Reklama

Reklama

Videa (2)

Trailer 2

Recenze (4)

Arsenal83 

všechny recenze uživatele

Nefalšovaná stopercentná čierna komédia, kde bieleho herca neuvidíte. Pre pobavenie cieľovej skupiny Bronx to stačí, inak tu okrem bývalých hviezd NBA nikoho nespoznáte a vtipu je tu pramálo alebo keď sa objaví, je hlúpy. ()

NifKor 

všechny recenze uživatele

Kyrie Irving mě jako herec překvapil, celý film mě strašně příjemně překvapil. Vypnul jsem mozek, nepřemýšlel a užíval si asi nejčernější film o basketu co jsem kdy viděl. A prostě je tam KYRIE! Už jen to mě na film přilákalo a strašně jsem chtěl vidět jak bude hrát. B- (73%) ()

Reklama

EvilPhoEniX 

všechny recenze uživatele

Tohle je velmi milé překvápko a jedna z nejlepších Black komedií a vlastně i o Basketballu, co jsem snad viděl. Uncle Drew je neskutečný borec, který hraje basketbal s láskou a místy tam předvádí opravdu nevídané věci, ale bavil mě i zbytek týmu s farářem, slepcem, staříkem na vozíčku či obrem, to je opravdu nevídaná sestava. Líbila se mi i zdejší Angličtina s ostrými slangy. První hodinu jsem se opravdu nasmál a druhou si užíval skvělé zápasy Basketballu a na to, že mě ten sport vůbec nebere, zde jsem nestačil zírat. Pobavilo, dojalo,překvapilo. 80% ()

Galerie (41)

Zajímavosti (2)

  • Po krátké mezititulkové scéně následují ještě záběry z natáčení. (Rominator)
  • Natáčelo se v Atlantě a New Yorku (USA). (Stoka)

Reklama

Reklama