Ježek a kudrny (TV film)

Roger Pratt

Jon Gregory

Kostýmy:

Lindy Hemming

Komentáře uživatelů k TV filmu (7)

Prostredníctvom nahliadnutia do bežného dňa štyroch ľudí spoznávame život svoj. Štvrťhodina stačí. Nepodstatné sa skrýva šikovným strihom udalostí a rozhovorov. Zhustená kadernícko/ lekárensko/ vzťahová etuda s humorným odľahčením.(22.12.2009)

ach ten leigh - ten to vie. jeho hrdinov musíte milovať no zároveň by ste s nimi nevydržali ani päť minút!(6.6.2010)

ONA: Mal si niekedy zápchu (CZ čítaj zácpu) ? ON: Nie, zato moja mama áno. Ty ju máš ? ONA: Áno, skúsim si vziať preháňadlo (CZ čítaj projímadlo) ! ON: A k nohám Ti spadne celý svet. ------------------------- ONA (najsuchšie, úplne britsky): To nebolo veľmi vtipné -----------------------------(12.5.2010)

• easaque

kraťas, kde se toho za čtvrt hodiny nakecá tolik, jako v běžným celovečerním filmu. Spíš si ho "užije" ta "něžnější" polovina lidstva a pro mě to byl jen takový menší, zrychlený, ale vcelku reálný pohled do jejich mentality. Lepší 2 hvězdičky. [ PŘÍBĚH: 1 /// ORIGINALITA: 1 /// NÁLADA: 2 /// ART: 1 /// STYL: 2 /// CASTING: 1 (3*MAX) ](2.4.2013)

Jde o dost horší snímek než pozdější "Smysl pro historii", ale i tak je to stále dobré.(21.12.2009)

• DannyBoy80

Tak na toto můj inteligenční kvocient asi nestačí. Nevím co tím chtěl kdo říct. Nezasmál jsem se ani jednou a to mám britský humor rád.(22.12.2009)

• Tiiso

Naprosto rychlá smršť dialogů v typickém britském hávu. Povídka, která mě dovolila jen letmo nahlédnout do osudů čtyř obyčejných lidí, prožívající své každodenní radosti a starosti. Díky za tu minutáž, jelikož kdyby režisér zvolil celovečerní formát asi bych nedokázal celý snímek absorbovat. Tím v žádném případě nechci naznačit jakoukoliv negaci na jinak mile stvořenou povídku.(21.12.2009)