The Open House

Logan (Dylan Minnette) a jeho otec sní o tom, že se Logan dostane na olympiádu. Když Logan přijde o svého otce, tak se s matkou (Piercey Dalton) přestěhují do domu v horách. Po dni otevřených dveří má Logan pocit, že v domě někdo zůstal. Věci jsou na jiných místech, než je položil, mobil se ztratil. Nakonec se tu objeví i podivná Marta (Patricia Bethune), co prý bydlí za kopcem. V domě opravdu něco nebo někdo je... (RammsteinDE)

TheMraca

Opravdu těžké hodnotit, atmosféra jak první části tak druhé části super. V první jen v náznacích, lehké naťukavání, přesně jak to má být. Druhá část pěkně syrová. Až potud za 5 hvězd, ale asi jsem že staré školy, já prostě potřebuji vědět proč. Ať už je to úplná blbost, ale aspoň něco. Tahle je to za 2 hvězdy a to mám dobrou náladu. ()

Dementra odpad!

Za prvních 60 minut bych dala možná i tři hvězdy, ale konec mě vyloženě vytočil, Asi chápu, co tím koncem chtěl básník říct, ale vyvrcholení a závěr filmu beru jako podvod na diváka a chci svých 90 promarněných minut zpět, díky. Tenhle film vám přinese pod nos celou abecedu možných scénářů, ale vida, ve finále zjistíte, že se tu o písmena vlastně vůbec nejedná. Co bylo s tím sklepem? Proč tam ten kluk vůbec běhal? Co ta sousedka? Co ti obchodníci s nemovitostmi? Proč se tam ten chlap tak motal? Proč je jeli "postavit na vlastní nohy" tisíc kilometrů od civilizace? ()

HappyDeath

Nic rozporuplnějšího jsem asi nikdy neviděl. Prostředí a atmoška na 5* a dějově téměř na odpad. Ne jako, že by to celé bylo až tak o ničem, ale nikdo neví kdo to byl, proč se to dělo... Prostě ten závěr byl nezvyklý. ()

gazogazo

Hrozně to chce, ale nedoručí to nic. Nápad hororového fandy, který měl zůstat nápadem, Urban legendou, nebo nějakou "one sentence" povídkou. ()

Pavel82

Objektivně je to na slabší 3, ale bože, ten konec je tak debilní, že to opravdu nešlo. Příliš se tu hledí na rating, takže to nejzajímavější neuvidíte, nebo je to už hotovo. Atmosféru nedokáže udržet, ale dokáže ji chvilkově navodit a vyjímečně i hodně slušně (výborný je i hudební podkres). Rychle zapomenete, ale co ta sousedka tam dělala, to mi bude vrtat v hlavě ještě týden. ()

Tirkus odpad!

Tohle by mělo bejt zakázaný Ženevskou úmluvou, protože se jedná o úmyslné mučení a nelidsky kruté zacházení s divákem. ()

Clark_Kent

Je to pěknej pomalej rozjed, neukvapený a celkem chytře udělaný příběh. Herce Dylana Minnetta, jsem si oblíbil z Husí kůže a tady zahrál opět dobře. ()

Denila

Neuvěřitelně pomalé, celý film se nic nedělo. A těch pár posledních "akčních" chvil to nezachrání.. vypadá to jakoby točili, točili a najednou jim došlo že stopáž je již dostatečně dlouhá a rychle musí dostát daného žánru (nicméně nepodařilo se), chyběl pořádný příběh, takový výkřik do prázdna. Tiché místo > prázdný dům > divný soused > samí cizí lidé (vlastně i hlavní postavy jsou stále cizí) > něco divného se děje > vystrašíme se myšlenkou, že někdo zůstal v domě > a hle žijeme si dál a nic neřešíme > bum zase divná sousedka > znova! A ještě divnější > zase cizí lidé > cizí člověk zemřel > cizí člověk v domě > sousedka vážně neví či je > zas se nic neděje a bum někdo vraždí > ha krásná řeka! :) tak za tu řeku? ;) ()

