poster

Hledá se princezna

 • Ukrajina

  Викрадена принцеса: Руслан і Людмила

 • Ukrajina

  Vykradena pryncesa: Ruslan i Ljudmila

 • Ukrajina

  Vykradena pryntsesa: Ruslan i Lyudmila

 • Ukrajina

  Vykradena pryntsesa: Ruslan i Ludmila

 • anglický

  The Stolen Princess

 • Slovensko

  Ukradnutá princezná

Animovaný / Fantasy / Komedie

Ukrajina, 2018, 85 min

Režie:

Oleh Malamuž

Scénář:

Jaroslav Vojcešek

Hudba:

Dario Vero

Producenti:

Jegor Olesov
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • PenelopaW
  ****

  !! POZOR SPOILERY!!! Vizuálně mi to evokovalo Disneyovky (hlavní hrdinka princezna Mila jako by z oka vypadla princezně Anně z Ledového království), ale dějová linka a její zvraty, včetně nadpřirozených postav, poukazují na východní provenienci. Na konci jsem si připadala docela ošizená - čekala jsem větší vyvrcholení, ale porážka Černomora i oživení Ruslana byly hodně rychlé. Pak už se Ruslan jen políbí s Milou a běží titulky... Ačkoli ty byly udělané moc hezky a v podstatě dějově navazovaly - celé byly o jejich svatbě a co se na ní dělo, včetně několika pěkných vtípků. Za mne velmi příjemné překvapení a nelituji, že jsme nakonec v kině nešli na Králíčka Petra.(15.5.2018)

 • Jeoffrey
  ***

  Taková průměrná pohádka, která nebyla špatná, ale ani nebyla zábavná. Co se animace týká, tak mě nejvíc překvapilo opakované zařazení pohledu z první osoby což například, na rozdíl od již jinými zmíněných zpomalovaček, v kresleném filmu neznám. Bylo to takové zvláštní, občas trochu uspěchané (hlavně ten konec) s příběhem, který by dítě mohl i bavit, dospělého však nejspíš zase tak moc nezaujme. 5/10(22.6.2018)

 • aneken
  ***

  Vizuální zpracování na slušné úrovni, i když na Pixar to nemá;). Příběhově fajn, ale nějaké zásadní zvraty nečekejte. Trochu mi v tom scházel humor. Ne, že by nebyla snaha, ale fakt povedených vtípků je tam jen pár. Celkově lehoulinký nadprůměr, ale jsem rád, že takový slušný animák mohl vzniknout i na Ukrajině;)(13.5.2018)

 • oveckaoa
  **

  Ukrajinci na to šly logicky proč se snažit o něco nového, když můžou vykrást něco starého a úspěšnějšího. Takže princezna Mila se nápadně podobá princezně Fioně ze Shreka (dokonce je zde i několik zpomalených scén a la Matrix jako bylo ve Shrekovi)její otec král králi Haroldovi z pohádky Na Vlásku a celý animák se nápadně podobá animáku Ledové Království dokonce zde máme i obra, ale místo ledového, který byl v Ledovém Království zde máme kamenného. Máme zde i bojového chipmunka, který se nápadně podobá těm z předposledního dílu Doby Ledové. Bohužel humor zde absolutně není jelikož v kině nás bylo cca 15 a nesmál se nikdo. 40 procent za animaci, která je opravdu kvalitní,za postavu žáby, která jediná bavila ( a to tam měla zhruba jen 5 minut stopáže) a za jednu českou píseň a tu scénu kde se odehrávala.(19.5.2018)

 • Ric007
  ***

  Vykradačka. Po horší grafické stránce je to podobné Na vlásku a Ledovému království, jinak po dějové stránce nic předvratného jako všechno v tomto animáku. Postavy rozplizlý a nevtipný, záporák nesympatický, divný světy s ještě divnějšimi potvorami. Hlavní postava Ruslan se podobá Finnovi, princezna zase z Anně z Disney animáků (viz výše). Ale je to prostě pohádka, která sice neohromí a ani neurazí. Jen se divim že ty rusáci prostě nemají kreativnější nápady - prostě okopírujeme animaci z americké produkce a trošku to sladíme do ruské klasiky (stejnej případ Sněhová královna). P.S. No dobře je to Ukrajinský :-)(19.10.2018)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace