Itsy Bitsy

Brittany Gutheim, John Torres

Kostýmy:

Rosalyn Isidro
  • JASON_X

Fakt mě štve, že se musím furt opakovat, ale když se furt opakují i rejžové a scénáristi, nemám jinou možnost. Protože co jinýho bych k tomuhle mohl napsat, než že se zase jedná o pseudohorror s otravnými fakany, kteří kdyby v něm nebyli, byl by to hodně slušnej čtyřhvězďák. Nebo kdyby ti fakani aspoň byli typově podobní fakanům třeba a la Orphan nebo Sixth Sense (jak mě teď v rychlosti napadá). Ale ne, ona je to opět roztomiloušká holčička (u všech ďasů jak mi tahle šišlající kreatura s jejími fairy wings pila krev) a její statečný starší bráška (předčasně dospělý přemoudřelý hezoun). A samozřejmě nechybí statečná maminka-bojovnice. Pro koho se tyhle únavně šablonovitý sračky proboha furt točí?? Pro ženský na mateřský nebo pro senilní důchodce? To sotva. Nebo pro náctiletý poseroutky? To leda. Co na tom, že mámí je tentokrát šeredná smažka, která baští klepky jako lentilky, stejně je celej tenhle spektákl stokrát vymlácená sláma. Slabá druhá za slibné entrée se sjetými indiánskými nekrofily a za pavoučí scény. A kdybych třeba byť jen na okamžik uvažoval nad třetí hvězdou, zrůdný závěr by mě z toho spolehlivě vyléčil.(10.8.2020)

• peter12

Príbeh o matke roka, ktorá nič ine nerobí, len sa kŕmi tabletkami a na deti ma malo času a i preto ju jej syn patrične ignoruje. Ako horor veľmi slabé, psychológia občas fungovala i keď sa jej tu dával aj veľký priestor, na pavucika sa dobre pozeralo i na jeho brloh. Lenže je tu malo mrtvých, krvi skoro vobec a i to malo, čo sa tu deje s pavúkom je mimo zaber. Určite sa to mohlo spraviť o niečo zazivnejsie, je tu veľa hluchých miest.(25.9.2019)

• misterz

Mám rád filmy s pavúkmi a oceňujem, že tu bola humorná stránka potlačená a že film vsadil na vážnejšiu kartu. No ale ten príbeh... ten vážne za nič nestál. A čo sa týka hororových prvkov, čakal som lepšiu prácu s pavúkom. Jediné čo za niečo stálo bol samotný pavúk, ktorý bol urobený pekne, škoda že sa to v scénkach s ním vôbec nevyužilo. Podpriemer. 40/100(12.10.2019)

• lamps

Další promarněný potenciál a další sterilní příspěvek do žánru, který by přitom měl být hororovou jistotou. Itsy Bitsy není řemeslně k smíchu a místy potěší spojením prostředí Conjuringu a hrozby v podobě osminohé stvůry, ale většinou je nudný a nenápaditý až hanba. Mezi čtyřmi hlavními postavami jsou dvě děti, jimž se nemůže nic stát, a scénář zajímá více zdrogovaná a nešťastná matka než strašidelné hnízdo z pavučin. Ztráta času.(15.9.2019)

• 666Carnage

Horory kde jsou zvířata a nebo nějaká havěť mám rád ale tady je to prostě hrozně špatný. Triky hrozný, scénář hroznej a strach ani úzkost toho, že by na vás někde něco mělo skočit z toho filmu nekouká. Jediný co se vám po dokoukání tohoto filmu stane je to, že se osypete protože jste se na to vydrželi koukat. 15%(19.12.2019)

• - Po závěrečných titulcích následuje ještě jedna scéna. (ben666)

• - Název filmu je v americkém folkloru známou básní, kterou si mimo jiné přeříkával i Jeff Daniels ve finále Arachnofobie (1990) a v překladu znamená něco jako „Malý - Maličký“. [Zdroj: Kinobox.cz] (Duoscop)