Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Kara (Elizabeth Roberts), zdravotní sestra a svobodná matka, se stěhuje se svými dvěma dětmi z velkoměsta na poklidný venkov, do domu postaršího muže (Bruce Davison), o kterého se musí postarat kvůli jeho roztroušené skleróze. Jejich stereotypní život naruší Jesse (Arman Darbo), když v domě nalezne starodávný artefakt, kterým vypustí do našeho světa děsivou a smrtící hrozbu. (Hernycztek)

(více)

Recenze (29)

misterz 

všechny recenze uživatele

Mám rád filmy s pavúkmi a oceňujem, že tu bola humorná stránka potlačená a že film vsadil na vážnejšiu kartu. No ale ten príbeh... ten vážne za nič nestál. A čo sa týka hororových prvkov, čakal som lepšiu prácu s pavúkom. Jediné čo za niečo stálo bol samotný pavúk, ktorý bol urobený pekne, škoda že sa to v scénkach s ním vôbec nevyužilo. Podpriemer. 40/100 ()

kaylin 

všechny recenze uživatele

Americký snímek „Itsy Bitsy“ po stránce dějové nemá moc čím překvapit. Popravdě jsem si říkal, že by možná bylo lepší, kdyby to byl díl seriálu jako „Supernatural“, kde by byl děj více nahuštěný, méně roztahaný a bylo by to údernější, s lepší atmosférou. Ale díky tomu, že jsou pavouci velmi dobře provedeni, je tohle něco, co i přesto dobře funguje. Tohle je horor, který se dá sledovat. Pokud tedy netrpíte chorobným strachem z pavouků. ()

Reklama

Campbell 

všechny recenze uživatele

Tak teď hejt půjde asi do mě, ale tohle mě bavilo dost. Hlavně neuvěřitelný respekt režisérovy/producentovy/scénáristovy Gallovy protože tohle je konečně film o pavoukovy který není digitální. Pavouk tady je dělaný s láskou a ručně. A já z toho stříkal, teď nastane ale problém. Tedy problémy a ty jsou dva. 1) Pavouk je ukázán málokdy je tu všehovšudy 7-10 minut což na to jak dobře vypadá je málo. No a za 2) příběh který je zbytečně zdlouhavej. Proč prostě neudělat to co Arachnofopie která měla jednoduchý příběh? No nic nebudu zdržovat, tohle mi bodlo a režiséra budu rozhodně sledovat. ()

JASON_X 

všechny recenze uživatele

Fakt mě štve, že se musím furt opakovat, ale když se furt opakují i rejžové a scénáristi, nemám jinou možnost. Protože co jinýho bych k tomuhle mohl napsat, než že se zase jedná o pseudohorror s otravnými fakany, kteří kdyby v něm nebyli, byl by to hodně slušnej čtyřhvězďák. Nebo kdyby ti fakani aspoň byli typově podobní fakanům třeba a la Orphan nebo Sixth Sense (jak mě teď v rychlosti napadá). Ale ne, ona je to opět roztomiloušká holčička (u všech ďasů jak mi tahle šišlající kreatura s jejími fairy wings pila krev) a její statečný starší bráška (předčasně dospělý přemoudřelý hezoun). A samozřejmě nechybí statečná maminka-bojovnice. Pro koho se tyhle únavně šablonovitý sračky proboha furt točí?? Pro ženský na mateřský nebo pro senilní důchodce? To sotva. Nebo pro náctiletý poseroutky? To leda. Co na tom, že mámí je tentokrát šeredná smažka, která baští klepky jako lentilky, stejně je celej tenhle spektákl stokrát vymlácená sláma. Slabá druhá za slibné entrée se sjetými indiánskými nekrofily a za pavoučí scény. A kdybych třeba byť jen na okamžik uvažoval nad třetí hvězdou, zrůdný závěr by mě z toho spolehlivě vyléčil. ()

Astaroth12 

všechny recenze uživatele

Príbeh o matke roka, ktorá nič ine nerobí, len sa kŕmi tabletkami a na deti ma malo času a i preto ju jej syn patrične ignoruje. Ako horor veľmi slabé, psychológia občas fungovala i keď sa jej tu dával aj veľký priestor, na pavucika sa dobre pozeralo i na jeho brloh. Lenže je tu malo mrtvých, krvi skoro vobec a i to malo, čo sa tu deje s pavúkom je mimo zaber. Určite sa to mohlo spraviť o niečo zazivnejsie, je tu veľa hluchých miest. ()

Zajímavosti (2)

  • Název filmu je v americkém folkloru známou básní, kterou si mimo jiné přeříkával i Jeff Daniels ve finále Arachnofobie (1990) a v překladu znamená něco jako „Malý - Maličký“. (Duoscop)
  • Po závěrečných titulcích následuje ještě jedna scéna. (ben666)

Reklama

Reklama