Snapshots

Scénografie:

Jeff McLaughlin

Kostýmy:

Ileane Meltzer

Idea aj posolstvo filmu sú veľmi dobré, ale mám pocit, že zároveň zostal akosi ďaleko za svojim potenciálom. Koncept dvoch línii sa mi páčil, ale až na tú lesbickú zápletku (ktorá už začína byť pomaly ale isto filmové klišé) nepriniesol scenár nič extra svetaborné. Človek by čakal, že v tej línii z minulosti dôjde k nejakému obrovskému dramatickému zlomu, ktorý bude mať za následok nejaký butterfly effect, no napokon to bolo zakončené dosť rázne a nezvratne (na moje prekvapenie). Línia zo súčasnosti bola skôr v takej rodinnej konverzačnej rovine, o dileme coming outu, či tajomných fotkách z minulosti. Nebola na zahodenie, ale oveľa viac ma bavila tá Rosina minulosť. Ale ako som už na začiatku povedal, potenciál tu bol omnoho väčší.(10.4.2019)

• - Celosvětová premiéra proběhla 3. března 2018 na filmovém festivalu Cinequest v San José (Kalifornie, USA). (BMW12)