Vysoce postavení manažeři vymění obleky za montérky, počítače za lopaty a porady v klimatizovaných kancelářích za kmitání na nejnižší možné pozici vlastní firmy. Na pět dní se vmísí mezi své zaměstnance a zjistí, co by bez tohoto pořadu nezjistili nikdy! Kdo z šéfů se znemožní, kdo naopak zaboduje? Koho z podřízených čeká odměna, kdo naopak dostane padáka? Televizní fenomén, který patří mezi nejúspěšnější světové formáty, míří poprvé na české obrazovky! Televize Nova uvede formát Undercover Boss v českém prostředí pod názvem Utajený šéf. Pořad představuje vysoce postavené manažery, kteří týden pracují v utajení ve svých společnostech. Na pět dní se vmísí mezi své zaměstnance a zjistí, co by se bez tohoto pořadu nikdy nedozvěděli! Diváci tak budou mít možnost sledovat jedinečné vztahy mezi šéfem a zaměstnanci... Utajený šéf neboli Undercover Boss vznikl ve Studiu Lambert. Česká verze show vznikla na základě zahraniční licence od All3Media International Limited z Velké Británie. Jedná se o nejpopulárnější show v americké televizní historii, kterou sledovalo neuvěřitelných 38,5 milionů diváků a získalo několik ocenění Emmy. Od roku 2010 bylo v USA odvysíláno celkem osm sérií s více než sto epizodami a tento pořad zařadilo do vysílání přes dvě stě zemí po celém světě. (TV Nova)

HalfCorona

Je hloupé si myslet, že dělník na stavbě první den cizímu chlapovi vypráví srdcervoucí příběh o své rodině, odjakživa lidi co se živí rukama, vám dají nejdřív práci a podle toho jestli makáte, se s vámi vůbec baví, ale rozhodně ne o své rodině. ()

TenPravy

Obecně tato "show" je blamáž.  Může to fungovat ve společnosti, kde ani netuší, že mají nějaký management. Ne u malé firmy, kde se všichni znají.  Asi bych se zastal účastníků. Myslím, že všichni musí tušit, o co jde (ano, typický divák bude i typický zaměstnanec, co tady vídáme) Na jejich místě bych to zahrál taky. Protože na konci mám jeden pracovní den minus a dostanu třeba štanglu vysočiny a poukaz na hodinu jízdy v Mustangu ze Slevomatu.  Za mě by tohle bylo fajn, pokud by najali herce, dali mu skrytou kameru a pustili ho to fabriky.  Pak by to možná nebylo ani vysílatelé a nikdo z nich by tam už nepracoval. ()

Sindibad15

Divím se že jim ještě někdo žere že točí údajný dokument o nezaměstnaných. Jinak jako celkové to špatně není ale snad lidi u malé firmy vědí kdo je jejich šéf. ()

vicvixx odpad!

Tad máš 10 % ke svý minimální mzdě ty stará píčo, takže už můžeš žrát brambory 3x týdně, a ne jednou za tejden. Neuvěřitelnej bullshit! Svrab na tebe ty hajzle! ()

Investman odpad!

Tak to je top sračka. To, že je to real může věřit akorát volič pětikoalice, kterej věří, že je to dobrá vláda. A na konci když frajer velkoryse zvedne plat zaměstnanci o 12 tisíc, ROČNĚ, tak to sem bouchnul smíchy. Ani si to nepouštějte. ()

Redyx1 odpad!

Je to jen reklamní propagace šmejdů co chtějí zviditelnit svoje firmy,kde ožebračují lidi a sami hezky mají stamiliony,takže si zaplati PR a celý pořad a vystupuji v něm falešně jako hodní a dobrosrdeční lidé...humus ()

pholl

Tak čím bych začal... No asi takhle. Jako formát tohoto pořadu mě dost baví. Je to hezky natočený a člověk vidí zákoutí různých firem. Ale to je asi tak všechno pozitivního, co k tomu můžu říct. Vzhledem k tomu, že už vyšla čtvrtá série, pořad je už roky propagován na TV Nova, Voyo, sociálních sítích atd.. Tudíž je notoricky známý a nikomu stále není v nejnovějších sériích divné, že tam přijde nějaký podivín za kterým lítaj kameramani a stále tvrdí to samé, co v každém díle Utajeného šéfa, že natáčí dokumentární pořad o nezaměstnaných lidech. Ano, to je trapárna nejvyššího rázu. Asi nikdo z těch zaměstnanců nemá doma televizi a internet, když jsou tak blbí a slepí. A jako zlatá tečka večera je, že se v každém díle znají kolegové s naším podivínem tak dvě hodiny a chrlí na něj svůj strašný srdceryvný příběh o tom jak jsou zadlužení, nebo mají těžce nemocné děti, rodinu atp... Opravdu toto se vypráví lidem, které znáte hodinu a ještě vypadají jak blázni. TV Novo, že vám to není trapný takhle oblbovat diváky a stále dokola říkat, že tam jsou nic netušící zaměstnanci. Samozdřejme jim ani není divné, že pracovali s někým divným jeden den a chce si je na konci pořadu pozvat majitel firmy na kobereček, kterého třeba do té doby ani neviděli.. Sakra, co jim může chtít??? No oni vlastně nevědí, protože asi doma opravdu nemají televizi a internet a neví, že v každém pořadu a teď již ve čtvrté sérii, což znamená, že už to běží 4 roky v TV si zve zaměstnavatel lidi, kteří s ním pracovali na kobereček aby jim vyčinil a zároveň je odměnil za cosi a především za srdceryvný příběh.. Takže abych to shrnul: Formát pořadu - pecka! Natočený je to taky dobře, ale takovéhle ojebování je strašný. Člověk by měl pochopení, kdyby byly autoři trochu vynalézaví a v každém díle by to fungovalo prostě jinak, aby to nebylo takto prokouknutelný.. Tečka... ()