Víra královny Míriel je podrobena zkoušce, Isildur se ocitá na rozcestí, Elrond odhaluje tajemství, Arondir dostává ultimátum, Theo neposlechne Bronwyn. (Prime Video)

Nellaron

Pozor, ževraj Númenor je digitálny! No pfuj, odpad tam treba hneď dať! Asi mali Númenor naozaj postaviť a vytesať rovno do skaly, aby boli podaktorí diváci uspokojení :) Proste ma hrozne baví sledovať hodnotenie seriálu Prstene Moci. Najmä odpad-líkov. Dajú odpad, zhejtujú celý seriál po prvej časti, ale zase si pozrú ďalší diel. A aj ten ďalší. A ďalší. Hoši, veď keď je to odpad, tak to nepozerajte, nie? Tie argumenty o digitálnom Númenore, a pomalom deji a čiernych elfoch…. Veď dobre, Númenor je digitálny, rovnako tak bol Gondor. Dej sa pomaly rozbieha, rovnako ako v Spoločenstve Prsteňa, aby sme spoznali postavy, vytvorili si k nim vzťah. Počkajte si a určite to vyeskaluje do poriadnej vojny. No a tí čierni elfi, na to si asi budeme musieť v dnešnej dobe zvyknúť. Aj morská panna bude hnedá. ()

Birokrat

No co k tomu napsat? Nenávidím tu sestavu postav a herců. Třeba se to ještě rozjede, ale moc tomu nevěřím. Nejvíc ze všeho bych si přál, aby je všechny někdo pozabíjel a nastoupila nová sestava, protože tohle je opravdu peklo. Každý normalní člověk v tomhle fandí Sauronovi, aby to všechno zlikvidoval. Jo a ti elfové :-))) to je kurva co? ()

SalvorHardin odpad!

WOW, ked Galadriel povedala: "There is a tempest in me!" Tolkien a Shakespeare mozu len zavidiet kvalite dialogov v tejto fan fiction. Ked sa Sauron, pardon, Halbrand spytal, preco ju znova zavreli do cely a ona na to, ze za poburovanie, nemohol som sa spolu so Sauronom, pardon, s Halbrandom prestat smiat. Trikrat bravo scenaristom! Najlepsia vec od vymyslu krajaneho chleba! ()