The Open House

Logan (Dylan Minnette) a jeho otec sní o tom, že se Logan dostane na olympiádu. Když Logan přijde o svého otce, tak se s matkou (Piercey Dalton) přestěhují do domu v horách. Po dni otevřených dveří má Logan pocit, že v domě někdo zůstal. Věci jsou na jiných místech, než je položil, mobil se ztratil. Nakonec se tu objeví i podivná Marta (Patricia Bethune), co prý bydlí za kopcem. V domě opravdu něco nebo někdo je... (RammsteinDE)

Kardio

Když neberu v potaz několik divných handicam záběrů, jedná se o jeden z nejpěkněji natočených horrorů. ()

gagash

Atmosféra ušla, ale ta nepointa mě hrozně sklamala. Některé věci (divná sousedka, evidentně záměrná srážka otce) byly absolutně samoúčelné. Takhle nějak si představuju, že by napsala scénář umělá inteligence naučená na existujících hororech - prvky až klišé hororu to má, ale celkově to smysl nedává protože identitu a motivaci vraha se nedozvíme. ()

harumi

3/4 filmu se tam prakticky nic neděje až na pár creepy scén a postav. Konec se mi ale líbil, i když mu mnozí vyčítají otevřenost. Proč by otevřenost musela být nutně mínusem filmu? Každopádně doufám, že letošní horory tenhle počin překonají. (doufám v Quiet Place) ()

drbimbo odpad!

nelogický, nesmyslný, zbytečný...... pouštěl jsem si to dvojnásobnou rychlostí a i tak toho času lituju! ()

Fiffty

Trochu nudný horor, ale miestami bola atmosféra fajn a dokázala trochu vtiahnuť do deja a udržať si napätie. Čo asi najviac udržiava pozornosť je, že divák veľmi netuší, čo sa vlastne v dome deje a o koho ide a udrží si to až dokonca. Inak celkom jednoduchá linka a prekvapivý záver, ktorý potešil. ()

tXtX

Smejem sa ako vsetci vyplakávajú nad záverom a pointou.. Pre mňa je to bod k dobru. Mám rád neokukané a originálne veci.. Netflixu ide karta. 80% ()

DyingAngel

Skvelý viac triler než horor so sympatickým hercom Dylanom Minnettom v hlavnej úlohe. Najskôr ma nesmierne iritoval fakt, že tvár páchateľa nebola ukazaná, avšak nakoniec mi to prišlo ako dobre premyslený inovatívny ťah. ()

DserCom

Škoda toho konce, celé se to rozpadlo. Vyvrcholení zápletky nedávalo smysl. Kdo a proč? - chci říct, chtělo to alepoň nějaký malý náznak. ()