Reklama

Reklama

Queer tým

(TV pořad)
  • USA Queer Eye
Reality-TV
USA, 2018, 43–48 min

Obsahy(1)

Vezměte si kapesníky! Zcela noví „Úžo Pětka“ nabízí tipy, emocemi nabité proměny a srdceryvná odhalení, která spustí vodopád pocitů. (Netflix)

Recenze (10)

spaceboyCZ 

všechny recenze uživatele

Nevěřil jsem, že jde pořady typu make-over dělat s naprosto lidskou, přirozenou tváří. Queer Eye to dokázal. Co překvapuje ještě víc, že lidé, které byste tipovali na homofoby (třeba ne hlasité) - to je ale prostě jižanská Georgia, tak přijmou tuhle pětici pomalu za svou rodinu. Netflix dokázal sestavit neuvěřitelně fungující tým. Bravo. ()

Sinner. 

všechny recenze uživatele

Skupina pěti gayů mění (převážně) hetero chlápky na muže k světu… A daří se jim to velmi dobře! Každý má svou vlastní specializaci a účinkující si podají ve všech směrech. A i když proměny většinou nejsou vizuálně tolik zásadní, je to vždy ku prospěchu věci. A hlavně je to prostředek, jak se naučit něco navzájem, překvapivě oběma směry. Tvůrci se nezaměřují pouze na proměnu, ale dají prostor i závažnějším otázkám (náboženství a homosexualita, napětí mezi černochy a policií). Emočně pak vyčnívá čtvrtý díl, ve kterém se účinkující připravuje na svůj coming out, nejvtipnějším je pak poslední osmý díl, kdy si kluci plní své fantazie na požární stanici. ()

Reklama

Simella 

všechny recenze uživatele

Naprosto skvělé! U každého dalšího dílu mám znovu a znovu slzy na krajíčku. Tito kluci mají v sobě obrovskou dávku empatie a neomylný cit odhadnout přesně, co potřebuje v dané situaci člověk slyšet, aby ho to posunulo tím správných směrem - k sebepřijetí, vidění pozitivních stránek života a možnostech, který život nabízí. Někdy stačí tak málo a změníte tím někomu život k lepšímu. Moc fandím tvůrcům i všem účinkujícím. ()

BigDeal 

všechny recenze uživatele

Po druhej sérii zvyšujem na 5*. Táto show totiž povyšuje obyčajný žáner make-over na niečo výnimočné. Je to o akceptovaní seba samého i druhých, o vysporiadaní sa s ranami z minulosti, nájdení svojej najlepšej verzie a pomáhaní druhým. Toto je show, ktorá vám navráti vieru v ľudstvo. Slzy sú zaručené. ()

Ikedar 

všechny recenze uživatele

Je v tom možno niečo z queer teórie, a niektorí z účinkujúcich by sa tomu mohli vzpierať, no v skutočnosti by sa obávali márne. Queer Eye si dobre uvedomuje background svojich žiakov a aj svoje publikum. Päť radcov sa tak dokáže veľmi dobre prispôsobiť svojím subjektom a zvoliť pre nich tú najlepšiu cestu. Napokon je to opäť o tom cítiť sa dobre a používať túto novo nadobudnutú pozitívnu energiu aj v iných oblastiach života. Je v tom láska, je v tom porozumenie, emócie aj dobrá nálada. A funguje to presne ako má. Viac na: http://artyfilmbook.sk/queer-eye-ako-vam-pat-gayov-zlepsi-zivot/ ()

Galerie (13)

Reklama

Reklama