Reklama

Reklama

Hledá se princezna

  • Ukrajina Vikradena princesa: Ruslan i Ljudmila (více)
Trailer 1

VOD (1)

Obsahy(1)

Kouzelný příběh Ruslana a Mily se odehrává v době statečných rytířů, krásných princezen a zlých čarodějů. Ruslan, kočovný herec, který sní o titulu rytíře, potkává nádhernou Milu a na první pohled se do ní zamiluje.  Jejich štěstí ale nemá dlouhého trvání, strašlivý čaroděj Černomor potřebuje Milinu moc lásky, aby ji přeměnil v magickou temnou sílu. Vykouzlí proto obrovský vír a unese Milu přímo před Ruslanovýma očima. Ten nemá ani tušení, že Mila je dcerou krále. Ruslan se bez okolků vydává na záchranu své milé. Podaří se mu zdolat všechny nástrahy a dokázat, že skutečná láska je silnější než jakékoliv čáry? (Bohemia MP)

(více)

Videa (2)

Trailer 1

Recenze (25)

PenelopaW 

všechny recenze uživatele

!! POZOR SPOILERY!!! Vizuálně mi to evokovalo Disneyovky (hlavní hrdinka princezna Mila jako by z oka vypadla princezně Anně z Ledového království), ale dějová linka a její zvraty, včetně nadpřirozených postav, poukazují na východní provenienci. Na konci jsem si připadala docela ošizená - čekala jsem větší vyvrcholení, ale porážka Černomora i oživení Ruslana byly hodně rychlé. Pak už se Ruslan jen políbí s Milou a běží titulky... Ačkoli ty byly udělané moc hezky a v podstatě dějově navazovaly - celé byly o jejich svatbě a co se na ní dělo, včetně několika pěkných vtípků. Za mne velmi příjemné překvapení a nelituji, že jsme nakonec v kině nešli na Králíčka Petra. ()

Jeoffrey 

všechny recenze uživatele

Taková průměrná pohádka, která nebyla špatná, ale ani nebyla zábavná. Co se animace týká, tak mě nejvíc překvapilo opakované zařazení pohledu z první osoby což například, na rozdíl od již jinými zmíněných zpomalovaček, v kresleném filmu neznám. Bylo to takové zvláštní, občas trochu uspěchané (hlavně ten konec) s příběhem, který by dítě mohl i bavit, dospělého však nejspíš zase tak moc nezaujme. 5/10 ()

Reklama

Ric007 

všechny recenze uživatele

Vykradačka. Po horší grafické stránce je to podobné Na vlásku a Ledovému království, jinak po dějové stránce nic předvratného jako všechno v tomto animáku. Postavy rozplizlý a nevtipný, záporák nesympatický, divný světy s ještě divnějšimi potvorami. Hlavní postava Ruslan se podobá Finnovi, princezna zase z Anně z Disney animáků (viz výše). Ale je to prostě pohádka, která sice neohromí a ani neurazí. Jen se divim že ty rusáci prostě nemají kreativnější nápady - prostě okopírujeme animaci z americké produkce a trošku to sladíme do ruské klasiky (stejnej případ Sněhová královna). P.S. No dobře je to Ukrajinský :-) ()

aneken 

všechny recenze uživatele

Vizuální zpracování na slušné úrovni, i když na Pixar to nemá;). Příběhově fajn, ale nějaké zásadní zvraty nečekejte. Trochu mi v tom scházel humor. Ne, že by nebyla snaha, ale fakt povedených vtípků je tam jen pár. Celkově lehoulinký nadprůměr, ale jsem rád, že takový slušný animák mohl vzniknout i na Ukrajině;) ()

corpsy 

všechny recenze uživatele

Sme v dobe, keď už málo čo vzbudí extázu z diváckeho hľadiska. Toto nieje taška, toto je plný vagón rozprávkového a komediálneho klišé. Ale predsa to len nejako funguje. Trápne vtípky a momenty striedajú tie, v ktorých sa objaví niečo, čo vyčarí úsmev nielen v rámci humoru. Je to nehollywoodska hollywoodska zábava, z oblasti nám zemepisne blízkej, takže vlastne celkovo pochvala, ale spôsobom, že nabudúce to urobte nie lepším, ale inovatívnejším spôsobom. ()

Galerie (51)

Zajímavosti (1)

  • V čaes 18:08 v originálním znění zazní píseň „Do zirok“ („До Зірок“) od ukrajinského hudebního dua Vremya i Steklo (Oleksij Zavhorodnij, Nadija Dorofejeva), kteří zároveň namluvili hlavní postavy v tomto filmu. (BMW12)

Reklama

Reklama