Režie:
Sung-Beom ChoiScénář:
Soo-yeong ChoiHrají:
Soo-hyang Lim, Eun-woo Cha, Woo-ri Jo, Dong-yeon Kwak, Joo-mi Park, Seong-geun Park, Hyeon Woo, Dohee, Yoo-na Park, Ji-min Kim, Hee-joon Oh, Chae-kyeong Lee (více)VOD (1)
Epizody(16)
-
Episode 1 (E01)
-
Episode 2 (E02)
-
Episode 3 (E03)
-
Episode 4 (E04)
-
Episode 5 (E05)
-
Episode 6 (E06)
-
Episode 7 (E07)
-
Episode 8 (E08)
-
Episode 9 (E09)
-
Episode 10 (E10)
-
Episode 11 (E11)
-
Episode 12 (E12)
-
Episode 13 (E13)
-
Episode 14 (E14)
-
Episode 15 (E15)
-
Episode 16 (E16)
Obsahy(1)
Po letech šikany kvůli vzhledu podstoupí Mi-rae plastickou operaci v naději na lepší život, ve škole ale naráží na nové problémy. Podle úspěšného korejského webtoonu. (Netflix)
Hrají
Soo-hyang Lim
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Ailiseu (2009) (seriál)
Aidu aidu (2012) (seriál)
Naeidneun gangnammiin (2018) (seriál)
Eun-woo Cha
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Nově psané dějiny (2019) (seriál)
Yeoshingangrim (2020) (seriál)
Choigoeui hanbang (2017) (seriál)
Woo-ri Jo
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Děti Slunce (2016) (seriál)
Modeonpameo (2014) (seriál)
Eurachacha waikiki (2018) (seriál)
Dong-yeon Kwak
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Královna slz (2024) (seriál)
Vincenzo (2021) (seriál)
Vlastní (ne)cestou (2017) (seriál)
Joo-mi Park
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Shinsaui poomgyuk (2012) (seriál)
Láska (svatba a rozvod) (2021) (seriál)
Naeidneun gangnammiin (2018) (seriál)
Seong-geun Park
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Bimileui seob (2017) (seriál)
Susanghan pateuneo (2017) (seriál)
Eunggeubnamnyeo (2014) (seriál)
Hyeon Woo
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Tunel (2017) (seriál)
Prezident v pořadí: 60 dní (2019) (seriál)
Hojič (2014) (seriál)
Dohee
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Rookie Cops (2022) (seriál)
Návrat do 1994 (2013) (seriál)
Naeidneun gangnammiin (2018) (seriál)
Yoo-na Park
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Bimileui seob (2017) (seriál)
Deo paekiji (2017) (seriál)
Yeoshingangrim (2020) (seriál)
Ji-min Kim
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Tajný život mé sekretářky (2019) (seriál)
Naeidneun gangnammiin (2018) (seriál)
Hee-joon Oh
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Minami shineyo (2009) (seriál)
Jsi taky člověk? (2018) (seriál)
Shinui sunmool - 14il (2014) (seriál)
Chae-kyeong Lee
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Signál (2016) (seriál)
Sseulsseulhago charanhasindoggaebi (2016) (seriál)
Bimileui seob (2017) (seriál)
Yeong-soon Son
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Rozhněvaný kněz (2019) (seriál)
kil-is (2019) (seriál)
Naeidneun gangnammiin (2018) (seriál)
Da-bin Bae
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Beuramseureul Joahaseyo (2020) (seriál)
Churieui yeowang (2017) (seriál)
Naeidneun gangnammiin (2018) (seriál)
Yeong-ae Lee
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Daejanggeum (2003) (seriál)
Inspektorka Ku (2021) (seriál)
Naeidneun gangnammiin (2018) (seriál)
Sang-tae Ahn
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Oktab bang wangseja (2012) (seriál)
Aenggeurimam (2015) (seriál)
Kkotpadang : joseonhondamgongjakso (2019) (seriál)
Min-ji Park
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Návnada v pastičce (2016) (seriál)
Naeidneun gangnammiin (2018) (seriál)
Namjaga saranghal ddae (2013) (seriál)
Jin-ki Jeon
Jižní Korea
Bora
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Hwayugi (2017) (seriál)
Dakteo yibangin (2014) (seriál)
Naeidneun gangnammiin (2018) (seriál)
Song Geon-Hee
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
SKY kaeseul (2018) (seriál)
Příběh Nokdua (2019) (seriál)
Tajemný pop-up bar (2020) (seriál)