211

Akční

USA, 2018, 86 min

• mdf

Pokud hledáte obstojné béčko,možná i céčko,tak jste tady správně.Pominu některé scény,které byli možná točeny na mobil,aby se ušetřilo a klišé ve vykreslování postav,než se všichni ocitnou na jednom místě i strejda Cage,který se už do hodně rozpočtového filmu asi nikdy nedostane,kdo ví,ale musím říci,že celý film je na jeho jméně,protože takových stříleček alá 90.léta se točí mraky. tady nehraje špatně i v jedné scéně v dodávce tomu dá grády.Solidní přestřelky sice nejsou jako v Nelítostném souboji,ale na dvě hvězy to dá.(11.6.2018)

• Ace.A.T.L.

Tohle bylo hodně slabý. Nicolasi Nicolasi, čemu ses to zase propůjčil... Ne všeno bylo zmrvený úplně. Jsou tam chvíle, kdy to působí, jako normoš film ze života hlídky PD. Ale je jich tam tak hrozně málo, že to film rozhodně nezachrání a nevytáhne nahoru. Některý přestřelky byly až nesmyslný a jednání zloduchů na konci, BACHA SPOILER, kdy nechaji vyběhnout všechny rukojmí s tím, že k jednomu daji nálož, která by zabila max jednoho, možná 2 kolem něj a pak po jednom vybíhaji na otevřenej plac, kterej je navíc dobře osvícenej, nemaji se kde schovat a doufaji, že se "prostřílí", bylo až trapný a celý finále jsem kroutil nevěřícně hlavou... Jen za obsazení Cage je 1* a za těch pár světlých momentů je 1*, ale ta druhá je hoooodně slabá. Takže za mě slabý 2* a NEDOPORUČUJU(13.6.2018)

• Lacike

Spotrebne becko pre chlapov, ktory maju radi filmy s mnozstvom prestreliek. Zapletka pripomina film 44 Minutes: The North Hollywood Shoot-Out, ale nastastie ho nekopiruje. Velkym minusom su postavy a ich vzajomne vztahy, co predstavuje jedno klise za druhym az to je miestami komicke na ucet tvorcov. Herci nemali poriadne co hrat a aj Cage si sialene zavrieska len v jednej scene. Skoda, ze na strane lupicov chyba poriadny zaporak, ktoremu by divak mohol priat smrt. Namiesto toho je jednanie lupicov miestami nezmyselne. Velkym plusom su ale prestrelky. Na nejake lacne videobecko je ich tu neurekom a vybuchuju stare dobre kapsulky a strieka hmatatelna krv namiesto otravneho CGI. Solidne prestrelky su hlavnym dôvodom, preco tento film vidiet. Kvôli nim kludne tvorcom odpustim aj jeden vybuch zrecyklovany z filmu Survivor. Ale zakomponovali ho celkom pekne a zmysluplne. Vysledkom je tupe beckom s mnozstvom solidnych prestreliek, ktore pripomina stare dobre devätdesiatkove videohity. 4/10.(10.6.2018)

• Wacoslav1

Cage je poslední dobou překvapivě v pohodě a to platí i zde, takže v něm problém není. Problém je v těch ostatních kteří ze sebe už moc snahy nevydali štábem počínaje a herci konče. Je to celé takové šíleně rutinní a stokrát viděné. Plusem je aspoň hodně akce a tak nehrozí, že u toho usnete nudou. Tak aspoň, že tak.35%(14.6.2018)

• Morholt

Cage už má za sebou mnoho mizerných filmů, ale pro většinu platí to, že ho v nich přehrála i krabice od banánů. Tady to ovšem neplatí. S podivem musím konstatovat, že tady byl Cage skutečně nejlepším hercem, což o kvalitě filmu něco svědčí. Každopádně jako v mnoha snímcích kategorie B a C i tady občas zafungovalo kouzlo nechtěného, takže se bylo čemu smát a kupodivu má film docela i solidní tempo plus je tu řada přestřelek, které sice mají pochybnou kvalitu, ale jsou tu a to se počítá. 25%(10.6.2018)