Moje máma vaří lépe než tvoje

(pořad)
  • Slovensko Moja mama varí lepšie ako tvoja

Rodinno-zábavná televízna show nielen o varení. Dve súperiace rodiny si navzájom skrížia varešky a bojujú svojimi "naj receptami", ktoré musia uvariť deti za pomoci svojej mamy či otca. Slovenská súťažná kuchárska show. (TV JOJ)

classic odpad!

Nenažraný moderátor Zimnýkoval, alias 'Junior' , bude zrejme tým úplne najväčším karieristom na televíznej obrazovke, nakoľko ho zakaždým všade "vidieť i počuť" , a tak sa tým pádom divákovi a poslucháčovi nielenže automaticky sprotiví, ale najmä ten už má plné zuby takýchto všelijakých sajrajtov, ktoré sa nielen v komerčných televíziách, bohužiaľ, rozmnožili, ako huby po daždi ! A mimochodom,  korunovanou kráľovnou vo vývoze týchto smradľavých smetí, je práve "Jojka" , ktorá je vôbec najpopulárnejším SMETISKOM širokô-ďalekô. ()

MM_Ramone odpad!

Keď si občas kliknem na sekciu Televize, aby som zistil aktuálny televízny program, tak pod hlavičkou slovenskej TV JOJ je skoro po celý deň každý titul v odpadových farbách. Tak napríklad: Divoké kone, Nákupné maniačky, Top Star, Dvojičky, Farmár hľadá ženu, Rodinné záležitosti, Krimi, Noviny TV JOJ, Noviny o 12:00, V siedmom nebi... plus ku tomu Súdna sieň, Inkognito, Nové bývanie, Česko Slovensko má talent 5, Ochrancovia... no a najnovšie do tohoto televízneho kompostu primiešali ešte aj debilnú reláciu o varení "Moja mama varí lepšie ako tvoja". Je načase, aby sa TV JOJ premenovala na TV Hnoj. TV odpad! ()

Marze

Mé hodnocení není asi ovlivněno, že všechny účinkující vidím poprvé. Zdá se mi, že obsahová prázdnota je korigována rychlým tempem, podobně jako když všední kapela hraje na koncertě hodně nahlas. Je to takový tuctový pořad jakých jsou tisíce. Napadla mě hláška z německé komedie Už je tady zas, kde Hitler, který vstal z mrtvých do naší doby překvapeně říká: "Proč se v té televizi pořád vaří? Goebbels by se obracel v hrobě". ()

SOLOM. odpad!

Nedokážu si představit, že bych šel do televize vařit před kamery a ještě k tomu se svojí matkou (a to vařit umím). Nicméně soutěžící se tu šli hlavně zviditelnit, popřípadě ještě lépe řečeno ztrapnit a to se některým i docela slušně povedlo. Zvažoval jsem, zda slovenská verze byla lepší než česká, ale ono to vyšlo nakonec úplně stejně – obě si ten odpad zaslouží a to zcela po právu… ()

silentname odpad!

Okey... je to oficiálne. Nie že by to nikdy predtým nebolo, ale toto je pre mňa ukážka, že je to oficiálne. TV JOJ nás ako divákov absolútne nenávidí. Nie je jediná vec, ktorú by si ktokoľvek odniesol z tejto šou. Nie je jediný moment, kedy by som sa bavil. Je to len ďalšia ukážka dementnosti televízie, ktorá urobí akýkoľvek hnoj, ktorý si nájde svoju divácku základňu (nanešťastie) a ľudia im to budú žrať. Myslím si, že TV HNOJ tu maximálne pasuje. Už sa pripravujem na ďalšie verzie relácie. "Moja Mama Perie Lepšie Ako Tvoja," Moja Mama Žehlí Lepšie Ako Tvoja" a rozhodne sa pripravme aj na veľké finále s názvom - "Moja mama sere lepšie ako tvoja." ()

• Súťažiaci sami posielajú 10 receptov. Jedna ingrediencia z jedného receptu sa potom nachádza v zvone. Ak je to ingrediencia, ktorá je vo viacerých receptoch, pod zvonom sú dve. Po odohraní 2-3 dielov musia súťažiaci doposlať ďalšie recepty, aby ich bolo stále 10. Súťažiaci nikdy nevedia, čo bude pod zvonom. (ČSFD)
  • Natáčanie jedného dielu trvá zhruba 4 až 5 hodín a natáča sa 3 dni za sebou po dva diely. (ČSFD)
  • Rodina Lhotovcov vyhrala 9-krát za sebou a vyrovnala tak rekord zo španielskej verzie tejto súťaže. (Johnny.ARN)