Moje máma vaří lépe než tvoje

(pořad)
  • Slovensko Moja mama varí lepšie ako tvoja

Rodinno-zábavná televízna show nielen o varení. Dve súperiace rodiny si navzájom skrížia varešky a bojujú svojimi "naj receptami", ktoré musia uvariť deti za pomoci svojej mamy či otca. Slovenská súťažná kuchárska show. (TV JOJ)

masy10

Musím říct, že už dlouho, jestli vůbec někdy, jsem neviděl tak kvalitní pořad o gastronomii. Špičkové suroviny z Hrušky, vařale od Vlasťy Petráša a kuchyňská linka od Jirky Žáčka jsou na velmi vysoké úrovni. ()

oskiii odpad!

Přehlídka zoufalosti a neúcty k surovinám. Parta vidláků se přišla dobrovolně shodit. Hlavně mě totálně dostávají zázračné schopnosti soutěžících. Připravit dušením kus hovězího zadního za 8 minut...to ani omylem. V tomto pořadu je však možné úplně všechno. Tuhle sestříhanou šaškárnu máme brát vážně? ()

Pharao20

tak predovšetkým sa názov relácie vôbec nestotožňuje s tým čo sa tam deje. Nevarí mama ale deti, a keba aj, tak moja mama nemá na výber surovín minútu v cudzej kuchyni a aj na príparvu má viac času :). Ale tak hlavný zámer tohto nie je kuchárske umenie a varenie ale len dostať ľudí prostredníctvom varenia do stresu čo má byť akože zábavné :). Nič čo by som v TV vyhľadával ale ako podmaz pri jedení môže byť.. ()

Martyr.blood odpad!

Tento konkrétny odpad bol špecifický v tom že v ňom nebolo vôbec nič zaujímavé ani zábavné. Ale že absolútne nič. Vlastne, špecifický... no ťažko povedať, ale bol to riadny polystyren, výplň vysielacieho času za päť grošov. ()

Eviel

Toto je vrchol neprirodzenosti a bohužiaľ často až trápnosti. Hodnotenia kuchárov sú suché a zjemnené , zlatý Zdeněk Pohlreich ten tomu vedel dať náboj. ()

Anubiska odpad!

Sám koncept tohoto pořadu stojí za starou belu,a když se sejdou Bučkovci s búčky (druhá rodina),tak to je na poblití. Viděla jsem jen kousek včerejšího dílu,kde zmínění Bučkovci vařili proti tak šíleně nesympatické dvojici máma-syn,že jsem to vydržela pouhých 10 minut. Ani pacient po lobotomii by to nezvládl déle! ()

Andreso

Piękna hrôza. Niečo pre nenáročnejšieho slovenského diváka- robenie si srandy z postihov druhých, ktorí chcú zažiť svojich 5 minút slávy a poprípade aj zarobiť pár euráčov do rozpočtu. ()

sml41 odpad!

každy kto si už aspon raz uvaril čaj či namazal chlieb paštikou musi pochopiť, že títo tzv.kuchari z ľudu su len zmanipulovaný resp. zaplateny ludia, ktorí by pre prachy olýzali aj ohon. Draha TV JOJ tu klame, neverim tejto reality show ani tych preslavenych kucharov-odbornikov ()

vecnaAmbra odpad!

Už keď vidím toho pózerského omašličkovaného moderátora chce sa mi zvracať. Pri podobných reláciach mávam obavy, že náš svet speje inteligenčne fakt do sračiek. ()