Miagy

Parádna hororová jednohubka. Úplne som si ju vychutnal a úprimne si myslím, že takéto hodnotenie si film nezaslúži. ()

beso74

Nápad bývať v dome, do ktorého počas dňa príde na obhliadku zopár cudzích ľudí? No, tak to musí byž rodina, čo tu príde bývať poriadne v kaši. A Logan so svojou matkou sú práve týmto typom ľudí, stratili totiž svojho milovaného manžela a otca, po ktorom ostalo zopár fotografii a oveľa viac dlhov. Život v takomto dome je celkom monotónny, ráno vstať a vypadnúť z domu skôr ako vám do spálne či nebodaj sprchy vbehne prvý nedočkavý záujemca o dom, potom sa istý čas kdesi ponevierať, aby ste sa mohli vrátiť vyspať sa, hneď potom, ako posledný záujemca za sebou pribuchne vchodové dvere. Bola by to fakt nuda, ak by sa s nimi ktosi nezačal zahrávať, predmety sa premiestňujú samy od seba, ktosi pravidelne babre do teplej vody a neustále ich otravuje čudná suseda, ktorá si sústavne v niečom odporuje. A atmosféra v dome hustne, zatiaľ čo vzťahy medzi matkou a synom padajú k bodu mrazu...Film sa sunie dopredu veľmi pomaly, ale posledných asi 40 minút začína intenzívnejšie pôsobiť na divákove zmysly, čoraz viac je zrejme, že k niečomu nie príliš dobrému sa schyľuje, vie to divák, vedia to už aj postavy. A potom prichádza katarzia s prazvláštnym, aj keď nie nelogickým koncom. Klasikou sa to určite nestane, ale pozrieť sa t v pohode dá. Vhodné hlavne pre tých, čo si myslia, že nie sú v dome samy... ()

lusa

Reálne za tri, ale vzhľadom na nepochopiteľné nízke hodnotenie, prečo nie.. Nerozumiem, prečo musí mať film za každú cenu twist jak oči.. Pointa bola v tom v čom bola.. A atmosféra skvelá, po celý čas. 4* ()

kelto44

Picovina.. Dylan Minnette je celkom dobry herec, dobre si zahral v celkom dobrom seriali 13 reasons why a v kvalitnom horore smrt ve tme tiez prekvapil, no tuna to akosi nezachranuje.. rezia, scenar, herci to vsetko tu je hrozne a Dylan ten sklamal ()

Solverino

Celej film se pořád nic neděje, pak jako se něco začne dít, pak lehká hoňka a nevíte vůbec vo co go a pak najednou konec a fíkus.... sice na konci něco naznačenýho jako.... ale celkem hovno. No slabota a skoro škoda času. Všechno nemusí mít nějakej důvod. ()

Dickator

Zpočátku celkem zaímavý snímek, který ale v druhé polovině až k závěru vyvrcholil do moc klasického (a nechutného) typu hororu alias neočekávaná návštěva. I za stupidní chování hlavních protagonistů (když se vám po baráku přesouvají věci, asi byste tomu měli věnovat trošku víc pozornosti) musím dát 50%. ()

jkpj22

Je to home invasion. O podobné filmy nestojím, nebaví mě.... takže se není čemu divit, že tomu dávám tak nízké hodnocení. Po celou dobu se nic neděje, ke konci se konečně divák dočká nějaké akce. ()

TooSugary

Ti co to nepochopili asi nekoukali do konce. Vrah jezdil po domech na prodej, na konci byla cedule open house, a tam měl namířeno. Takže asi tak.... ()

Taron

Bezprostředně po dokoukání filmu jsem měl popravdě chuť hodnotit max jednou hvězdičkou, ale druhej den se mně furt film vkrádal do hlavy a až potom mně došlo, jak speciální film tohle vlastně je. Tvůrci se s tím prostě nesrali, nedali nám žádnou odpověď, kterou jsme chtěli, a hlavně žádný zadostiučinění, úlevu, nic... Tak to žel někdy chodí aji v životě, a nejhorší na tom je, že se velmi pravděpodobně dějou i přesně takový případy, jako ve filmu, a ta pachuť je po tom uvědomění pěkně hořká... ()