The Open House

Logan (Dylan Minnette) a jeho otec sní o tom, že se Logan dostane na olympiádu. Když Logan přijde o svého otce, tak se s matkou (Piercey Dalton) přestěhují do domu v horách. Po dni otevřených dveří má Logan pocit, že v domě někdo zůstal. Věci jsou na jiných místech, než je položil, mobil se ztratil. Nakonec se tu objeví i podivná Marta (Patricia Bethune), co prý bydlí za kopcem. V domě opravdu něco nebo někdo je... (RammsteinDE)

..Lucas..

Dobrý pokus. Velkým plusem je atmosféra, kdy pořád čekáte, že se něco stane, takže jste napjatí a o to podle mě v hororech jde. Stejně tak je to ale i mínusem, protože vlastně se toho moc nestane. Takže pro mě průměr. Závěr mě zklamal, ale na druhou stranu byl vlastně originální, pro mě asi lepší než nějaké prostoduché vysvětlení. ()

Miseet

Nuuudaaa.. Celou dobu se tam nic nedělo, sem tam jen nějaký zvuk a záhadné přemisťování věcí. V hlavě se mi honila jen jedna otázka: "Jaká je vůbec pointa toho všeho?" .. noo, a ikdyž se v závěru konečně něco začlo dít, stejně to nebylo vysvětlené, a má otázka zůstala nezodpovězena. ()

majo0007

Prvá hodina! ide na vlne haunting house, aby sa z toho napokon vykľulo home invasion, a pritom obidve kapitoly sú odbité podpriemerne. V podstate slabý odvar The Strangers (2008), kde tiež neviete (a ani vedieť nebudete) kto a prečo. Hoci tuná by sa to prečo asi aj našlo - chlapíkovi nechutili keksíky pri obhliadke domu, tak ako mne film. Postavy ako susedka, neger z obchodu, budú asi ďalšou prácou nad rozborom ako dojebať film. ()

oveckaoa odpad!

Poté co jim při nehodě umře manžel se stěhuje žena a její syn k příbuzné do baráku, který má na prodej. Mezitím jim někdo chodí po baráku a šteluje jim sprchu. Pak také ten někdo na ně zaútočí. Příjde mě jako by režiséři nevěděly co točit více jak hodinu se zde absolutně nic důležitého nestane a ke konci to nahodí jakože děj, ale zase bez vysvětlení. Nevíme kdo to byl (byl to některý z těch co si chtěl koupit ten dům nebo to byl jejich mrtvý fotík) kde se tam vzal (byl tam už jako by s tím domem) ani o co mu šlo. Potvrzuje se moje pravidlo, že lidé co režírují vlastní film ještě ho i produkují, píšou si k němu scénář (to aj nějaký mělo?) a zahrají si v něm to nezvládají. Navíc hlavní postava toho kluka je strašně nesympatická chápu, že přišel o otce a viděl jeho smrt a je z toho špatný, ale tím, že se bude chovat jak nevychovaný spratek ho k životu nepřivede. Za to hlavní postava té matky mě pobavila ve scéně kdy říká, že má moc starostí a práce a v celém filmu se dvakrát osprchuje dvakrát nakoupí a jednou si zajde vyfotit krajinku a pak si to zajde vyvolat takové starosti bych chtěl mět. Chtěl jsem dat 40 procent, ale za ten konec to shazuji k 0 teda k 5 procentům za to, že ten kluk chcípl bohužel se to mělo stát už zhruba v 10 minutě. ()

Yoshimitsu

Když nebyl ukázaný hlavní psychouš, který se rád při sprchování otužuje, tak to uzavírám a stanovuji, tak nesmrtelnou tetu Martu, která byla skoro všude a začala nahánět hrůzu. Dávám 30% ()

P1tr odpad!

