Bláznivá noc

Bláznivá noc

Komedie

USA, 2016, 89 min

• l.enik.c

Co toto zase bylo za blbost? Nevtipná komedie, ze které jsem si odnesla jen to, že být kurvou je super, protože si vydělám na super bejvák. Kdyby to aspoň trochu víc odsýpalo, manželka mi nelezla na nervy... Když zrovna nejede nic jinýho v telce (i když vysílat něco takovýho o prázdninách dopoledne...), tak proč ne, ale jinak to za moc nestojí.(2.8.2017)

Klasické rysy moderní komedie - nechutnosti, absurdity, situační humor. Ale na rozdíl od jiných komedií s těmito rysy byla jejich exekuce v tomto filmu opravdu dobrá a u takového filmu bych nečekal i nějaký hlubší význam. Naučil mne, že není důležité být tím nejlepším rodičem, ale je důležité se snažit. Na druhou stranu se ve filmu objevovalo spoustu klišé sentimentálních scén, ale to se dalo očekávat.(22.8.2016)

• Gilmour93

Jason Biggs si dal čtyři roky pauzu, aby se vrátil jako kurví šofér! Pucuje erotické pomůcky, tvář má od lubrikantu a do obličeje mu ejakulují jeho chráněnkyně. Božínku, to je ale hlína! Dokonce přijde i ponaučení, že dohlížet při eskortu na dámy a vychovávat děti má hodně společných znaků. Musíte po obou uklízet, všude je vozit a dodávat jim pocit bezpečí, jediný rozdíl asi je, že s dětmi nemusíte na kliniku kvůli kapavce.. Některá jména stojící za českým zněním Noci amatérského pasáka (Polštář, Tišitel) docela vystihla její dopad na diváka..(7.6.2017)

Čekal jsem podprůměrnou komedii s pokusem o další American Pie, ale nakonec to bylo milé překvapení a příjemné ztrávení večera. A kromě toho že tento film táhl Jason Biggs tak i holky překvapily a tahaly jej spolu s ním. Asi si při tomto filmu neprotrhnete bránici, ale bavit se budete. ( 24.8.17/MAC )(12.9.2017)

Nič extra, ale zároveň aspoň originálne a miestami sa tu objavili aj celkom komické situácie a niektoré dialógy stáli naozaj za to. Jason Biggs ma v roli "pasáka" celkom bavil, a aj tie jeho tri zverenkyne. Nečakajte žiadnu drámu, ale ako oddychovka to celkom ušlo. Aspoň to nebolo ako všetky tie šablónovité vzťahové komédie, ktorými je zväčša filmový trh zaplavený.(22.9.2016)