poster

Climax

 • Francie

  Climax

 • Slovensko

  Climax

Drama / Horor / Taneční / Hudební

Francie, 2018, 95 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Mr.Cinephile
  *****

  Upřímně? Climax je zážitek na celý život a je úplně jedno jestli si ho někdo zamiloval a nebo k smrti nenávidí. Nezvyklé a orignální pohyby kamery, nikdy nekončící hudba, která tepe do živého a udává filmu rytmus. Úvodní taneční sekvence je dokonalá a kdyby mi někdo řekl, že budu po celou délku na film naprosto uhranutě čučet a užívat si tu změnu nálad, barev, chování atd., navíc u Noého, tak bych mu dal facku. Sangría ještě nikdy nechutnala tak hořko-sladce jak teď. [kviff](7.7.2018)

 • Bazinga2563
  ****

  I CAME HERE JUST FOR THE EXPERIENCE filmik. prasečinka, jak má být! sice plné nepřesností, když se ale při sledování moc nemyslí a soustředíte se pouze ten vrcholný EXPERIENCE, nabije vás nečekané poznání (prozreni?opojeni?vyvrcholeni?znechuceni?). nejde o dej, o film, ale o to, co si z nej vezmete. at uz jsou to blitky, zvlastni otazky typu: kondomy uz ve Francii nejsou in? nakupovat drogy pro 30 kamosu (ale myslim, ze jich bylo min) zni jako dobra investice penez? bydlet uprostred totalni prdele s bandou neznamych lidi v ubytovne se jednema dverma je gut? dve misy sangriy pro 30 lidi jsou rebelstvi?, urcite to bude aspon neco. treba to ze fet smrdi. jo a pekne rozdeleni na FAZE a tanec k sezrani! (videno na kviff)(8.7.2018)

 • Goldbeater
  ****

  Nejlepší taneční film od Dirty Dancing! Nasnímané je to neuvěřitelně. Kamera krouží kolem postav, dělá dlouhé nájezdy, kotrmelce, salta, plazí se vzhůru nohama, shlíží vertikálně dolů - až se vám z toho chvílemi točí hlava. Noé si hravě dělá z diváka srandu, ať už pomocí závěrečných titulků, co nejsou vůbec v závěru, nebo třeba díky střihu - v jednu chvíli ukazuje opravdu dlouhé scény na jeden záběr, aby poté kontrastně ukázal sled scének s velkým množstvím zcela okatých a agresivních střihů. Struktura tohoto snímku je zkrátka naprosto polymorfní a úplně se vymyká zažitým konvencím. A rozhodně to dokáže diváka strhnout, pobavit, znechutit, znepokojit a vyděsit - tedy jistě vše, co Noé zamýšlel.(7.7.2018)

 • Trenslation
  ***

  Představte si, že vám Gaspar Noe hodil něco do pití a zatáhl vás mezi taneční komunitu uzavřenou na minimálním prostoru s hudbou od Giorgio Morodera. Na klaustrofobické scény, sjeté lidi a obrácený obraz kamery,při kterém si vykroutíte hlavy stejně jako někteří vogue aktéři a aktérky vás donutí koukat prostě jen tenhle režisér!(13.7.2018)

 • ChewieDC
  ****

  Je to jako taneční fever dream. Od zhruba prvních 20 minut až do konce se ten film nezastaví a postupně vás fyzicky smýká ze strany na stranu, až vás na konci úplně vyždímané vyplivne. Asi to není zase tak moc hluboké, ale jako zážitková jízda funguje na jedničku. Zejména, pokud máte rádi, které s vámi fyzicky filmy něco dělají a jste milovníci dlouhých záběrů.(14.7.2018)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace