Moje máma vaří lépe než tvoje

(TV pořad)
  • Slovensko Moja mama varí lepšie ako tvoja

Rodinno-zábavná televízna show nielen o varení. Dve súperiace rodiny si navzájom skrížia varešky a bojujú svojimi "naj receptami", ktoré musia uvariť deti za pomoci svojej mamy či otca. Slovenská súťažná kuchárska show. (TV JOJ)

MM_Ramone odpad!

Keď si občas kliknem na sekciu Televize, aby som zistil aktuálny televízny program, tak pod hlavičkou slovenskej TV JOJ je skoro po celý deň každý titul v odpadových farbách. Tak napríklad: Divoké kone, Nákupné maniačky, Top Star, Dvojičky, Farmár hľadá ženu, Rodinné záležitosti, Krimi, Noviny TV JOJ, Noviny o 12:00, V siedmom nebi... plus ku tomu Súdna sieň, Inkognito, Nové bývanie, Česko Slovensko má talent 5, Ochrancovia... no a najnovšie do tohoto televízneho kompostu primiešali ešte aj debilnú reláciu o varení "Moja mama varí lepšie ako tvoja". Je načase, aby sa TV JOJ premenovala na TV Hnoj. TV odpad! ()

Marze

Mé hodnocení není asi ovlivněno, že všechny účinkující vidím poprvé. Zdá se mi, že obsahová prázdnota je korigována rychlým tempem, podobně jako když všední kapela hraje na koncertě hodně nahlas. Je to takový tuctový pořad jakých jsou tisíce. Napadla mě hláška z německé komedie Už je tady zas, kde Hitler, který vstal z mrtvých do naší doby překvapeně říká: "Proč se v té televizi pořád vaří? Goebbels by se obracel v hrobě". ()

classic odpad!

Sračka všetkých sračiek... Zmanipulovaná - primitívna relácia, kde tzv. dominujú dvaja cigáni - Habovci, ktorých tam pretlačila produkcia, aby vytvárali veľkú šou, lebo vtedy rapídne stúpa sledovanosť, platia im za to, aby zo seba robili totálnych zmrdov, samozrejme, oni sú radi stredobodom pozornosti ! Títo dementi tam budú stále, lebo všetci sú zainteresovaní v PODVODE, ktorý má na konte - škriatok, ktorý to vymyslel, aby túto močku vstrebávali naivní - hlúpi ľudia, ktorí budú ešte potrebovať dostatok času, kým im dôjde, že sa pozerajú na extrémny - debilný - TV. produkt, pre ktorý budú osprostievať ! Lenže TV. HNOJ - je povestná v mega produkcii všelijakých dutých výplachov mozgu, Slováci sú hlúpi, lebo pozerajú tieto kraviny, pozrite sa na percentá sledovanosti slovenských seriálov, vtedy mi vlasy dupkom stoja, tak najmúdrejšie z mojej strany je, ignorovať to, nepodľahnúť tomu, mentalita sa len tak nezmení, o to ide penťákom, mať z ľudí - poslušné - hlúpe ovečky... ()

silentname odpad!

Okey... je to oficiálne. Nie že by to nikdy predtým nebolo, ale toto je pre mňa ukážka, že je to oficiálne. TV JOJ nás ako divákov absolútne nenávidí. Nie je jediná vec, ktorú by si ktokoľvek odniesol z tejto šou. Nie je jediný moment, kedy by som sa bavil. Je to len ďalšia ukážka dementnosti televízie, ktorá urobí akýkoľvek hnoj, ktorý si nájde svoju divácku základňu (nanešťastie) a ľudia im to budú žrať. Myslím si, že TV HNOJ tu maximálne pasuje. Už sa pripravujem na ďalšie verzie relácie. "Moja Mama Perie Lepšie Ako Tvoja," Moja Mama Žehlí Lepšie Ako Tvoja" a rozhodne sa pripravme aj na veľké finále s názvom - "Moja mama sere lepšie ako tvoja." ()

SOLOM. odpad!

Nedokážu si představit, že bych šel do televize vařit před kamery a ještě k tomu se svojí matkou (a to vařit umím). Nicméně soutěžící se tu šli hlavně zviditelnit, popřípadě ještě lépe řečeno ztrapnit a to se některým i docela slušně povedlo. Zvažoval jsem, zda slovenská verze byla lepší než česká, ale ono to vyšlo nakonec úplně stejně – obě si ten odpad zaslouží a to zcela po právu… ()

• Rodina Lhotovcov vyhrala 9-krát za sebou a vyrovnala tak rekord zo španielskej verzie tejto súťaže. (Johnny.ARN)
  • Súťažiaci bývajú ubytovaní v hoteli Slamená búda, ktorý je kúsok od sídla TV JOJ. Pobyt, cestovné a obed hradí televízia. Súťažiaci, ktorí nevyhrajú, dostávajú taktiež menší honorár. (ČSFD)
  • Súťažiaci sami posielajú 10 receptov. Jedna ingrediencia z jedného receptu sa potom nachádza v zvone. Ak je to ingrediencia, ktorá je vo viacerých receptoch, pod zvonom sú dve. Po odohraní 2-3 dielov musia súťažiaci doposlať ďalšie recepty, aby ich bolo stále 10. Súťažiaci nikdy nevedia, čo bude pod zvonom. (ČSFD)