Reklama

Reklama

Můj drahý soused

(seriál)
  • Jižní Korea Nae duie teriuseu (více)
Drama / Romantický / Thriller / Krimi / Mysteriózní / Komedie
Jižní Korea, 2018, 15 h 59 min (Minutáž: 59–60 min)

Epizody(16)

Obsahy(1)

Tajný agent, který se po nevydařené operaci stáhnul do ústraní, se snaží vyřešit tajemnou smrt souseda. (Netflix)

Recenze (3)

Pethushka 

všechny recenze uživatele

Upřímně, kdybych předem znala rozložení žánrů (So Ji-sub si fakt podstatnou část seriálu hraje s dětmi a je dokonalej!!!), rozhodně bych zhlédnutí takhle neoddalovala. První dvě třetiny byly naprosto pětihvězdičkové. Bylo mi sice jasný, že nástup akce na úkor komedie je nevyhnutelný, ale stejně jsem si nejvíc užila tu civilní část. Ať už šlo o scény sousedského gangu, které byly pro tenhle žánr tak osvěžující, nebo o hlavního hrdiny jako "babysittera", nemohla jsem se odtrhnout. Ti, co si pod Teriusem představovali drsňáka, co se většinu času pere nebo střílí, budou nakonec taky potěšeni, i když možná ne v takové míře, jak čekali. Jo a, hlavní hrdinka je fantastická, žádná ubrečená padavka. Hodně, hodně odlehčený špionážní seriál, který nemá s realitou společného téměř nic, zato ale pobaví. 4,5* ()

Sermone 

všechny recenze uživatele

Čím väčšie očakávania, tým väčšie sklamanie. Námet vyzeral veľmi zaujímavo, jeho potenciál ale zostal úplne nevyužitý. ■ Najväčšou slabinou seriálu je scenár, hneď za ním nasledujú zlá réžia a rozpačité herecké výkony. Vôbec som sa nedokázal vžiť do deja a väčšinu času som sa nudil. Ku koncu som sa už musel premáhať, aby som s tým nesekol. Seriál je pri tom celkom populárny a na 2018 MBC Drama Awards bol vyhlásený za drámu roka. Pre mňa to je ale otravná zlátanina, dobrá tak pre znudené kórejské ženy v domácnosti. ■ Herecké obsadenie je tu síce celkom sympatické, s ich výkonmi to už ale taká sláva nie je. Hviezdou seriálu mal byť So Ji-sub, jeho hranie ale moc hviezdne nebolo. Aspoň že tie deti boli zlaté, aj keď i s nimi to občas trochu drhlo. ■ Som si istý, že si tento seriál nájde dosť fanúšikov aj v našich končinách, pre mňa to je ale jeden z najvážnejších adeptov na sklamanie roka 2018. Asi som čakal priveľa. 40% ()

Reklama

Andrea1717 

všechny recenze uživatele

Waw, som očarená, vynadívala som sa do sýtosti na dokonalého Ji sub soa, bol nádherný. Škoda len, že celý seriál prebehol bez jediného bozku, alebo nejakej emotívnej scény, ak nepočítam tú eskymácku pusu :-) Ale aj tak som si to užila. Príbeh to má dobrý, tajomný agent s tajomnou minulosťou, zvraty v deji, humorné aj napínavé. Proste ho milujem, nech už hrá čokoľvek je úžasný. ()

Galerie (227)

Zajímavosti (1)

  • Hlavní ženská role, tedy role seriálové Ae-rin Go, byla jeho tvůrci nabídnuta nejprve jihokorejské herečce Yoo-young Lee a později také herečce In-na Yoo. Obě ale roli z blíže nespecifikovaných důvodů odmítly. (Conspi)

Reklama

Reklama