Tchyně (TV pořad)

Reality-TV

Česko, 2015

• nudlis

Vy, co jste dali 3 hvězdy - to si děláte prdel, ne? To fakt nedokážete trávit čas nějak jinak než čučením na takovouhle sračku? Není lepší jít radši na pivko a pokecat s kámošema/kámoškama? Mně k odsouzení stačily reklamní šoty a přítomnost tý hnusný babizny. Opravdu nejsem takovej blázen, abych na to koukal na celý.(27.8.2015)

• McLeader

Za 3 dny stihla paní Štiková, jakožto rodinný vzor národa poučovat o rodinných hodnotách, dojet na koupaliště a uvařit oběd. Gratuluji paníí Štiková. Sama máte několik exekucí a vaše dcera je známá zlatokopka, ale to přeci neznamená že nemůžete poučovat o rodině. Za zmínku taky stojí téměř filmový závěr, při kterém "tchýně" odešla z domu, zatímco otec pronesl motivační řeč a všichni se obejmuli, načež na závěr řekla, že "neví co se po jejím odchodu událo, ale že doufá, že rodiině pomohla". Vůbec to nebylo ve scénáři za podmínku vyzvednutí 20 tisíc korun. Líbilo se mi, jak se tatínek radoval z darovaných peněz a přemýšlel, co si za to asi koupí, když mu to po odvysílání stejně vezmou exekutoři. Čekal jsem, že překoná rekord za nejhorší pořad.(20.8.2015)

• tulrika

Že bude lidem radit Monika Štiková, které se mediálně proslavila jen svou dcerou je šílené. Její rodina má dluhy, dcera souloží s ženatým tlustým padesátníkem a zásobuje net trapnými selfie. Myslím, že by měl někdo poradit jí, protože někde musela udělat chybu. To je vrchol trapnosti. Nechápu, jak se takoví lidé mohou dostat do médií.(4.9.2015)

• Phorbo

Totálně mi pije krev, jak si vůbec dokáže taková pitomá baba, jako je Štika, která je známá jenom tím, že si nechala napíchat dceru nějakým starcem, tak fi.lozofovat a psychologicky radit cizím lidem. A ještě tak fakt jako do hloubky. Normálně bych jí nakopal do hlavy za to, na jakýho profíka si hraje. Vydržel jsem celkově patnáct minut. Ani boha víc.(12.3.2016)

• hony23

Že televizní zábava nemá žádné dno, to už jsme se přesvědčili. Díky tomuto poznání se naše televize předhánějí v natáčení takových ultrafekálních trapáren, jako je Tchyně. Nefungující rodiny bez kapky studu a soudnosti si tak za honorář 20 tisíc zvou domů nabobtnalé monstrum madam Štikovou, která jim jako erudovaná rodinná poradkyně napravuje pokřivené vztahy. Tuto zvrácenost nejvyššího stupně doporučuji vysílat na území Islámského státu, aby tamní potencionální migranti poznali, jaké hrůzy se dějí u nás a vyhnuli se naší republice širokým obloukem!(26.8.2015)