Čtyři soutěžící se pokusí změnit z Popelek v krásné princezny a to za pouhé dvě hodiny a deset tisíc korun. Vítězkou ale může být jen jedna. (TV Barrandov)

Kokutek odpad!

Dneska chudák holce vlezli do šatníku, rozšmajdaný plesnivý boty, špinavý kabelky plný humusu...doma bordel, zbylý slepice to rozebíraly celou dobu...a zase jsem lapl díl z Brna...jediný plus, ale nevytáhne to z odpadu. ()

LencaN

Máme čtyři soutěžící, které mají jedna po druhé 1,5 hodiny na to, aby po obchodním centru Olympia našly oblečení dle daného tématu. Dostanou 10.000,-, ty šaty jim zůstanou, ale navíc ještě je bude na konci hodnotit stylista a vítězka získá další peníze. Slečny lítají po obchodech a snaží se skombinovat jednotlivé kousky dohromady. Jediná hvězda, kterou jsem "připnula" tomuto pořadu je za konečné hodnocení a shrnutí, co je dobře nebo špatně, protože jinak je pořad naprosto zbytečný. Nemusíte se dívat celý týden, stačí jen na vyhodnocení a to je největší kámen úrazu. Navíc po dobu toho zběsilého běhání má stylista většinou otřesné řeči, přijde mi málo profesionální, jako by se bavil s kamarády někde doma u kafíčka na gauči a ne v televizi. ()

Lucienne6 odpad!

Viděla jsem sice jen jeden díl, ale nevím, o co se tam jako snažej... a ten ušišlanej "reportér" tam je jako na zviditelnění, nebo jak ? .. Dala bych aspoň 1*, ale nemůžu.... odpad- třeba mě to někdy přesvědčí, ale vyhledávat to nebudu .. ()

nudlis odpad!

Nedá mi to a musím reagovat na jeden komentář dole: "... Takový módní prostřeno no... Pořad určený pro ženy... " - jen bych dodal - pro úplně vymaštěný "ženy", protože ty normální se toho nebudou účastnit a ani se na to koukat. ()

Bodega_Bay

Česká verze vtipných Nákupných maniaček. Trochu mám pocit, že spousta zdejších hodnotitelů nezná právě maniačky, proto moc nepochopila formát. No nevadí. Bohužel je to spíš takový třikrát dolívaný vývar, takže chuť nic moc. Stylista vypadá docela vyděšeně, nevím jestli z toho, co převádějí děvčata, nebo se bojí, že ho spolkne kamera. Každopádně na legendárního Maroša Kočišíka to ještě dlouho stačit nebude. Takže já přepínám na jojku. ()

Kodousek

asi mě tu všichni teď ukamenujete, ale tak zlé to snad není, alespoň někdo má to srdce říct českým ženám a slečnám že raději jednu kvalitní kabelku než 10 napodobenin, že lépe méně vkusných kousků než mít šatní skříň jako klaun Ferdinand ... je to možná trochu hodně konzumní pořad, ale já na něj koukám pravidelně a nestydím se za to :-))) ()

Houser1

Je to neskutečná blbost, diky stylistovi nemusim doma ani topit a vyber nanynek stoji za to.., ale přesto si tuhle blbost, jako kulisu, necham rád běžet na pozadí... No co, alespoň si člověk může doma zanadavat na to, jak maji ty lidi "vygumovano" :-D takže hodne suchý podprůměr v podobných reality ()

Tumbik odpad!

Omlouvám se za případná sprostá slova v tomto komentáři, ale jinak to prostě nejde. Poslední dobou, když se dívám na televizi a omylem přepnu ze sportu na Novu, Primu, Barrandov (v podstatně když přepnu na jakoukoli českou tv stanici) a vidím současnou českou televizní """"tvorbu"""", mám chuť si vzít mixér a vyšlehat si s ním oči. Tento pořad rozhodně nebyl vyjímkou. Náplň celého pořadu spočívá v tom, že si parta znuděných vypatlaných dámiček sedne a mele o naprostých (omlouvám se za ten výraz) hovnech. Každý rozumný a normálně uvažující člověk po pěti vteřinách sledování musí pochopit, že tento pořad je absolutní sračka. Na kterou se pravidelně dívají nadšení pacienti psychiatrických léčeben. Nedokážu si představit, že by se na tento pořad díval někdo, kdo to má v hlavě v pořádku. Gratuluji TV Barrandov, větší hovadinu jste už asi ani vymyslet nemohli. Jednoduše hnus, děs, hrůza. ()

montrose odpad!

Možná je to tím, že jsem chlap, každopádně moje noční můra se shlédnutím tohoto kousku naplnila. Soubor slepic kdákajících o tom co na sebe (ne)oblíct. ()