Reklama

Reklama

Důstojníka americké policie Mika Chandlera čeká nelehký úkol. Když se při rutinní kontrole nachomýtne k bankovní loupeži, musí se postavit přesile dobře vycvičených a ozbrojených profesionálů... (TV Prima)

Videa (1)

Trailer 1

Recenze (70)

Real Tom Hardy 

všechny recenze uživatele

"I NEED C-4 EXPLOSIONS, JUST FOR OLD TIME'S SAKE." ------------- Po zhliadnutí Looking Glass som dostal malú porciu nádeje, že po tých zhruba desiatich posledných filmoch, ktoré boli ťažkotonážne, bezútešné sračky, sa tu rysuje vidina lepšieho zajtrajška. Neviem, čo som si vlastne myslel. 211 je rovnaká haraburda, ako vyššie spomenuté nepodarky. Film sa zaoberá bankovou lúpežou z roku 1997, známou aj ako North Hollywood Shootout. Slušná akcia a prestrelky, fajnový Cage a viacero tupých a zbytočných pokusov o prehĺbenie a rozšírenie deja. Nič viac. A tak je to možno v rámci možností filmu aj lepšie, viac by totiž nezvládol. Veď nezvládal už ani to, čo mal aktuálne naložené. ()

sadlokan 

všechny recenze uživatele

Parta žoldáků nedostane zaplaceno,tak zajmou mecenáše,pod výhrůžkami z něj dostanou ve které bance jsou JEJICH peníze,načež ho zastřelí a jedou tu banku vykrást!Jsem se zbláznil já,nebo kdo?Pak následuje tak bravurní loupež,že se jí snad,ale stěží,vyrovná pouze mistrný kontrazákrok SWAT& POLICE,to celé pod heslem"padni kam padni,hlavně nebuď moc naživu".Spoiler,sorry.A Cage?Ten kouká,to mu jde. ()

Reklama

Psycho.R 

všechny recenze uživatele

Film, který připomíná kvalitou spíš televizní epizodu texaských rangerů. Lidi tam melou blbosti, zbytečně se tam střílí a vůbec to není zábavné. Na 1* to není, ale spíš se to podobá současným Seagalovkám. Ps. Kdyby použila policie odstřelovače, vzhledem k tomu, že zločinci střílejí s vyskleného okna a jsou dobře vidět, měl by film 20 minut a to by bylo celkem fajn. ()

JASON_X 

všechny recenze uživatele

Na akční béčko s unylým a vyšeptalým Cagem a s bulharskou asistencí to objektivně vzato nebylo vůbec špatné. Pestrý (a ryze brakový) scénář, svižná akce, pár dobrých hlášek ("Jestli umřeš, tak tě kurva zabiju!"), pár slušných herců, pár hezkých hereček, místy až nečekaná absence soucitu s postavami... Ale ještě víc než toho nesoucitu v tom bohužel bylo patosu a melodramatičnosti, některé scény působily až parodicky. No uznejte sami (spoiler) - nechat umírajícího chlápka nahrát na mobil srdceryvné loučení s jeho těhotnou starou a s promluvou k jeho pohrobkovi, aby to pak onen kašpar ve zdraví přežil, už je dost za čáru, takovýhle prasárny by se měly stávat jenom v hodně červených knihovnách a ne v gangsterských kriminálkách. ()

Lacike 

všechny recenze uživatele

Spotrebne becko pre chlapov, ktory maju radi filmy s mnozstvom prestreliek. Zapletka pripomina film 44 Minutes: The North Hollywood Shoot-Out, ale nastastie ho nekopiruje. Velkym minusom su postavy a ich vzajomne vztahy, co predstavuje jedno klise za druhym az to je miestami komicke na ucet tvorcov. Herci nemali poriadne co hrat a aj Cage si sialene zavrieska len v jednej scene. Skoda, ze na strane lupicov chyba poriadny zaporak, ktoremu by divak mohol priat smrt. Namiesto toho je jednanie lupicov miestami nezmyselne. Velkym plusom su ale prestrelky. Na nejake lacne videobecko je ich tu neurekom a vybuchuju stare dobre kapsulky a strieka hmatatelna krv namiesto otravneho CGI. Solidne prestrelky su hlavnym dôvodom, preco tento film vidiet. Kvôli nim kludne tvorcom odpustim aj jeden vybuch zrecyklovany z filmu Survivor. Ale zakomponovali ho celkom pekne a zmysluplne. Vysledkom je tupe beckom s mnozstvom solidnych prestreliek, ktore pripomina stare dobre devätdesiatkove videohity. 4/10. ()

Galerie (17)

Zajímavosti (3)

  • V prostřihu mezi akcemi můžeme vidět létat „policejní vrtulnik“ typ Mi-2 sovětské/polské výroby, což v USA takový opravdu do akce nelétá. (SsgtJira)
  • Nicolas Cage (Mike Chandler) si počas natáčania zlomil členok a dva týždne bol mimo hry. (m.a.t.o.)
  • Snímek se natáčel v bulharské Sofii. (Yardak)

Reklama

Reklama