The Russian Bride

Trailer 1

VOD (1)

Starší zámožný muž Karl Frederick (Corbin Bernsen) sa kvôli samote snaží nájsť svoju spriaznenú dušu, no nedarí sa mu. Na internetovej zoznamke jedného dňa narazí na sympatickú Ninu (Oksana Orlan). Háčik je však v tom, že ona je z Ruska a on žije v USA. Vďaka svojmu bohatstvu ju Karl presvedčí, aby spolu s dcérou priletela k nemu a začala u neho žiť. Z ošarpaného paneláku sa matka s dcérou presúvajú do majestátneho sídla a vyzerá, že sa pre nich začína život ako v rozprávke. Postupom času ale začína byť jasné, že o rozprávkovom živote nemôže byť ani reči... (Marceloo)

Trailer 1

Arsenal83

Niektoré veci ani s veľkou snahou nedokážem pochopiť. Napríklad prečo niektorí užívatelia si do komentára prilepia vyššie uvedený obsah filmu, ktorý tu vidí každý pomaly aj v Braillovom písme. Konkrétne jeden tu takzvaný odborník na horory ze Senice urobil to isté a nakoniec k tomu pripísal niečo o filme v rozsahu takmer diplomovej práce, ale z jeho 28 riadkov som sa aj tak hovno dozvedel. Takže na protest ja tiež k filmu poviem to isté, čo on, ale bez skopírovaného obsahu filmu. Odo mňa máte teda čisté a nefalšované hovno, a to dokonca bez použitia funkcie Copy/Paste.. ()

darkrobyk

Mučivě dlouhé drama se nakonec promění v jatka. Vcelku předvídatelný příběh mladé ruské matky, která se od tyranského manžela uchýlí se svojí dcerou do náruče chápavého amerického dědka. A je jen otázkou času, i když toho filmového dosti dlouhého, kdy dědek ukáže svoji pravou tvář a vyjeví skutečné úmysly. Slušná kamera a velmi dobrá hudba dají zapomenout na pomalé tempo. Plíživá hrůza. Osobně si nemyslím, že duch měl být skutečný, spíše šlo o představy dívky pobývající v pro ni strašidelném domě, každopádně nešlo o nijak rušivý prvek. Dal bych tři, ale závěr si samostatnou hvězdu zaslouží. Plivu na váš hrob a Carrie. Téměř tři čtvrtiny filmu jsou pro trpělivého diváka, což já tentokrát byl. ()

vnimatkrasu

Palec za námět. I za ty koule zkusit vykuchat největší instagramovou hvězdičku současnosti. Jenomže ani dost solidní gore nedokáže zakrejt, že se Ojeda pokouší o pomalu až austenovskou epiku s rozpočtem jedný večeře v McDonaldu. I proto to nefunguje. A finální rage mód proto působí až srandovně. Škoda. ()

Necrotongue

Film byl fakt děsně chabý a v jeho třetí čtvrtině jsem pořád ještě váhal mezi jednou hvězdičkou a odpadem. Všechno ale zachránil způsob jakým se Nina rozjela v závěru. Vždycky jsem si myslel, že Rusové fungují hlavně na vodku, to jsem ale netušil, co s nimi udělá dvacet deka kokainu. Pokud tenhle film uvidí Vladimír Putin, Donbas bude pasé a Ukrajinci budou rádi pokud udrží Kyjev. Já bych si na to tedy nevsadil. / Abych se ještě vrátil k Nině- Ash potřeboval motorovku, šikovná Ruska si evidentně vystačí jen se základním vercajkem. ()

raimi

Paráda. Konečně se zase vynořil hororovej režisér, kterej má styl, koule, cit pro nadsázku a krveprolívání, a filmy mu (až na pár zaškobrtnutí) drží pohromadě. Spolu s Joe Begosem a lidma z RKSS oživili současnou zdechlou indii produkci, a ukazují těm vyměklým fňukajícím močkám, jak se to má dělat, aby měl raimi radost. Už dlouho předlouho jsem u novějších filmů nezažíval takový potěšení jako u Savaged a The Russian Bride. Takhle se dělají zábavný béčka, saláti! ()