VOD (1)

Vysoce postavení manažeři vymění obleky za montérky, počítače za lopaty a porady v klimatizovaných kancelářích za kmitání na nejnižší možné pozici vlastní firmy. Na pět dní se vmísí mezi své zaměstnance a zjistí, co by bez tohoto pořadu nezjistili nikdy! Kdo z šéfů se znemožní, kdo naopak zaboduje? Koho z podřízených čeká odměna, kdo naopak dostane padáka? Televizní fenomén, který patří mezi nejúspěšnější světové formáty, míří poprvé na české obrazovky! Televize Nova uvede formát Undercover Boss v českém prostředí pod názvem Utajený šéf. Pořad představuje vysoce postavené manažery, kteří týden pracují v utajení ve svých společnostech. Na pět dní se vmísí mezi své zaměstnance a zjistí, co by se bez tohoto pořadu nikdy nedozvěděli! Diváci tak budou mít možnost sledovat jedinečné vztahy mezi šéfem a zaměstnanci... Utajený šéf neboli Undercover Boss vznikl ve Studiu Lambert. Česká verze show vznikla na základě zahraniční licence od All3Media International Limited z Velké Británie. Jedná se o nejpopulárnější show v americké televizní historii, kterou sledovalo neuvěřitelných 38,5 milionů diváků a získalo několik ocenění Emmy. Od roku 2010 bylo v USA odvysíláno celkem osm sérií s více než sto epizodami a tento pořad zařadilo do vysílání přes dvě stě zemí po celém světě. (TV Nova)

Razzor_82 odpad!

Utajený poklop od žumpy do které spadnete během vzhlédnutí. Majitel firmy se zamaskuje v komickém převleku jako na karneval a vydá se pracovat mezi své zaměstnance. Po pár hodinách soužití mu vysypou z rukávu své těžké problémy a nasekané exekuce ze svého života. Zaměstnanci mezitím mluví na kameru a brutálně přehrávají, že neví o ničem. Majitel chrochtá blahem jak si zakusil těžkou práci a porozuměl svým zaměstnanců. Vše má dokonalý happyend! 0/10 ()

Marze

Podle zahraničního formátu Undercover Boss, vysílaném po celém světě. Vypadá to zábavně a užitečně, šéf mezi lidma žasne nad nedostatky. Ale nebude se až se z podivína stane zase kravaťák a odejdou kamery po pár měsících mstít? Nevýhoda je, že zaměstnancům je řečeno, že se o ovém zaměstnanci točí dokument o nezaměstnanosti, ale přesto se před kamerou stylizují. ()

DexMASTER094

Viděl jsem celou americkou verzi, takže jsem jenom přesedlal na počeštěnou verzi a musím říct, že na české poměry je to velmi dobré. Čekal jsem paskvil, ale minimálně tento pilotní díl mě příjemně překvapil. Pokud Nova udrží stejné tempo a kvalitu i u dalších dílů, tak dám možná i pět hvězdiček. Zatím 4*. ()

LIVINGDEAD odpad!

Utajený šéf pro socky... V USA majitelé firem v tomto pořadu kupují svým dobrým zaměstnancům domy, auta, platí jim hypotéky, cestu kolem světa a u nás? Za odměnu posílá majitel firmy své zaměstnance na školení! OSTUDA! Ale co se dalo čekat od české produkce! Navíc tohle reality show je tak profláknuté po celém světě, že jen zaměstnanec - debil si může myslet, že se opravdu točí dokument o nezaměstnaném. ()

Snake.Charmer

To je zase něco. Nezáživná "doku" reality show, která spíše než cokoli jiného připomíná reklamu na firmu "utajeného šéfa". Nova opět dělá úspěšně z diváků blbce a do toho přidává oblíbenou nováckou ingredienci, tedy deset kilo patosu za minutu. Jednu hvězdičku dávám za to, že to není na úplném dně žumpy, které se v posledních dnech opět prohloubilo. [Hodnocení se vztahuje k 2. dílu, ale nedělám si iluze, že by se další díly nevezly na stejné vlně...] ()

• V 1. epizodě 5. série se objeví 2 slavní čeští kuchaři – Jan Punčochář a Zdeněk Pohlreich. Ve stejné epizodě také zazní znělka z počítačové hry „Grand Theft Auto: San Andreas“ (2004). (DominatorCZ)
  • Aby nikdo ze zaměstnanců nepoznal během natáčení svého šéfa, který v rámci pořadu zjišťoval v přestrojení nedostatky ve firmě, eliminoval se počet zasvěcených lidí. „V rámci reality show Utajený šéf se nejedná o žádné hrané scény. Nikdo, kromě šéfa a jeho rodiny, nevěděl o tom, co se ve skutečnosti natáčí,“ říká Bohumila Skalická. [Zdroj: blesk.cz] (SONY_)
  • Přítomnost kamer a štábu byla zaměstnancům od začátku vysvětlena tak, že jde o natáčení dokumentu o dlouhodobě nezaměstnaných. [Zdroj: blesk.cz] (SONY_)