WTF? Lépe své dojmy z tohoto paskvilu asi shrnout nedokáži. Tvůrci jako by nepochopili princip hororového žánru, neboť nedokáží prezentovat zajímavý příběh, nezvládají diváka vystrašit a co je ještě horší, nedokáží napsat opravdové a řádné zakončení filmu, kdy závěr nelze označit jinak, než jako debilitu a plyvnutí do tváře divákům, kteří vydrželi s filmem až do konce v naději, že se dočkají zajímavého rozuzlení, které všechno vysvětlí. Přitom konec nevysvětlí vůbec nic. Připočtěte si ke všem výtkám ještě jalové a nesympatické herce a máte před sebou jasný průser. Tvůrci zkrátka nepochopili nejen principy hororového žánru, ale zřejmě také principy filmařiny. ()

Forsberg11

Ja som spokojný. Veľa sa od toho čakať nedalo, ale nakoniec je to pomerne napínavá a miestami aj desivá záležitosť. A aj keď to celé nakoniec aj tak nedáva zmysel, je to aspoň profesionálne natočený horor, žiadna amatérska sračka s roztrasenou kamerou. Potešila aj prítomnosť Dylana Minnette, ktorý sa mi po 13 Reasons Why začína stále viac páčiť. Do hororov sa tento chalan jednoznačne hodí. 60 %! ()

lukasch

Netflix zklamal, tohle vůbec nefunguje. Na horor to není strašidelné, na thriller to není napínavé. Asi to byl těžký art, protože film neměl skoro žádný děj a záporák ani jeho motivace nebyly vůbec vysvětleny. Diváku, domysli si to sám. Asi to něčemu nastavuje zrcadlo nebo tak něco. BTW: Na 911 (nebo naši 112) se dovoláte i bez SIM karty. ()

qxkamo

Scenarista pisal scenar pre dva filmy na papiere. Vecer dosla upratovat upratovacka, spravila prievan, papiere rozfukalo a pomiesalo. Asi tak nejako vyzera tento film a napriek skvelej prvej polovici, druha suvisela s inym filmom. ()

Harpy

Neviem čo si mám o tomto filme myslieť, naozaj....bolo to také, akoby celé nepremyslené, že akože poďme niečo natočiť, nejako to ukončíme. Určite to nie je odpad, ale určite to ani nie je nejaké atmosferické veľdielo. Viac k tomu nemám čo povedať, možno som sa ja s filmom nepochopila, škoda. ()

Rathalos

Dalsi horor z rady home invasion,aj ked nie az tak typicky a jeho hlavnym plusom je skvela tajomna atmosfera,ktoru som si vychutnaval,musim pochvalit aj hercov,hlavne Dylana Minnetta,pre mna skvely film az na ten koniec...:-) ()

činta

SPOILERY "Co udělat horor o open house tématu?" "Jo, to je dobrej nápad. A narvem tam všechny možný podezřelý, co jsme kdy v hororech viděli. Pošahanou sousedku, sympaťáka odvedle, někoho z rodiny, poltergeista, šílenýho vraha, bejvalýho obyvatele domu a ducha zemřelýho otce. Kdo bude vrah, vymyslíme časem." Na začátku natáčení: "Tak co, vymyslelas kdo bude vrah?" "Nic mě nenapadlo." "Ok, tak to prostě neřeknem a budem tvrdit, že v tom je to kouzlo toho filmu." Takhle nějak si představuju brainstorming režisérský dvojice. No co. Potenciál to mělo slušnej, ale ve výsledku ve Vás film po skončení vyvolá touhu prohodit ovladač televizí. ()

Sarinka.luc

Netflixu tie filmy nejako nejdu. Nezachranuje to ani Dylan Minnette. Jedno klise za druhym a na konci sa nedozvieme ziadny reason why. ()

Waldir odpad!

Film, ktorý by fungoval aspoň ako priemerný ak by to bol krátkometražný snímok. Takto je to ubijajúce a neuveriteľne nudné. Skutočne tu je každá scéna nadmerne dlhá a prakticky každá sekvencia je samoúčelná, bezvýznamná, slúžiaca len na vyplnenie či natiahnutie minutáže. Pridajte si k tomu neopísateľne otravnú, v určitých pasážach neprimerane hlasnú, no predovšetkým tuctovú hudbu, všetky klišé súčasného hororu (“bubu” jumpscare, ktorý vlastne ani nie je “bubu” a ktorý vlastne vo svojej podstate ani nie je jumpscare), extrémne nesympatického hlavného hrdinu v podaní Dylana Minnettea (13 Reasons Why) a vo výsledku tu máme jeden obrovský krok mimo v rámci filmlvej produckie od Netflixu. ()