nelichotivý trapný straně. Scény, kdy se používaly laciný kostýmy, masky (velociraptor byl velkej fail) nebo efekty byly natolik amatérský, že se tomu nešlo smát ani když by si člověk myslel, že šlo o záměr. Rozpočet byl evidentně prd prd nic, tak si tvůrce řek, že to takhle využije a ještě to bude cool. Pro kvalitní parodii je ale zkrátka potřeba mít i nějaký ty prašule. Mnohem víc si teda cenim kvalitně a stylově natočený parodie než těhlech těžce amatérskejch kousků. ()

zdepapepa

Na parodii je to málo svérázné - šlo z toho podle mě vytěžit daleko více, ať už více případy 4th wall breaků (viz [VFX: hořící auto]) nebo hloupých a zároveň memetických dialogů (viz "Čína JE na východ.") Na "so bad, it's good" kult je to pro změnu málo vážné a nikdo z herců/hereček příliš nepřehrává. Vzpomněl jsem si u toho na, také novodobé, Kung Fury, ovšem to mělo rozum a šlo cestou krátkometrážní. Rozhodně však má VelociPastor co nabídnout co se týče nápadů na gagy. ()

borec999 odpad!

Nápad neuveriteľne vtipný a bizarný zároveň, prevedenie však absolútne katastrofálne. Nemám problém s béčkami, toto však robil niekto kto držal kameru v rukách po prvý krát v živote. Celý čas som čakal, kedy už ústredného Velocipastora o ktorom všetci kecajú uvidím, no a keď som ho zbadal, tak som bol rád za momenty pokým som ho nevidel... A aj keď je na hercoch, dialógoch a prevedení (prečo tu kurva boli ninjovia???) vidieť, že to tvorcovia nemysleli vážne, tak odpadu sa to aj tak nevyhne, pretože mi to vôbec neprišlo vtipné a celým filmom som sa prenudil. 0% ()

PanJelen

Rekapitulace pro ty, co nechtějí ztrácet čas nekvalitními filmy. V opačném případě doporučuji komorní, rumové kino Balt, kde dostanete ke vstupence čtyři rumy, ale ty vám rozhodně stačit nebudou. Byl to jen obyčejný pastor, silně věřící, uznávaný komunitou a celibátu oddaný, který miloval své rodiče, kteří ho zahrnovali nehynoucí láskou. Jednoho dne se ale vše změnilo. Po nízkorozpočtovém výbuchu vozidla, který jste v dějinách kinematografie ještě neviděli, zahynou oba rodiče a jeho život se mění v trosky. Proč tohle bůh dopustil? Proč neodpovídáš bože, dožaduje se odpovědí svého mlčenlivého boha. Ale naštěstí jeho starý přítel ví, jak nebožákovi pomoci. Poradí mu výlet do tajuplné Číny, kam ho bůh nebude následovat, protože se mu tam asi nelíbí. Tam se ale poraní o starodávný artefakt, pozůstek prastarých, který z pastora udělá VelociPastora, dávného dinosaura věčně hladového, toužícího po lidském mase. Když se pak vrací zpátky, potkává prostitutku, toho času studující práva, kterou zachrání před zlým lapkou a již ve své nově nabyté formě ho rozpárá na cucky. Prostitutka Carol mu z vděčnosti poradí, jak tuto nově nabytou superschopnost využít k potrestání padouchů. A tak se tedy vydává na temnou cestu, kde zbavuje svět všech zlých lidí za cenu ztráty vlastní duše způsobem, jakým si to jako pastor nemohl dovolit. Pak propukne nesourodá láska no a pak... si to vůbec nepamatuji. Vše je náhle zahaleno rumovým oparem. Já však slyším ve své blízkosti názory typu: To je sračka, přepni to. Eliška a Damián jsou teda víc cool. Zítra musím brzo vstávat, tak ahoj. Jo a ještě je tam nějaká čínská sekta, co chce zahltit město kokainem, aby pak mohli sjednotit veškeré křesťanstvo a náš VelociPastor tomu chce zabránit. Zážitek to byl, ale doporučovat to nikomu nehodlám. ()

• „Může za to autokorekce v mém telefonu. Vážně, byl jsem na filmové škole, potřeboval jsem si udělat úkol a neměl žádné nápady. Bylo to v dobách filmů jako Grindhouse (2007) a Machete (2010), no a když mi mobil opravil ‚velociraptor‘ na ‚veloci pastor‘, pomyslel jsem si, že to je dostatečně pitomé, aby to byla sranda,“ prohlásil Brendan Steere, jak se zrodila myšlenka na film. (Duoscop)
  • Při velmi bedlivém pozorování lze vidět v čase 42:36, že se nejedná o reálnou končetinu velociraptora, ale pouze o rukavici. (samik81)