Film sleduje návrat okouzlujícího, ale problémového Bena Burnse (Lucas Hedges), který se vrací domů ke své nicnetušící rodině na Štědrý den. Benova matka Holly (Julia Roberts) vítá návrat svého milovaného syna, ale brzy zjistí, že jim jeho přítomnost může ještě hodně ublížit. Během 24 hodin, které mohou změnit jejich životy navždy, musí Holly udělat vše, co je v jejích silách, aby zabránila rozpadu rodiny. (pan_ponozka)

rigby

Snad ani nepřekvapilo. Opět hysterický Julia Roberts a o ostatních postavách vlastně nevím nic, protože mi byly všechny snad ani ne nesympatické, jako spíše zcela lhostejné. Herecké výkony jsou na první pohled přehrávané, předstírané, nezajímavé. Za celou dobu nezaujme jediná větička, jediné gesto, jediná scéna. Ale někdo jiný možná smysl vzniku tohoto filmu najde, já už ho hledat rozhodně nebudu. ()

peproch

Dramatická otázka zní, jek se stavět k synovi, který se nepodřídil v otázce drogové léčebné terapie a jak dlouho jej zachraňovat a koho vinit ze zapříčinění vzniku destruktivní závislosti. Jedinečně dobré. ()