Série(3) / Epizody(21)

Dramatický seriál s prvky neo noir komedie vypráví příběh Relua, který poté, co se zaplete do nebezpečného světa bukurešťské mafie, musí žít dvojí život - pro své blízké je obyčejným taxikářem a mimo to vymáhá poplatky pro mocného mafiána. Relu Oncescu (Șerban Pavlu) je muž se smyslem pro rodinu. Je ženatý, má dvě děti a vede dvojí život. Pro své blízké je jen obyčejným taxikářem. Nikdo z nich nemá sebemenší tušení, že by si mohl přivydělávat jako výběrčí poplatků pro místního mafiána Căpitanua. Oba světy, v nichž se Relu pohybuje (ani jeho rodina ani bukurešťská mafie), o sobě navzájem nevědí. Reluovi se daří mít všechno pod kontrolou, ale ne dlouho. Poté, co nešťastnou náhodou zabije člověka, se pokusí vymanit z osidel temného podsvětí, nedokáže však najít cestu ven. S každým dalším dnem se jeho tajemství stává neudržitelnějším a lži začnou pomalu vyplouvat na povrch. (HBO Europe)

Dzony

Ze začátku mi to připadalo dosti surové, drsné, ale později se začalo pěkně pracovat s psychologií postav a já jsem se těšil na další díly. Výborné herecké výkony, překvapivé momenty. Je to pro mě neokoukaný formát zfilmování. Bavilo mě to, ale nějak to celé rychle skončilo. Těším se na případné pokračování. ()

Angelo987

Najlepsia postava z celeho serialu boj stary ujo Puju, to ako sa vysral na zaver do toho bazenu, to nemalo chybu alebo ako isiel do mesta v trenkoch a tielku, proste flegmatik ako sa vysity. ()

contreras

Bez váhání 10/10! je to přesně to co je potřeba vidět, pokud se chceš dozvědět něco málo o další mafii z další země s povolenýma opratěma... Surové, střízlivé, reálné, řemeslná filmařina. I rumun dokáže fungovat, když je nad ním bič produkce HBO. Za zmínku stojí velmi nesympatické herečky, které se postupem času stávájí středobodem myšlenkových pochodů na téma: Ty vole... ja bych ji normálně tu p..u škaredou op...al ! :D ()

smartynaf

Je to skvělá jízda, hudba, reálie, neokoukané xichty, prostě mne to na konci třetí série bavilo stejně, jako v polovině té první. Za mne tedy nestrhávám body ani za předkrm, ani za hlavní chod, nechám si jeden, kdyby byl tento týden ještě někdo lepší a dávám 9 bodů. ()