Nae duie teriuseu (TV seriál)

• Jižní Korea

Jižní Korea, 2018, 32x35 min

Sang-hoon Park

Ji-yeong Oh
  • Sermone

Čím väčšie očakávania, tým väčšie sklamanie. Námet vyzeral veľmi zaujímavo, jeho potenciál ale zostal úplne nevyužitý. ■ Najväčšou slabinou seriálu je scenár, hneď za ním nasledujú zlá réžia a rozpačité herecké výkony. Vôbec som sa nedokázal vžiť do deja a väčšinu času som sa nudil. Ku koncu som sa už musel premáhať, aby som s tým nesekol. Seriál je pri tom celkom populárny a na 2018 MBC Drama Awards bol vyhlásený za drámu roka. Pre mňa to je ale otravná zlátanina, dobrá tak pre znudené kórejské ženy v domácnosti. ■ Herecké obsadenie je tu síce celkom sympatické, s ich výkonmi to už ale taká sláva nie je. Hviezdou seriálu mal byť So Ji-sub, jeho hranie ale moc hviezdne nebolo. Aspoň že tie deti boli zlaté, aj keď i s nimi to občas trochu drhlo. ■ Som si istý, že si tento seriál nájde dosť fanúšikov aj v našich končinách, pre mňa to je ale jeden z najvážnejších adeptov na sklamanie roka 2018. Asi som čakal priveľa. 40%(16.1.2019)

• - Hlavní ženská role, tedy role seriálové Ae-rin Go, byla jeho tvůrci nabídnuta nejprve jihokorejské herečce Yoo-young Lee a později také herečce In-na Yoo. Obě ale roli z blíže nespecifikovaných důvodů odmítly. (Conspi)